X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ploty,Ploty ploteczki :D
Odpowiedz

Ploty,Ploty ploteczki :D

Oceń ten wątek:
  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka ja tez bralam tardyferon na anemie i bardzo mi pomogl. bralam go przed ciaza. moja hemoglobina wynosila 10 a teraz mam 14:) lekow juz nie biore ponad 3 mieiace:)

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu jak wyniki??


    Dzien dobry dziewczynki:)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :)
    JUz opowiadam co i jak
    okazało się to co przewidywaliśmy czy 47 XXY chromosom czyli tzw Zespół Klinefeltera
    co za tym idzie u meza na etapie zycia płodowego wyodrebnił sie dodatkowy chromoosm.. normalie ma sie ich 46 ..
    po pierwsze genetyk powiedzial ze owszem okolo1% nie ra z sie zdarza ze pojawi sie plemnik.. ale zazwyczaj sa oplemniki uszodzone nie zawsze zdolne do zaplodnienia.. tak wiec od razu powiedzial z enie ma sensu meczyc meza.. bo tylko bedziemy obciazac jego organizm biopsja , boem i dodatowymi lekami a to i ta nie daje nam nawet czesci procenta ze uda sie pozyskac plemnk a zeby on byl zdolny do zapodnie z racj tego ze po porstu wszytskie hormony sa podawyzszona, testosteron obnizony, obj jader ponizej ormy i w ani jednym badaniu nie wyszedl nawet jeden plemnik martwy ..
    to po pierwsze
    po drugie mamy byc pod stala opieka androloga/ endokrynologa i badac teststeron ewentualnie wdrazac co jakis czas uracje testoteronu z racji tego z e organizm przez niedomoge testosteronu bedzie osałabiony . '
    po terzecie ma ma zwracacuwage na gruczoly sutkowe czy nie pojawia sie jakis guzek.. tp poniewaz z tym zespolem jest udowodnione ze moze wplywac na raka sutka u mezczzn.

    tak wiec spawa jest wyjasnona.. ;)

    powiem szczerze ze jakos lekko to przyjelismy .. bo bylismy na to nastawieni.. wypytalam sie dodatkowo na co moze miec jeszcze w zdrowiu wplyw zespol.. i to sa te trzy najwazniejsze czynniki..

    a moj maz mnie po raz kolejny zasoczyl jak wyszlismy to scisnal mnie za reke obroci twarza do sebe zapytal czy teraz juz jestem pewna.. ??
    zapytalam sie ale czego..a on : podjecia decyzji o dawcy.. bo przeciez mamy to na papierze na chwile zamilklam..ale powiedialm ze tak teraz juz tak .. a on podniosl moja brode pocalowal mne i powiedzial ze mnie bardzo kocha i chce dziecka usmechnal sie i dodal .. wreszcie chce zobaczyc serduszk na susg bo i tak juz dlugo czekalismy .

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najwazniejsze myszko zeby dbac o meza i był zdrowy.

    Domyslam zię ze na pewno lzy w oczach sie zakrecily ale teraz przed Wami ostatnia prosta. wiecie na czym stoicie i co w tym wypadku zrobic.

    Powiedz mi czy decydujecie się na in vitro(koszty sa na pewno duze) czy inseminacja? Jesli chodzi o ciebie to zadnych przeciwskazan ani przeslanek ze nie mozesz byc w ciazy nie ma.

    Na pewno jest to tansze rozwiazanie ale nie wiem jak sie ma do in vitro jesli chodzi o skutecznosc.

    Co dalej planujecie???

    Najwazniejsze że w sobie macie oparcie a my tu wszystkie trzymamy kciuki za to serduszko na usg:) to bedzie piekny dzien kiedy wstawisz nam tu zdjecie pozytywnego testu:)

    Ania_84, Malenq lubią tę wiadomość

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu Czekaja napisała wszystko to co czuję w związku z Waszą sytuacją....
    bardzo mocno Wam kibicuję i czekam na owe serduszko:)
    3maj się skarbie, jesteście wspaniałą parą...

    Dzień dobry ;)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Genetyka u mnei wyszla ok.wiec nie ma zwiekszonego ryzyka poronieni.. ani muacji.. co za tym idzie poki co sprobujemu inseminacji z racji kasy .
    na in vitro ref sie nie lapiemy ewentualnie na darmowe badania kliniczne ale tam zglosmy sie dopieor ja IUI nie wypali.bo inseminacje mozemy zrobic tu na miejsc w naszym meiscie .. a do wawy jednak na badania kliniczne trzeba jezdzic co 3-4 dni .. pozniej punkcja pobranie jajeczej transfer..
    a na prywatne in vitro nas poki co ne stac

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu ja juz pisalam na 30tkach. Ale i tu jeszcze raz napisze.

    Czekam niecierpliwie teraz na twoje dwie kreseczki i serduszko na usg :)



    Aniu bo ja wczoraj czytalam z ciekawosci o tym zespole na necie. Czy twoj maz jest wysoki?? Bo tam pisalo ze mezczyzni cechuja sie bardzo duzym wzrostem itp.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak maz ma 186 cm.. ma długasne nogi i rece. .. uwidoczniona jest czesc brzuszna bardiej .. ma sylwetke troche podobna do tj opisywanej..
    jedyne co to zarotst mam normalny wrecz bardzo szybko rosnie ;)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze inseminacja w Waszym przypadku to bardzo dobre wyjscie. Z tego co sie orientuje i sprawdzalam u mnie w miescie w invicta to zabieg z nasieniem dawcy kosztuje 1000zł.

    Mysle ze macie duze szanse zeby w ciagu kilku miesiacy zobaczyc dwie kreseczki:)

    a Wasze malenstwo moze jak najbardziej byc podone do meza bo przeciez wybieracie wzrost kolor oczu i inne rozne wskazniki:)

    Czy czujesz sie troche pewniej teraz ze wiecie na czym stoicie??

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takze lykaj kwas foliowy i bedzie dobrze:)

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak.. wiecie mam taki wewnetrzny "spokoj" ze zrobilismy wszytsko co moglismy.. ze sprawdzilismy wszytsko po koei.. i ze wiemy ze nie jest to wina zlego odzywiana picia itp ..
    pozatym ja czuje sie spokojniejsza z tego wzgledu ze wiem na co moze wplywac ten zespol.. ze maz musi byc pod opieka lekarz..

    a pozatym ten spokoj ze juz na nic nie czekamy ze wszytsko jest opisane .. potwierdzone .. :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale insemke chyba odlozymy na 2015 rok :) po pierwsze musze zrobic rezonans bo mam zlecony bo mam co 2 lata przez padaczke..
    po drugie musze przygotowac podloze dlamalego tzn HSG :) i inne hormony : powtorrzyc :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do 2015 juz bardzo blisko:) lepiej dobrze sie przygotowac i jak najbardziej zwiekszyc szanse na insemke:)

    trzymam kciuki zeby 2015 byl Wasz:)

    a ten spokoj dla Was bardzo wazny. musicie troche odetchnac i nacieszyc sie ostatnie miesiace wolnoscia bo pozniej bedzie maly placzacy powod, ktory troche wolnosc i swobode ograniczy:)

    podziwiam meza naprawde:*

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz musze sie zawinac i isc do sklepu jakis obiad zrobic w sensie kupic cos na obiad ale nie wiem co:)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olus no mi tez spadla do 10 wiec mam nadzieje ze pomoze :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelko jak się czujesz???

    a co u Darii?? maleństwo jeszcze na antybiotyku???
    maleńka 3maj się i bądź dzielna;)

    Pauluś jak tam domek?
    Paula_29 a u Ciebie jak mała? przesypia już noc?

    Anastazja odpowiem tutaj - między mną a moja jedną siostrą jest 7lat różnicy, jak byłyśmy młodsze to "darłyśmy koty", teraz nie wyobrażam sobie życia bez niej:)

    Czekaja, Rudasek jak tam brzuchatki??

    Olga tylko daj znać czy przesyłka doszła:)

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry dziewcżeta.

    Aniu lezka mi sie w oku zakrecila.... Nie jestem w stanie sobie wyobrazic co czujecie ale wiem ze jestescie mega silni!!!
    Najwazniejsze ze wiecie jaka jest sytuacja i mozna dzialac. Maz jest niesamowity i kocha cie nad zycie!!!
    W dalszym ciagu bardzo mocno trzymam za ciebie kciuki i licże ze za niedlugo pochwalisz nam sie pieknym zdjeciem WASZEGO dzieciaczka :)

    Malenq dziekuje ze pytasz :) domek wczoraj ogladalismy i generalnie fajny. Spory ogrodek, duze przestronne pomieszczenia ale dom strasznie zaniedbany bo od dawna nikt tam ńie mieszka....
    Za taka cene ktora zaproponowLi nie ma mowy.
    W tej cenie ogladalismy domy gotowe wrecz do zamieszkania. Wiec czekamy dalej :)

    A ty jak sie czujesz??
    Ewela jak tam slonce?

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziekuje dobrze :) biore gore lekow i antybiotyki i nie dlugo doby mi braknie bo kazde tabl o innej godz haha .

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulus odliczam do Twojego porodu haha bo juz sie doczekac u siebie finiszu nie moge:)

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq na pewno dam znać :]

‹‹ 1615 1616 1617 1618 1619 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ