Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Dziewczyny a u was ktoś w rodzinie miał problemy z zajściem w ciąże???
    Bo u mnie mamy siostra długo nie miała nic a jak się jej worek otworzył to teraz 5 dzieci ma!!!;-)

    Aga moja ciocia 7 lat się leczyła i starała, w końcu jej się udało i ma syna. Nie wiem czy chcięli mieć więcej dzieci.. Ja jednak nie jestem z nią spokrewniona.
    Poza tym babcie po 4 i 3 dzieci

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2013, 12:57

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Mona,

    na razie idzie dość opornie ;)

    A Ty jak się czujesz?

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wITAJ MONA

    za mało Was tutaj i nie mamy od kogo fluidów czerpać :(

    więc poprosimy o pobłogosławienie nas :)
    dmuchaj tutaj proszę :)

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    AGA 30 wrote:
    Dziewczyny a u was ktoś w rodzinie miał problemy z zajściem w ciąże???
    Bo u mnie mamy siostra długo nie miała nic a jak się jej worek otworzył to teraz 5 dzieci ma!!!;-)

    Aga moja ciocia 7 lat się leczyła i starała, w końcu jej się udało i ma syna. Nie wiem czy chcięli mieć więcej dzieci.. Ja jednak nie jestem z nią spokrewniona.
    Poza tym babcie po 4 i 3 dzieci

    No to trzeba cierpliwie czekać niestety i się starać!!!

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Dziewczyny a u was ktoś w rodzinie miał problemy z zajściem w ciąże???
    Bo u mnie mamy siostra długo nie miała nic a jak się jej worek otworzył to teraz 5 dzieci ma!!!;-)

    z tego co mi wiadomo w mojej rodzinie nikt problemu nie miał, ale nie wiem ja ze strony ojca biologicznego bo go nie znam :/

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to widocznie nasze pokolenie zaczyna od takich problemów w rodzie !!!

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama miała chyba usunięty jeden jajnik wskutek jakichś problemów z "przydatkami", po czym lekarz jej powiedział, że nici z dzieci ;) . Ale na mnie się chyba te tendencje nie przeniosły, bo z synkiem zaszłam w 6dc.

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej zobaczcie
    https://ovufriend.pl/wykres,e02580cbe0f9341c03f9ddf4e2f44171.html
    Mayuś co o tym myślisz?
    czemu taki spadek ponizej krechy? a jednak plus :)

    pozytywnie mnie nastroił :) :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2013, 13:13

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dodam że moja mama i tata nigdy nie używali żadnego zabezpieczenia:)

    zawsze do końca:)

    i widzicie? nie zaszła w ciążę. czyli to nie takie łatwe.

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata wrote:
    hej zobaczcie
    https://ovufriend.pl/wykres,e02580cbe0f9341c03f9ddf4e2f44171.html
    Mayuś co o tym myślisz?
    czemu taki spadek ponizej krechy? a jednak plus :)

    pozytywnie mnie nastroił :) :)

    juz ci mówię jak ja to widzę..

    termometr mało dokładny. zauważ że pod kreska było 36,20 i 36,10 ale to mogło być 36,19 i 36,29.. widać rożnicę.

    poza tym same widzicie.. wykres wykresowi nierówny..

    każda ma szansę:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2013, 13:14

    Fedra, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus tak to wszytsko przez ta chemię w jedzeniu no i przez ten pęd życia sa coraz wieksze problemy z zajściem w ciaże

    zosia-ktosia lubi tę wiadomość

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia nic z tego nie zrozumiałam,
    ale spadek był znaczny?

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczynki:)
    wreszcie udalo mi sie do was zajrzec wczesniej juppi ! :)
    wpadlam oblac z wami 1000 strone... :)

    Beata, mauysia, Fedra lubią tę wiadomość

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Gedeciu
    jak fasolka? i Twoje samopoczucie?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gadgetko miłlo Cię widzieć o tej porze!:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata wrote:
    hej zobaczcie
    https://ovufriend.pl/wykres,e02580cbe0f9341c03f9ddf4e2f44171.html
    Mayuś co o tym myślisz?
    czemu taki spadek ponizej krechy? a jednak plus :)

    pozytywnie mnie nastroił :) :)

    No ja też się tak czasem pozytywnie nastrajam przeglądając np. wykresy ciążowe na FF, a niektóre są o wiele bardziej pokręcone niż ten ;)

    Fakt, że potem i tak dostawałam @, ale przynajmniej mam nadzieję na przyszłość. I tak się nauczyłam, żeby nie analizować wykresu temp. przed terminem @ :)

    Beata lubi tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na tym wykresie to też skoczki tempki jak cholerka a jednak się udało!!!
    A mnie brzuch na @ przestał boleć i aż mi lepiej he he !!!;-)

    zosia-ktosia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wosebus- nie rozumiem tego lekarza... nie wiem jak to jest u was ale z tego co mi wiadomo to do inseminacji pobrane od mezczyzny nasienie i tak sie jeszcze "opracowywuje" tak zeby wybrac najlepsze i najsilniejsze plemniki i dopiero wtedy podaje sie je do jamy macicy...
    wiec jaki to bylby problem gdyby np twoj m oddal nasienie u was w domku w komfortowych warunkach dla niego po czym ty bys szybciutko autem dowiozla plemniczki tam gdzie trzeba? skoro gabinet jest u was w miescie to chyba nie zabraloby to az tyle czasu?? pamietam ze tak robil moj m jak mial badane nasienie- oddal je do pojemniczka tu w domku ;D a potem szybko zawiozl autem do lekarza- trwalo to 15 minut- lekarz powiedzial ze parametry nasienia nadal sa takie jakby je oddal przed minuta...
    wydaje mi sie ze dla chcacego lekarza nie ma nic trudnego... w koncu najbardziej potrzebna bedziesz Ty i zolnierze Twojego m... chyba mozna by to bylo jakos zalatwic... no chyba ze lekarz widzi to z roznych powodow inaczej...

    zosia-ktosia, nick nieaktualny, Beata, Fedra lubią tę wiadomość

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Becia.. no bo wiesz, na fertility friend wiele wykresów jest pod linią a są ciążowe. nie wiem czy to od czegoś zależy.. podobno to też może być zagnieżdżenie..

    ja tam lekarzem nie jestem..

    a co do termometru to napisałam że jak się mierzy termometrem z 1 miejscem po przecinku to mogą być rozbieżności. dlatego najlepiej używać owulacyjnych, specjalnych z 2 miejscami po przecionku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2013, 13:30

    Beata, nick nieaktualny, Fedra lubią tę wiadomość

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niby tak ale lepiej miec przez kilka dni nadzieję niż być pewnym że nici i czekac tylko na @

    zosia-ktosia, nick nieaktualny, Fedra lubią tę wiadomość

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
‹‹ 987 988 989 990 991 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ