X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ploty,Ploty ploteczki :D
Odpowiedz

Ploty,Ploty ploteczki :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niee dzisiaj praca i jutro, potem mam poniedziałek-środa wolne więc odpocznę troszkę :]

    ale nie narzekam na pracę, bo ostatnio jest wesoło :D

  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 26 lipca 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry:)

    wlasnie pije koktajl na 2 sniadanie maslanka banan i brzoskwinia:)

    bylam w sklepie zakupy na obiad zrobiony i beda pulpeciki w sosie pomidorowym kasza peczak i fasolka szparagowa:)

    Mi Anastazja najgorzej jest od 16 wtedy zaczynaja sie mdlosci. kolo 19 klade sie juz spac zeby przespac to i rano sie obudzic z lepszym samopoczuciem:)

    U mnie pieknie pada az szlam w tym deszczyku do sklepu. tak pieknie pachnie deszcz latem:)

    Paula badz juz w 40 tygodniu bo ja wtedy bede w 15:)

    Daria jak tam ida metody wywolania porodu??:) dobrze robiosz jak maluch juz donoszony to lepiej zeby wyszedl szybciej niz pozniej zebys sie nie stresowala:)

    Olga weekend wolny??
    a ja bym zjadla jakas tlusta kanapke z mac donalda:) powiem Wam ze ja slodyczoholik jakos nie ciagne teraz do slodyvzy. wole miesa nabial i owoce:)


    nie kupilam jajek do mielonego:( czyms musze zastapic bo nie chce mi sie juz isc do sklepu:)

    Rudasku chudzielcu brzuszek uroczy:)

    ja to mam przerabane chyba do 20tc musze udawac ze nie mam brzucha. mojego meza siostry to brzuch jakikolwiek mialy dopiero w 7miesiacu ciazy. one w ogole takie laski ze nie pogadasz nie wiem jakim cudem tak pozno brzuch im wyszedl.

    ja przy nich to wielka bede, staram sie nie przejmowac najwazniejsze zeby rosl ale zawsze mialam kompleksy na ich punkcie:(

    dzis albo jutro powiemy Meza rodzica ze jestem w ciazy bo po wczorajszej wizycie w szpitalu stwierdzialam ze odpukac gdyby cos sie stalo to nie bede przed nimi udawac ze wcale nie bylam w ciazy i ze nie porpnilam.

    milego dnia buziaki

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 26 lipca 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    Anastazja kobiecie w ciazy nie dogodzisz ;)

    Ciesz sie tym poczatkiem bo ja dzis od rana po <3 wczorajszym sie smieje ze jestem hipopotamica :P
    może i hipopotamica ale jak ja będę hipopotamica to ty już wrócisz do formy i znów będę chciałą się zamienić... ;)

    może to zabrzmi głupio ale pierwszy raz marzyłam o ciąży a teraz już nie! teraz marzyłąm o drugim dziecku... wiec niech ta ciąża szybko minie i będę miała maleństwo przy sobie ;)

    Paula55 lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 26 lipca 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekają i jak tak późno zrobisz sobie drzemkę to nie masz problemy z pójściem spać na noc?

    ja drzemkę robię sobie koło 15 bo poźniej zasnąć nie mogę.

    ogólnie stara już jestem z synem nie musiałam drzemać.... a teraz oczy same się zamykają

    czekaja lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 26 lipca 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda i jak nasz moodd? jeżdzisz nieraz po mieszkaniu?
    słyszałąm że skrzypi jak się podnosi go na krawężnik?
    już nie mogę się doczekać twojej opini

    wklej fotkę koloru ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2014, 10:54

    Ruda27 lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 26 lipca 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja ale ja juz o 19 ide spac tak do rana;) czasem uda sie zasnac tak szybko a niekiedy leze do 21 ale ogolnie wczesnie chodze spac:) moge sobie na to pozwolic bo wszystko w domu w ciazgu dnia ogarne a dzieci nie mam wiec korzystam:)

    jak w ciagu dnia robie saobie drzemke to zasypiam kolo 22:)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry kofffaniutkie:)

    Paula gratki, ja też chciałabym się zamienić...

    Anastazja ja to bym mogła cały dzień spać...hehehe

    dzisiaj znowu obudził mnie ból głowy (ciśnienie 89/56 buuuuuu za NISKO) i od razu musiałam sobie espresso zrobić.....

    a na drugie śniadanie były słodkości: bo jogurt kokosowy, a później groszki, nasze pyszne polskie groszki, a nie jakieś tam m&m'sy.......

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 26 lipca 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekaja wrote:
    Anastazja ale ja juz o 19 ide spac tak do rana;) czasem uda sie zasnac tak szybko a niekiedy leze do 21 ale ogolnie wczesnie chodze spac:) moge sobie na to pozwolic bo wszystko w domu w ciazgu dnia ogarne a dzieci nie mam wiec korzystam:)

    jak w ciagu dnia robie saobie drzemke to zasypiam kolo 22:)
    aaaaa to się zgadza ;) mój synol ma wakacje więc idzie spać koło 22 więc ja w granicach 23-24 ;)

    Malenq - to pozazdrościć spania, ja całe życie mam z tym problem, i choć kocham spać to budzę się koło 7-8 i już później nie mogę usnąć

    moje drzemki trwają najdłużej 20 minut

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2014, 11:16

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 26 lipca 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ciotki! Buziaki zostawiamy :*:*:*:*

    Malenq, Ania_84, Anastazjaaa, Ruda27 lubią tę wiadomość

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie drzemka to około 1,5h......
    chociaż ostatnio to w nocy spać nie mogę, jakieś niepokój we mnie się zalęgł i nie chce puścić...więc w dzień chodzę jak "zoombie"......
    a tak to nigdy nie miałam problemu ze spaniem, ale ja bardziej śpię 20.00-6.30 niż 23.00-9.00.....

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 26 lipca 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry kochane ;)

    ja dopieor dotarlam.. od rana oganiam chałupe
    czekamna info od rodzico bo dziadek ma 40 C goraczki i mozliwe z ebedziemy musieli jecha c go zawiesc do szpilaa

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 26 lipca 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania zdrowka dla dziadka. daj znac jak tam.

    Ewelinka wpadlas i wypadlas rozumiem??:) jak bylo nad woda??

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 26 lipca 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dziś oglądałam sobie buteleczki, smoczki, ciuszki, pościele itp, ach.... już nie mogę się doczekać zakupów ;)

    Ruda27 lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 26 lipca 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam miedzy noami sory..potok ;/ nozesz kurna ;/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 26 lipca 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam miedzy noami sory..potok ;/ nozesz kurna ;/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 26 lipca 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dużo większy niż zwykle?

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja ja czuje sie w sumie dobrze,, jak czytam inne dziewcyzny, to znosza duzo gorzej ciaze na moim etapie.. Mi jest tylko ciezko w nocy, obracanie sie, wstawanie itd.. Wiaodmo czasmi bol plecow, ale ogolnie nie mam co bardzo narzekac :)

    Co do wozka, to troche nim po mieszkaniu jezdzilam, ale mamy male mieszkanko wiec ciezko :P narazie prowadzi mi sie go swietnie :) i wydaje sie lekki jak go podnosze zeby np na kraweznik wjechac.. Dokupilam juz tez torbe do niego :)
    wt7hhd.jpg

    Juz czasami wkladam sobie kocyk do srodka :P ojj doczekac sie nie moge. Napewno jak pojdziemy na 1 spaćer to opisze moje wrazenia :) dzisiaj w centrum handlowym widzialam babke z takim wozkiem :P

    Bylam z kolezanka na malych zakupach i w mc donaldsie :D kupilam malemu szelki i buciczki na zime :)

    Czekaja nie mysl negatywnie, napewno bedzie dobrze i powiedzcie rodzicom Twojego..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2014, 15:20

    Ania_84, Eweloka84, Anastazjaaa lubią tę wiadomość

  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 26 lipca 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boze czy wy tez mialyscie takie ciasnienie na meza na poczatku ciazy?? normalnie wszystko mnie denerwuje. dzis napisalam mi ze pwoeidzial rodzicom ze jestemw ciazy tak beze mnie. Moze dla niego to nie ma znaczenia ale ja chcialam przy tym byc:( smutno mi i na pewno nie zrozumie o co mi chodzi tylko powie ze mam fochy...

    az sobie meslisy zrobilam bo sie wkurzylam na maksa

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola nie dziwie Cie sie.. Tez bym sie wkurzyla, takie cos razem powinniscie oglosic.. Chociaz o mojej ciazy tez maz sam tesciowej powiedzial, ale to dlatego ze plamilam bo tak to chcielismy troche pocźekac..

  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 26 lipca 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie. bo juz myslalam ze ja mam jakies chore pretensje.

    jeszcze nie bedzie wiedzial o co mi w ogole chodzi. czaem mam facetow po dziurki w nosie. wiem ze my kobiety jestesmy skomplikowane ale czasem mogliby sie troche wysilic i pomyslec po naszemu!!!

    musze sie uspokoic bo jak wroci do domu to go chya udusze.

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



‹‹ 1592 1593 1594 1595 1596 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ