X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Plotki staraczek i nie tylko
Odpowiedz

Plotki staraczek i nie tylko

Oceń ten wątek:
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 14 lipca 2017, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    pilik tak jak Su napisała ovulka jest lub lada chwila będzie:-)
    Su pewnie w drodze do domu jesteś.Ja już uciekam spać,trzymam mocno kciuki za jutrzejsze testowania:-)
    Dobranoc

    Taki ciemny test może świadczyć o tym że obu jest dziś? Że tak dosłownie powiem (wieczorową porą w końcu :p) mam dzisiaj baaardzo mokro i ślisko, ale to chyba dobry objaw (mam nadzienę że w środku dobry śluz ;)), ach zobaczymy co będzie... ustawiam budzik żeby jutro tempke zmierzyć o tej samej porze żeby miarodajna była... mam nadzieję że coś skoczy w końcu...!

    Rene, Magdzia85F lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Su - nienawidziłam tego! Jaka linia? Latami jeździłam w katowickich tramwajach, teraz jak czasem bywam i muszę skorzystać z kzkgop to utwierdzam się w przekonaniu że zrobienie prawka i przeprowadzka na wieś były najlepszym co mnie mogło spotkać
    7-ka :)

    Ja myśle, że ovu się tam schowała pomiedzy tymi testami i warto dobić jeszcze <3 Także dobrej owocnej nocy :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę się kłaść czytać :* Rano muszę wstać i zatestowac i wiedzieć czy na bete isc czy już nie :O "Czymcie kciuki"

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 14 lipca 2017, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    7-ka :)

    Ja myśle, że ovu się tam schowała pomiedzy tymi testami i warto dobić jeszcze <3 Także dobrej owocnej nocy :P
    Mój tramwaj

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 14 lipca 2017, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na placu miarki zawsze wysiadałam. A potem z dziećmi, których pilnowałam, do przedszkola na brynow. Siódemki przynajmniej te nowe raczej tylko!
    Będziemy ;). Mam nadzieję że jak już pęcherzyk był to i owu! Achh w niewiedzy się jednak łatwiej żyje ;).
    Dobranoc!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2017, 23:05

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Na placu miarki zawsze wysiadałam. A potem z dziećmi, których pilnowałam, do przedszkola na brynow. Siódemki przynajmniej te nowe raczej tylko!
    Będziemy ;). Mam nadzieję że jak już pęcherzyk był to i owu! Achh w niewiedzy się jednak łatwiej żyje ;).
    Dobranoc!
    Ja do centrum tym jeżdżę spod ekonomicznego, zawsze mi się wydawało, że 6-tka najgorzej śmierdzi szczególnie w soboty i niedzielę nad ranem hehe :)

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 15 lipca 2017, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ja do centrum tym jeżdżę spod ekonomicznego, zawsze mi się wydawało, że 6-tka najgorzej śmierdzi szczególnie w soboty i niedzielę nad ranem hehe :)
    Bardzo możliwe ;).
    Ale najlepsze jest to, że musiałyśmy gdzieś mieszkać blisko ;). Ja mieszkałam na zawodziu przy Słowianie ;)

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 15 lipca 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj tempka ładnie skoczyła :) mam nadzieję że się utrzyma i że wczoraj owu była...! Nie biorę luteiny ani dhupastonu jednak, ale tylko dlatego że udało mi się na poniedziałek zapisac do gin. Na usg powinna widzieć że jest po owu? No i z nią będę o tym gadać i powiem żeby mi wprowadziła leki. A w przyszły piątek albo sobotę podjadę progesteron zbadać. Myślicie że estradiol też zrobić jak miałam niski czy nie warto się martwić dodatkowo?

    Rene, Magdzia85F lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    U mnie dzisiaj tempka ładnie skoczyła :) mam nadzieję że się utrzyma i że wczoraj owu była...! Nie biorę luteiny ani dhupastonu jednak, ale tylko dlatego że udało mi się na poniedziałek zapisac do gin. Na usg powinna widzieć że jest po owu? No i z nią będę o tym gadać i powiem żeby mi wprowadziła leki. A w przyszły piątek albo sobotę podjadę progesteron zbadać. Myślicie że estradiol też zrobić jak miałam niski czy nie warto się martwić dodatkowo?
    Nie wiem czy ten estradiol będzie miał coś do rzeczy :)

    pilik lubi tę wiadomość

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 15 lipca 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ni się wlasnie wydaje że jakby się udało to estradiol nie mógł być taki zły :p. To pewnie szkoda kasy. A dopytam jeszcze w poniedziałek zresztą ;).

    Su - krew oddana?

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Tak ni się wlasnie wydaje że jakby się udało to estradiol nie mógł być taki zły :p. To pewnie szkoda kasy. A dopytam jeszcze w poniedziałek zresztą ;).

    Su - krew oddana?
    z tego co kojarze to estradiol w 3 dc bada się

    oddana... pilik jak coś wstawiłam wyschniętego zdj... masz racje 3 kreski ha ha nie serio nie liczę na pozytyw chociaż mnie tknęło coś bo był wcześniej cień majaczący tam gdzie powinna być kreska a potem puścił wodzę fantazji i się jakby rozlał i są 3

    i to nie jest z całonocnego moczu bo musiałam się budzić bo ciągle mi się chciało sikać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2017, 08:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na proga za 6-7 dni kasę zostaw sobie :)

    pilik lubi tę wiadomość

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 15 lipca 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zrobię, dzięki :). Mam dobre przeczucie co do Ciebie! Ja strasznie sikałam na początku... jak nigdy nie wstaje w nocy tak po Dwa razy musiałam! I na to liczę wkrótce

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Tak zrobię, dzięki :). Mam dobre przeczucie co do Ciebie! Ja strasznie sikałam na początku... jak nigdy nie wstaje w nocy tak po Dwa razy musiałam! I na to liczę wkrótce
    Nie ma co wkręcać 3 kreski też niedobrze....jakoś mi się nadzieje rozwiały...

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 15 lipca 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za kilka godzin będziesz miała pewność! ;)

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Za kilka godzin będziesz miała pewność! ;)
    idę złamac ręke albo nogę żebym do pracy nie musiała iść, normalnie coś czuję ż eidzie fala smutku

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę do pracy ale pogoda :)
    Dam znać jak będę miała wynik ale jak coś wbijam na sierpień :*

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 15 lipca 2017, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co tu taka cisza?

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Dziewczyny co tu taka cisza?
    No ucichło, okropna pogoda spać się chce...takie wakacje, dziś w radiu się śmiali z ludzi co mają urlop no niepoważne przecież szkoda mi raczej jak ktoś ma akurat wolne za cały rok pracy i trafi na ulewy, no ale w radiu rmf tacy "żartownisie"

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 15 lipca 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak samopoczucie?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ