X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Plotki staraczek i nie tylko
Odpowiedz

Plotki staraczek i nie tylko

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    trzymam kciuki za ładny przyrost bety:-)
    kupiłam nowy termometr i juz się popsuł zła jestem,dzisiaj będę musiała specjalnie po drugi do miasta jechać
    taki specjalny do owu? bo mozna też zwykły z domowego lab. za 10 zł chyba z dwoma miejscami po przecinku, nadaje sie, ja taki mam

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 16 lipca 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    taki specjalny do owu? bo mozna też zwykły z domowego lab. za 10 zł chyba z dwoma miejscami po przecinku, nadaje sie, ja taki mam
    kupiłam go za 8 zł ,,termometr elektroniczny domowe laboratorium'' to o tym samym pewnie piszemy
    popsuł się wyświetlacz jak go włączam to na wyświetlaczu pojawiają się przez chwilę wszystkie znaki potem gaśnie za chwile pika jak przy końcu pomiaru tempki nie będę się tam o 8 zł dochodzić jak był by droższy to bym reklamację złożyła

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 16 lipca 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Nie wchodzę, szkoda słów na to :)
    temat jeszcze jest hehe

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    temat jeszcze jest hehe
    Nie wiem to jest przegięcie dałyby mi spokój...


    No to ten sam termometr, musiałaś mieć wadliwy egzemplarz, szkoda nerwów na reklamację inaczej by warto, ale szybciej kupisz nowy niż ci rozpatrzą, więc i tak będziesz musiała kupić

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 16 lipca 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej susana. Bardzo przepraszam Cie ze mecze . Pewnie myślisz że uczę piłam się Ciebie jak rzep ogona :( czy jest m9zliwosc abyś mi podała nazwiska swojego gina genetyka , hematologa? Ja jestem załamana. Bo im więcej czytam tym gorzej. Wydaje mi się że moj gin za mało mi dał dawek witamin witam b12 tej specjalnej to w ogóle. Nie wiem czy kupować 1000j b12 czy to dużo na początek? Proszę podasz mi do nich namiary ? Bo z genetyki em mam rozmowę telefoniczną bo tylko tak omawia wyniki. Bezsensu. A jak będę potrzebować recept ? To będę musiała dymac do gina a on nawet dupka mi nie dał:(. Co do dupka to zrobię tak jak moj wcześniejszy gin kazał tylko muszę receptę skomponować.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 16 lipca 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Nie wiem to jest przegięcie dałyby mi spokój...


    No to ten sam termometr, musiałaś mieć wadliwy egzemplarz, szkoda nerwów na reklamację inaczej by warto, ale szybciej kupisz nowy niż ci rozpatrzą, więc i tak będziesz musiała kupić
    Olej je susana. Nie ma co . Jedna tam odkryła Amerykę dając swoje naukowe tezy o braku ciąży gdy poniżej 5
    Olać. Rób swoje tak jak ty czujesz a im nic do tego. Szkoda bo w takim miejscu powinno być wsparcie. Wiem co czujesz. Moja beta 3,8 też dla mi mocna nadzieję i gdzieś miałem że była mniej niż 5

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Hej susana. Bardzo przepraszam Cie ze mecze . Pewnie myślisz że uczę piłam się Ciebie jak rzep ogona :( czy jest m9zliwosc abyś mi podała nazwiska swojego gina genetyka , hematologa? Ja jestem załamana. Bo im więcej czytam tym gorzej. Wydaje mi się że moj gin za mało mi dał dawek witamin witam b12 tej specjalnej to w ogóle. Nie wiem czy kupować 1000j b12 czy to dużo na początek? Proszę podasz mi do nich namiary ? Bo z genetyki em mam rozmowę telefoniczną bo tylko tak omawia wyniki. Bezsensu. A jak będę potrzebować recept ? To będę musiała dymac do gina a on nawet dupka mi nie dał:(. Co do dupka to zrobię tak jak moj wcześniejszy gin kazał tylko muszę receptę skomponować.
    Nic się nie dzieje :) Pisz smiało
    A skąd jesteś? Bo ja z Katowic
    Do hematologa byłam na ubezpieczenie i muszę poszukać nazwiska, bardzo fajna p. doktor, do genetyka nie miałam iść, nic gin nie mówił. Napisz na priv ok ?

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 16 lipca 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    nowy wątek jest założony od lipcówek,ja tam tu zostaję nie chcę na kilku się udzielać bo można się pogubić kogoś pominąć a wszystkich osób nie da się zapamiętać.
    Misiak na pocieszenie ja też zostałam kilka razy ,,olana''na forum,chyba każdej z nas się to zdarzyło;-)Wiem że jest to przykre,też tak miałam,Su tobie też się chyba zdarzyło jak pisałaś o wyniku monitoringu bodajże...
    Misiak zostań z nami i udzielaj się:-)
    Ja też byłam:) i faktycznie nie zauważyłam Misiak twojego. Przepraszam

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Olej je susana. Nie ma co . Jedna tam odkryła Amerykę dając swoje naukowe tezy o braku ciąży gdy poniżej 5
    Olać. Rób swoje tak jak ty czujesz a im nic do tego. Szkoda bo w takim miejscu powinno być wsparcie. Wiem co czujesz. Moja beta 3,8 też dla mi mocna nadzieję i gdzieś miałem że była mniej niż 5
    No bo to był początek ciąży u ciebie ale niestety skończył się nieszczęśliwei jak się okazuje z powodu braku wsparcia lekami, wierzę, że kolejną ciązę już utrzymasz :) :*

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 16 lipca 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Nie wiem to jest przegięcie dałyby mi spokój...


    No to ten sam termometr, musiałaś mieć wadliwy egzemplarz, szkoda nerwów na reklamację inaczej by warto, ale szybciej kupisz nowy niż ci rozpatrzą, więc i tak będziesz musiała kupić
    ty nie masz szczęścia do testów ja do termometrów eh....oby tylko testy mnie nie zawiodły...

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 16 lipca 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie su napisałbym na priv ale nie umiem :(((gdzie to się pisze. ? Chyba ślepa jestem :)

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    No właśnie su napisałbym na priv ale nie umiem :(((gdzie to się pisze. ? Chyba ślepa jestem :)
    zaprosiłam cię, w wiadomości - zaproszenia, przyjmij i już możesz pisać

    Rene dokładnie mi dopiero testy ok 15 dpo wychodziły a i tak brnęłam we wczesne testowanie... głupol ze mnie
    Ale to pech z tym termometrem

    Rene lubi tę wiadomość

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 16 lipca 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok napisałam:)

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 16 lipca 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    zaprosiłam cię, w wiadomości - zaproszenia, przyjmij i już możesz pisać

    Rene dokładnie mi dopiero testy ok 15 dpo wychodziły a i tak brnęłam we wczesne testowanie... głupol ze mnie
    Ale to pech z tym termometrem
    tak to już jest z tym testowaniem że chciało by się szybciej wiedzieć znając życie też pewnie będę testować przed 10 tym bo nie będzie mi się chciało grzecznie czekać...ale mam 18 sztuk to mogę sobie już nawet od 10 dpo testować i zobaczyć w którym dniu wyjdzie pozytyw jeśli oczywiście będę w ciąży

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    tak to już jest z tym testowaniem że chciało by się szybciej wiedzieć znając życie też pewnie będę testować przed 10 tym bo nie będzie mi się chciało grzecznie czekać...ale mam 18 sztuk to mogę sobie już nawet od 10 dpo testować i zobaczyć w którym dniu wyjdzie pozytyw jeśli oczywiście będę w ciąży
    Tak też można przecież nie zabronimy ci hehe wiadomo ze kazda chce jak najszybciej wiedziec :) :***

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 16 lipca 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już na to dikance nie inwestuje. Nawet gdy 14 dpo nie wychodziły to wmawiaj am sobie ze mogą wyjść dopiero po tyg od terminu okresu :p i leciała na betę:) zauważyłam że taniej mi beta wychodzi 11-12 dpo :p bo gdy jest negatywna to pewnik że brak ciąży. A sikanca nie uwierzylabym. Oj ja głupia:)

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 16 lipca 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, kwas się zrobił na forum... trzeba odczekać aż minie chyba.
    Misiak przykro mi :( nie raz pojedynczy test się może zagubić, ja raczej do tabelki zaglądam czy ktoś testuje ;).
    Chociaż chwilowo próbuje się zdystansować. Czuje że sama zaczynam się nakręcać. Nie objawami ani nic, ale tak czuje presję jakąś... sama nie wiem. W piątek dół, wczoraj miałam dobre przeczucie dzisiaj znowu dół jakiś. Tempka rośnie, ale dopiero drugi dzień więc za wcześnie żeby się na cokolwiek cieszyć ;) ile po owu/przed @ temp spada jak się nie udało?
    Su - jutro na spokojnie się dowiesz. Ale też wydaje mi się że wiele osób na lipcu nie chciało Cię w żaden sposób obrazić a potem się pokotłowało, ech, a szkoda :(
    Rene - Ty to masz pecha!! Albo los nie chce żebyś mierzyła i się stresowała? :p
    Magdzia - dzisiaj wolne czy w niedziele też pracujesz?
    Ja w środku czuje się jakos strasznie spięta i zestresowana... jutro do gina, już bym chciała być po wizycie.

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik nasrój ci sie udziela jakis negatywny, nie mysl zle kochana na pewno sie ułozy i wierze ze juz wkrótce bedziesz w ciaz

    Dziewczyny przeholowały moim zdaniem atakując mnie za nadzieję. ale nic nie zrobie nie wchodze tam.

    ile bedziesz po owu pilik?

    pilik lubi tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 16 lipca 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik albo los nie chce żebym miała więcej dzieci czasem mam takie myśli czy dobrze robię decydując się.Mam już dzieci i powinnam się z tego cieszyć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2017, 10:44

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Pilik albo los nie chce żebym miała więcej dzieci czasem mam takie myśli czy dobrze robię decydując się.Mam już dzieci i powinnam się z tego cieszyć.
    Rene ty tak nie myśl, u was dopiero 4 cykl staranek ja myslę, że już wkrótce zaskoczy przecież masz za sobą zdrowe ciążę teraz nie moze być inaczej :)

    Rene lubi tę wiadomość

‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ