X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Plotki staraczek i nie tylko
Odpowiedz

Plotki staraczek i nie tylko

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    jak samopoczucie?
    w porządku, spokojnie, chociaż dużo niepokoju, ale minie niedługo

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 15 lipca 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to normalne że czujesz niepokój i każdy to rozumie:-)
    Na tym forum możesz liczyć na wsparcie i zrozumienie:-)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    to normalne że czujesz niepokój i każdy to rozumie:-)
    Na tym forum możesz liczyć na wsparcie i zrozumienie:-)
    potwierdzę w poniedziałek drugą betą i będę myśleć, komentarze dziewczyn trchę mnie przybiły

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem. Była siostra Męża i jej Mąż.

    To sobie chłopaki wypili. Mój P. zdycha. Mało pije i potem się tak kończy. A ja siadłam do neta.

    Su gratulacje!!!! Nie zapomnij o Nas!

    Byłam w Ikei i trochę kasy poszło. Jakaś taka jestem ... Byle jaka.

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 15 lipca 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    potwierdzę w poniedziałek drugą betą i będę myśleć, komentarze dziewczyn trchę mnie przybiły
    chyba nie trafiłam zbyt dobrze z tym postem wybacz:-*

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 15 lipca 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia a co kupiłaś pochwal się:-)



    A ja jestem szczęśliwa bo mój kochany P wyszedł ze szpitala juppiiii:-):-):-)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Su olej. Co ludzie to opinie. Zazdrość też. Chyba długie starania powodują zawiść. :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    chyba nie trafiłam zbyt dobrze z tym postem wybacz:-*
    Nie kochana co ty

    Już mnie maż ustawił do pionu mówiąc, że mam wszystkie leki wszystko i on wie, że będzie dobrze

    No no Madzia co kupiłaś...kocham ikeę :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam właśnie Rene. Skąd ta alergia? Dobrze że już wyszedł ze szpitala!!!

    Kupiłam: kubek do cappuccino, jak z kawiarni taki pękaty!:-) prześcieradło, dwie poduszki małe, łyżkę do lodów, obieraczkę, łyżki do smażenia, słomki - kocham, mam mnóstwo:-), patelnię, dwa pojemniki na sałatki do pracy dla mnie i Mężowi, i... coś tam chyba nie pamiętam.:-)

    A wczoraj buty w Deichmann za całe 44 zł, na poprawę humoru. :-) Jutro jadę biustonosz kupić do outlet Triumph. Mam nadzieję, że coś ciekawego znajdę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Su jeszcze komodę muszę kupić, ale dopiero w sierpniu, jak dostanę w końcu zwroty w pracy.

    Ogólnie cała torba była zakupów...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Su olej. Co ludzie to opinie. Zazdrość też. Chyba długie starania powodują zawiść. :-(
    oj ale tam wpis za wpisem jest o mnie... wytłumaczyłam jaka beta dlaczego podejrzewam ciążę, podałam co było i jakie są u nas normy w labo, wszystko, a i tak zderzam się z murem, po co pisać komuś przykrosci, jeśli się przejadę to tylko moja sprawa, nikt za mnie nie będzie odczuwał cierpienia... szkoda, niestety.

    Może i późno mam tą betę ale skąd ktokolwiek może wiedzieć kiedy zagnieżdżenie było ? Ja mam wiedzieć? osoba z forum? przybija to. Wiadomo, że teraz jest nerwówka bo nic nie mam pewne dopiero odetchnę jak będe wiedzieć na czym stoję...eh. Tu zostaje z lipca chyba mnie wykurzono, szkoda moich nerwów przecież będzie co ma być, szkoda tylko, ze dziewczyny chcą żebym od początku sobie biochemiczna wpajała.... bo tak to brzmi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia, to ja widzę, że pokaźna wypłata była :D :D Lubię pierdółki z ikei oj :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Su nie mam co narzekać...akurat na to. Ale wiesz, jak w dwóch sferach dobrze, to inna gorzej.

    Wzięłam wszystkie co POTRZEBNE!! Hehehe jak zawsze w Ikei. :-)

    Co do bety, testów etc.calego zajścia na lipcówkach, to za duże ciśnienie jednak na ciąże są, że jakaś rywalizacja. Nie przejmuj się. Może tam nie wchodź, nie tłumacz się, bo naprawdę nie musisz. Będzie, co ma być. A wiara naprawdę dużo pomaga.
    Szczerze, to ja teraz nie wiem, jeśli zajdę, czy w ogóle w to uwierzę, póki nie urodzę zdrowego dziecka! I po co komuś pisać, że się pomaga, gdy jest jeszcze bardzo wcześnie, tak?
    Mnie testy nie wychodziły, nawet blada,. Beta była 8... I co? Ktoś mógł mi napisać, weź się jebnij to pozamaciczna, to nie ciąża? Nie masz prawa być mamą Aniołka?

    Su trzymam kciuki za Ciebie! Nie tłumacz się nikomu! Nie jesteś do tego w ogóle zobligowana!

    SusannaDean, jagodowa91 lubią tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 15 lipca 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Czytałam właśnie Rene. Skąd ta alergia? Dobrze że już wyszedł ze szpitala!!!

    Kupiłam: kubek do cappuccino, jak z kawiarni taki pękaty!:-) prześcieradło, dwie poduszki małe, łyżkę do lodów, obieraczkę, łyżki do smażenia, słomki - kocham, mam mnóstwo:-), patelnię, dwa pojemniki na sałatki do pracy dla mnie i Mężowi, i... coś tam chyba nie pamiętam.:-)

    A wczoraj buty w Deichmann za całe 44 zł, na poprawę humoru. :-) Jutro jadę biustonosz kupić do outlet Triumph. Mam nadzieję, że coś ciekawego znajdę.
    wszystko prawie do kuchni:-)super ze zakupy udane nic lepiej nie poprawia humoru jak udane zakupy:-)a buty to jakieś sportowe czy balerinki a może szpilki?

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Su nie mam co narzekać...akurat na to. Ale wiesz, jak w dwóch sferach dobrze, to inna gorzej.

    Wzięłam wszystkie co POTRZEBNE!! Hehehe jak zawsze w Ikei. :-)

    Co do bety, testów etc.calego zajścia na lipcówkach, to za duże ciśnienie jednak na ciąże są, że jakaś rywalizacja. Nie przejmuj się. Może tam nie wchodź, nie tłumacz się, bo naprawdę nie musisz. Będzie, co ma być. A wiara naprawdę dużo pomaga.
    Szczerze, to ja teraz nie wiem, jeśli zajdę, czy w ogóle w to uwierzę, póki nie urodzę zdrowego dziecka! I po co komuś pisać, że się pomaga, gdy jest jeszcze bardzo wcześnie, tak?
    Mnie testy nie wychodziły, nawet blada,. Beta była 8... I co? Ktoś mógł mi napisać, weź się jebnij to pozamaciczna, to nie ciąża? Nie masz prawa być mamą Aniołka?

    Su trzymam kciuki za Ciebie! Nie tłumacz się nikomu! Nie jesteś do tego w ogóle zobligowana!
    Dziękuję, ja wiem, że może wyglada to nieciekawie ale serio co je obchodzi czy ja będę miała stres jak same teraz dokładają do pieca że aż bucha, i mnie w rozpacz jakąś wpychają, kiedy mam iskrę nadziei że moze ta beta stanie się dzieckiem to jeb i do parteru mnie bo nie mam prawa mieć nadziei?? Im to szkodzi? Przykro mi już to im tłumaczyłam czemu podejrzewam ciążę ale no po co pisac to samo skoro i tak nie dociera....

    Dzięki, że was mam
    Nikt nie wie czy się wszystko dobrze rozwinie , nawet ja, nawet lekarze itp ale nadzieja to jedyne co mi zostało...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene - Szpilek nie znoszę. Jazzowki.[URL]https://www.deichmann.com/PL/pl/shop/Sale/00006001454061/półbuty*damskie.prod?imgFmt=&fromCategoryDetail=true&positionInList=38[/url]
    Miały być do pracy, ale bardzo zgrabnie stopa wygląda.

    Do pracy kupię trampki. Mam 32 lata a ubieram się jak nastolatka. Masakra.

    Su rozluźnij się i pogadajmy tu. Spokojnie :-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2017, 20:47

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 15 lipca 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia brawo ty krótko i na temat:-)

    SusannaDean, Magdzia85F lubią tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia i super styl czym się przejmować :P Trzeba się czuć cały czas jak 18 latka

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Su hehe no tak. Szczerze to wyglądam teraz lepiej ;-)

    A mój Mąż śpi. Dobrze, że Go rano dopadłam:-D

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 15 lipca 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Rene - Szpilek nie znoszę. Jazzowki.[URL]https://www.deichmann.com/PL/pl/shop/Sale/00006001454061/półbuty*damskie.prod?imgFmt=&fromCategoryDetail=true&positionInList=38[/url]
    Miały być do pracy, ale bardzo zgrabnie stopa wygląda.

    Do pracy kupię trampki. Mam 32 lata a ubieram się jak nastolatka. Masakra.

    Su rozluźnij się i pogadajmy tu. Spokojnie :-*
    lubię takie buty nie dosyć ze są wygodne to ładnie na stopie się prezentują:-)ja wybrałabym te różowe:-)
    ja mam najwięcej adidasów i balerinek szpilki to mam tylko jedne na wielkie wyjście.ogólnie lubie styl luźny sportowy najlepiej w odcieniach szarości połączonej z różem lub lazurem:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ubranka dla noworodka - na co zwracać uwagę?

Ogromna oferta ubranek dla dzieci może przyprawić przyszłych rodziców o zawrót głowy. Na co zwracać uwagę? Czy skład i pochodzenie ubranka mają rzeczywiście takie znaczenie? Dzisiaj podpowiadamy 3 najważniejsze zasady, którymi warto kierować się podczas kompletowania wyprawki dla noworodka.

CZYTAJ WIĘCEJ