X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ploty,Ploty ploteczki :D
Odpowiedz

Ploty,Ploty ploteczki :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chce sie niepotrzebnie nakrecac zeby potem nie przezywac tego

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 24 lipca 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra to podchodzimy na luzi bedzie co ma byc :)

    Czarnula87 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 24 lipca 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pełen luzzz :)

    luz2.jpg

    Czarnula87 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 24 lipca 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Misiaki :)

    Olga ale szalejecie uhuuuu :) bardzo dobrze! Trzeba kozystac ;) ja to juz jak slonica sie ruszam ale jakos daje rade haha :)

    Aniu kurde tak myslalam ze dzis przeczytam tu dob wiesci a widze ze musimy sie w cierpliwosc z Toba uzbroic ;) bo wiadomo ze wiesci beda dobre :)

    Santoocha ale pieknie wygladasz!!! Jaka zgrabniutka mamunia :) ehhh kiedy ja taka bylam hhahahaha :)

    Mlenq elooo :) co tam slonce?

    Ooo i Dorocia zajrzala. Jak sie czujesz kochana?
    A Darie gdzie znow wcielo???

    A ja dzis kozystam na maxa :) rano z misiem spedzilam poranek. Potem obiadek. Polecial do pracy wiec ja drzemka. Wstalam nastawilam ta ńieszczesna fasolke hahaha. Tym razem nie spalilam chaty a fasolka mmmm pierwsza klasa :)

    A teraz skonczylam buleczki drozdzowe z truskawkami i borowkami (bo u nas ńie ma jagod :( ) czekam az wyrosna i do pieca :)

    Czarnula87, Ania_84, Ruda27 lubią tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokladnie :)

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 24 lipca 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula te Twoje bułeczki :D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki!
    Aniu mam nadzieje, ze poznacie wyniki syzbko i beda pozytywne! Gratulacje dla meza nowej pracy :)
    Olga ale szalejecie :D haha chyba maz czuje ze pozniej dlugo bedzie postowal :P
    Mmm Paula ale smaja na takie buleczki robisz :P daj zdjecie chociaz zeby slinka pociekla :P

    Ja bylam na ktg, z malym ok, skurczy brak :( za tydzien w srode ide do szpitala. Rozmawialam z polozna i z lekarzem i troche mnie uspokoil. Powiedzial ze lepiej jak glowka jest wieksza ni brzuszek, ze jak glowka sie nie wstawi do kanalu to cc zebym sie nie martwila jakimis niedotlenieniem czy czyms..
    Zbadala mi szyjke, narazie sie nie zapowiada :/ ehh szkoda, chociaz jakos czuje ze na dniach cos sie rozwinie, ale moze to tylko takie zludne nadzieje :P

    Rudasek, malenq, czekaja jak tam dzidwczyny?
    Santocha, ale z Ciebie laseczka! Pieknie wygladasz naprawde :)

    Co u Ewelinki? Chyba gdzies wyjechala odpoczac nie?

    Czarnula87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i duopa, tempka w dół zamiast w górę. ;/ po kiego się nastawiałam, że to moe owulka? tera siedzę a łzy mi ciurkiem lecą same z siebie :/ dupa dupa dupa :/

  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 25 lipca 2014, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weekend sie zaczyna a oni zaczynaja mi kosic trawe na osiedlu.... aaaghr -_- oby w sobote zaczeli pozniej niz dzisiaj :P

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga jak mi przykro :( kurde moze powinnas wybrac sie na monitoring?

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 25 lipca 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien doberek :)

    Daria luzik to ze nie bylo wtedy na ktg skurczy ńie oznacza ze w kazdej chwili sie nie zacznie Mysza :)
    Moja szwagierka w sw wielkanocne siedziala u tesciow i sie smiali ze maly uparty bo nic go nie rusza i nie chce wyjsc, potem poszli ze znajomymi do knajpy i nic. A wieczorem poszla siusiu a tu czop odszedl ;) urodzila o 8.50 nast dńia.
    Wiec ńic sie nie martw :)
    Natalnienek chce mame z zaskoczenia wziac :)

    Olga kurde szkoda...ale moze cos jeszcze z tego bedzie...kurde nie wiem co ci powiedziec...

    Daria specjalńie dla ciebie fotka ale musialam szybko tobic bo juz pol nie ma :)
    99lyqf.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2014, 09:32

    Ruda27, Eweloka84 lubią tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co mi da monitoring? Miałam robione usg już nie raz i zawsze wykazywało brak owulacji w ciągu ostatnich dwóch lat; tu ewentualnie już tylko chyba stymulacja owulacji i sztuczne wywoływanie jej :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula o jacie jakie pysznosci! Mmmmm :)
    Co do porodu wiem masz racje, czasami nic nie wskazuje a nagle zaczyna sie porod. Chcialabym zeby tak i u mnie bylo :)

    Olga to jak nie masz owulki juz tyle czasu, to czemu lekarz Ci nic nie zalecil? Nie rozumiem teoche, skoro chcecie sie starac to chyba lekarz powienien jakos dzialac i wam pomoc..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liczyliśmy z lekarzem, ze po tym moim łyżeczkowaniu jednak się samo coś tam wyreguluje, więc i mierzenie tempki itp. Dlatego cały czas byly próby bez wspomagaczy

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 25 lipca 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria juz po buleczkach :P byly z truskawkami i borowkami :)
    Wszystkie poszly na sniadanie :P

    Ehh Olgus ciezka ta twoja sprawa... Ale mysle ze Daria ma racje... Moze bez wspomagaczy sie nie da i lekarz powinien soe zabrac za robote...
    Kurd nie wiem co ci radzic bo ja na szvzescie nie mialam az takich klopotow :/

    Ruda27 lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 25 lipca 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P.s. Jedziemy ogladac domek :)

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 25 lipca 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olgus spokojnie kochana moze to jeszcze nie dzis tulam kochanie bedzie git :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 25 lipca 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane ;)

    my bylismy u lekarza

    co do tarcycy meza lekara powiedziala zeby zrobic powtorke za 3 miesiace i skontrolowac jesli znowu spadneie to niestety bez lekow sie nieobedzie ..
    Mała jesli spada to nie jest dobrze.. bo tzn ze maz ma nadczynnosc tarczycy- efek ..prowadzi do nieplodnosci, zaburza prace serce i wiele innych ;/
    jelsi bedzie bral leki to wszytso bedzi eok.ale trzevba w pore zareagowac dlatego wole go monirtorowac :)

    co do innych badan learka powiedzial ze Misiu ma sliczne wyniki :) tylko ten mocz.. po pierwsze dieta i dala mu takie tabsy bo tworzy mu sie piasek na nerach


    a ja ..no coz wyniki tez super :) oprocz tego kamienia w woreczku ktory powiedziala ze moz e pozniej m dawac sie we znaki jakby sie udalo w ciaze zajsc ;/ dala mi skierowanie do chirurga zeby ocenic czy lepiej teraz go laparoskopowo usunac czy sie wstrzymac
    co do powiekszonych wezlow chlonnych pod zuchwa powiedzialaze zapewne przehodzilam jakies zapalenie ucha lub gardla bo w rwi nic zlego nie ma :) wiec nie ma co sie martwic jak chce moge skontrolowac za jakis miesiac dwa :)

    ateraz czekam z niecierpliwoscia na tel z genetyk

    Ruda27 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 25 lipca 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania to super ze wyniki wyszły ok:) teraz tylko kontrolowanie i bedzie ok:) czekamy na wyniki genetyczne.

    Olga rozumiem cie calkowicie w tych staraniach. nie bede mowila ze trzeba miec nadzieje ze moze jednak ovu byla bo nikt tego nie wie. moze trzeba tak jak piosza dziewczyny sie wspomoc.

    Daria oby Natanielek sie zdecydowala bo pewnie stresujesz sie i chcialabys zeby wszystko bylo naturalnie.


    Paula bulaczki piekne i nie dziewie sie ze szybko zniknely:) mi narobilyscie smaka na placki ziemniaczane i dzis beda na obiad:)




    Ja przed chwila wrocilam ze szpitala.

    Rano przy porannej toalecie zauwazylam brazowa wydzieline na papierze i pozniej male nitecki tez brazowe jakby stara krew. Spokojnie zawinelam sie do szpitala w koncu takie moje prawo i po cos te skladki place. Oczywiscie oburzenie czemu nie poszlam do swojego lekarza.


    Koniec koncow po godzine zostalam przyjeta. czulam sie jak malolata ktora swiruje a zaszla w ciaze przez wpadke.

    Lekarz zbadal doscyc bolesnie powiedzial ze nic nie widzi. wytlumaczylam mu ze ostatnio tez tak mowili ze nic zlego sie nie dzieje i skonczylo sie poronieniem zatrzymanym.

    Wzial na usg.Serduszko bije 170 na minute(swoja droga strasznie szybko:)) maluszek urósl doslownie 2 razy od ostatniej wizyty u lekarza.
    :)

    powiedzial ze nic niepokojacego nie widzi i ze mam teraz zglosic sie na wizyte do swojego lekarza.

    Kamien z serca moze niepotrzebnie panikowalam ale nie chcialam siedziec i sie zamartwiac.

    buziaki milego dnia

    Ruda27, Malenq lubią tę wiadomość

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 25 lipca 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola dobrze zrobilas ;)
    a przynajmenij jestes spokojna ;)

    czekaja lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
‹‹ 1590 1591 1592 1593 1594 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ