X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Plotki staraczek i nie tylko
Odpowiedz

Plotki staraczek i nie tylko

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te buty sa ładne madzia, ja niestety mam grybe kostki i łydki i bym źle np wygladała, ale jak jesteś szczupła to jasne hehe :*

    Bardzo ładne kolory Rene, też lubie róż blady, zgaszony tzw brudny, beże, brazy i szarości, a z cieni do powiek uwielbiam szary i zielony :P A jestem blondynką

    Rene lubi tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 15 lipca 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Su hehe no tak. Szczerze to wyglądam teraz lepiej ;-)

    A mój Mąż śpi. Dobrze, że Go rano dopadłam:-D
    hehe ja mojemu dziś daruję biedaczysko ze szpitala wyszedł niech się regeneruję:-)

    Su piszesz co chcesz przeciez nikomu nie ubliżasz ani krzywdy nie robisz

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene różowe chyba sobie dokupię, za taką kasę, to nawet jak się rozpadną, to nie szkoda.

    Jeszcze jakieś sandałki by się przydały. W CCC to dzicz dosłownie, tak na buty się ludzie rzucali.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    hehe ja mojemu dziś daruję biedaczysko ze szpitala wyszedł niech się regeneruję:-)

    Su piszesz co chcesz przeciez nikomu nie ubliżasz ani krzywdy nie robisz
    No nie wiem chyba nie robię, przecież nie mogę brac odpowiedzialności co kto sobie pomysli czytając mój wpis

    Ta cąła burza lekko ostudziła mnie , ale wierzę, że będzie dobrze, bo mam szanse na to :*

    Hehe Rene no daj mu ten dzień odpoczynku niech ma biedny z życia :P

    Rene lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam ...ufff uwaga przyznaję się do mojego mega kompleksu i wady... której się wstydzę. Mam płaskostopie i wybrać buty na lato, to nie lada wyczyn.

    :'(

    Black&White lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    A ja mam ...ufff uwaga przyznaję się do mojego mega kompleksu i wady... której się wstydzę. Mam płaskostopie i wybrać buty na lato, to nie lada wyczyn.

    :'(
    o kurcze no ja nie mam ale mam stopę 36 cięzko znaleźć buty

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 15 lipca 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Mam zaległości na lipcowym temacie, ale to co tu przeczytałam pokazuje że chyba nie warto nadrabiać! Su - przykro mi że się naczytałaś, ale nie przejmuj się. Wiesz że normalnie masz niższą betę i u Ciebie to już znak że coś się dzieje. W poniedziałek zrobisz i już będzie pewność :) i trzymam kciuki i wierzę że wszystko będzie dobrze!!
    Magdzia - zazdroszczę butów! Cierpię na niedobór, ale ostatnio mam jakąś alergie na sklepy. Serio wchodzę i mdłości dostaje, mieni mi się to wszystko i w końcu wychodzę z niczym...
    Rene - zdrówka dla męża!!
    Ja dzisiaj intensywny dzień. Wysprzatalam dom, spakowałam się i pojechaliśmy do teściów. Dwa tygodnie tu będziemy. Oni wyjechali na wczasy, a tu babcia do dopilnowania. Ale chcę to jak wczasy potraktować ;). Inne otoczenie, na ogrodzie hamak. Wzięłam sobie maszynę i wszystko i zamierzam szyć duzo :). Zobaczymy czy mi się uda :p
    Teraz wróciłam z urodzin siedmiolatki, potulilam trochę roczniaka, pogadałam ale jakieś zawroty głowy mnie męczą... chyba muszę odpocząć. I oczywiście nakręcanie u mnie / czas start...! Dzisiaj tez owu już bladziutki wiec wczoraj raczej była owu. Dzisiaj już nie mam żadnych objawów, aaale na wszelki wypadek dobijemy jeszcze dzisiaj ;)...

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik ale wam zazdroszczę tego hamaka! Można leniuchować, czytać, ty masz plany szyć, no ekstra wypad, bardzo spokojny i leniwy czas cie czeka :D

    Mi jest gorąco i trochę się gorzej czuję, muszę odpocząć też i wyspać się jutro w końcu, może mi się coś miłego przyśni, jakas przygodówka hehe zamiast filmu :P

  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 15 lipca 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello :) mnie się dziś śniło, że urodziłam bliźniaki, chłopca i dziewczynkę ;)

    Magdzia85F, SusannaDean, Rene lubią tę wiadomość

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik no na lipcówkach może trochę ucichnie za jakiś czas!

    Fajnie tak odpocząć. I do tego jeszcze trochę starania:-)
    Pamiętam jak my za pierwszym razem się staraliśmy, to z Mężem trzy rundy były jednego dnia :-P

    Co do butów, to się sama zdziwiłam, że w ciągu 5 minut znalazłam i do tego tanie.

    Su mnie to dziś się śniła IKEA, że zapomniałam karty klienta! I patelnie drożej kupiłam :-P

    Idzianna to dopiero by było!!!! :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2017, 21:25

    pilik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzianna wrote:
    Hello :) mnie się dziś śniło, że urodziłam bliźniaki, chłopca i dziewczynkę ;)
    nooo to wróżę ci idzianna
    :*

    Madzia no jak ja kiedys zapomniałam to taki pan mi uzyczyl swojej i miałam posciel 2 op przecenione inaczej bym sie wrociła bo dosc fajna obnizka była i szkoda było

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz to wszystkie karty mam w telefonie w postaci aplikacji.

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Teraz to wszystkie karty mam w telefonie w postaci aplikacji.
    o kurcze to musze też zrobić, nie sądziłam, że się da

    Ok dziewczyny dziś już zmykam zmęczona jestem, położę się z książką i będę się odstresowywać bo chyba tego mi ostatnio brakuje :)

    Dobranoc wszystkim:* Milej nocy życzę :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc Su :-)
    Apkę mam na: Rossmann, h&m, Ikea. Muszę sprawdzić jeszcze Hebe.

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Dobranoc Su :-)
    Apkę mam na: Rossmann, h&m, Ikea. Muszę sprawdzić jeszcze Hebe.
    Jutro poogarniam, pappa :*

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 15 lipca 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzianna - oby proroczy sen!! :)
    Su - bedzie leniwy jak babcia nie da popalić :p a potrafi wiec trzymajcie kciuki żebym psychicznie nie siadła. Hehe. Ale jutro bede miała fajne popołudnie bo jadę z moim psem pilnować dwóch psów znajomej, uwielbiam je, trzy whippety

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 15 lipca 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha, zobaczymy, jak nie myślałam o cyklu na urlopie tak w poniedziałek wracamy i może już się coś obudziło w podświadomości ;) testować przed 35 dc nie będę na pewno, bo moje cykle długie, testów nie mam w domu, nakręcać się nie mogę ;) zresztą dałam po tyłku organizmowi przez ten tydzień urlopu, bo bardzo aktywnie, dziś dla odmiany 37 km na rowerach po wzniesieniach, więc mogłam utrudnić coś tak czy siak w środku.. włączam na luz póki co :)

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 15 lipca 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Rene różowe chyba sobie dokupię, za taką kasę, to nawet jak się rozpadną, to nie szkoda.

    Jeszcze jakieś sandałki by się przydały. W CCC to dzicz dosłownie, tak na buty się ludzie rzucali.
    o dawno w ccc nie byłam

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 15 lipca 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No nie wiem chyba nie robię, przecież nie mogę brac odpowiedzialności co kto sobie pomysli czytając mój wpis

    Ta cąła burza lekko ostudziła mnie , ale wierzę, że będzie dobrze, bo mam szanse na to :*

    Hehe Rene no daj mu ten dzień odpoczynku niech ma biedny z życia :P
    dam dam ma szczęście że dziś są niepłodne inaczej nie ma że boli musiał by podziałać:-P

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz w CCC wyprzedaż.

    Pilik fajnie spędzisz niedzielę. :-) Bardzo pomocna jesteś:-)

    Idzianna no nieźle 37 km! Ja nawet rowera nie mam!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2017, 22:03

‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ