X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Plotki staraczek i nie tylko
Odpowiedz

Plotki staraczek i nie tylko

Oceń ten wątek:
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 14 lipca 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Su ja ostatnio po prostu mam mało czasu na przyjemności.

    Rene jestem zdziwiona tą moją ochotą na seks. Wczoraj ledwo nogą ruszałam, ale Męża dorwałam :-P może też przyjdzie Ci ochota?

    Ale jak to się zmienia. Wcześniej to szał a teraz, bo zmęczenie, bo boli nogą, bo wzdęcia. Masakra.

    Jutro ciekawe co będzie. U mnie siostra Męża że swoim przyjeżdża...
    obyś miała rację:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Pilik ja dziś mam też dzień do dupy. Akcja poranna dot.pracy poszła dalej. Wręcz chamskie teksty "żal mi Ciebie" w stosunku do mnie, do wglądu dyrekcji (które po prostu przejdą bez echa) powodują, że mam ochotę to rzucić.
    No powiem ci ze to kpina jakas co ta laska dobie mysli???

    Objawy objawami ale... Wiecie jak moze byc....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie laska. Pracuję wyłącznie z osobami płci męskiej. Jedynie księgowe.
    Ale po tym dniu, będzie miał sporo problemów. Jestem typem wojownika. Jak walczę i niszczę to wszystko może się zdarzyć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2017, 20:10

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 14 lipca 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik co to za dołek u Ciebie?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    To nie laska. Pracuję wyłącznie z osobami płci męskiej. Jedynie księgowe.
    Ale po tym dniu, będzie miał sporo problemów. Jestem typem wojownika. Jak walczę i niszczę to wszystko może się zdarzyć.
    Co zrobil???

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 14 lipca 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia - strasznie to przykre :(
    Myśmy w środę miały spięcie z szefem i też dużo głupot nagadał... jawny mobbing. Stary głupi dziad. Ale już mi przeszła na to złość na szczęście ;)

    Rene - sama nie wiem. Jakaś demotywacja totalna. Wczoraj byłam pełna nadzieji, że w tym cyklu się uda, że w końcu się zaczyna układać, a dzisiaj spadek totalny... miewacie spadki nastroju w okolicach owulacji...?

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Su wcześniej trochę napisałam.

    Pilik spadki to mam, ale kiedy to chyba zawsze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie odnajde sie potem w domu doczytam

    Pilik ja mam dzien radosci przeplatany z deprecha...takze

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 14 lipca 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz spojrzałam w moje notatki i przez ostatnie trzy cykle miałam mega depresyjne spadni dwu-trzy dniowe w okolicy 14-16 dc, więc coś jesteś na rzeczy.. zwykle czytałam że przy owu dobry nastrój a u mnie zupełnie na odwrót. Jak wszystsko! Echhh. Ale mnie boli w podbrzuszu. Nie rozumiem zupełnie bo też tak nie miewam... już bym chciała poniedziałkows wizytę u gina żeby wiedzieć co się dzieje...!
    Wczoraj jeszcze raz przeglądałam swoje wyniki, teraz jak się "dokształcilam" (hehe) i teraz się boje że mam za niski estradiol i nic się bie uda i w ogole...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik nie nakrecaj sie negatywnie owu na pewno nie lubi stresu jak pecherzyk ma byc sliczny i okragly

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 14 lipca 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatni raz (mam nadzieję) Was pomęczę... znowu mi test ściemniał. Czy może byc jutro jeszcze ciemniejszy?! Nie wiem czy dzisiaj męczyć męża czy starczy jutro i w niedziele, hehe
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e916763deea8.jpg

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Ostatni raz (mam nadzieję) Was pomęczę... znowu mi test ściemniał. Czy może byc jutro jeszcze ciemniejszy?! Nie wiem czy dzisiaj męczyć męża czy starczy jutro i w niedziele, hehe
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e916763deea8.jpg
    Mecz dla przyjemnosci;*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciemniejszy juz nie bedzie jak dla mnie owu jest juz lub bedzie kada monent wiec warto jeszcze <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze chwila i do domu...

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 14 lipca 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra, namówiłas mnie :p idę się umyć i napadam. My tak codziennie nie lubimy. Co dwa/trzy dni więc nie jesteśmy wprawieni w boju, hehe. Ja mam więcej przyjemności jak rzadziej

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    No dobra, namówiłas mnie :p idę się umyć i napadam. My tak codziennie nie lubimy. Co dwa/trzy dni więc nie jesteśmy wprawieni w boju, hehe. Ja mam więcej przyjemności jak rzadziej
    Ja tez wole rzadziej

    Hehe to co piszesz kojarzy mi sie z fraszka jana sztautyngera "myjcie sie dziewczyny nie znacie dnia ani godziny"

    pilik lubi tę wiadomość

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 14 lipca 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty jutro Su test rano? Będę trzymać kciuki!!

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 14 lipca 2017, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik tak jak Su napisała ovulka jest lub lada chwila będzie:-)
    Su pewnie w drodze do domu jesteś.Ja już uciekam spać,trzymam mocno kciuki za jutrzejsze testowania:-)
    Dobranoc

    SusannaDean, pilik, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    pilik tak jak Su napisała ovulka jest lub lada chwila będzie:-)
    Su pewnie w drodze do domu jesteś.Ja już uciekam spać,trzymam mocno kciuki za jutrzejsze testowania:-)
    Dobranoc
    Jade tramwajem xd w ciemna noc z pijaczkami i smierdza....

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 14 lipca 2017, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Su - nienawidziłam tego! Jaka linia? Latami jeździłam w katowickich tramwajach, teraz jak czasem bywam i muszę skorzystać z kzkgop to utwierdzam się w przekonaniu że zrobienie prawka i przeprowadzka na wieś były najlepszym co mnie mogło spotkać

    ds022el.png

    u4uGp2.png
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ