X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ploty,Ploty ploteczki :D
Odpowiedz

Ploty,Ploty ploteczki :D

Oceń ten wątek:
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekaja wrote:
    Paula wyglada pysznie jak to zrobilas??:)

    Olus wrzucilam do blendera kostki lodu i mrozone maliny. Skruszylam lod. Potem wrzucilam mango i ananasa i gotowe :)

    Rudasku cos tam sie juz delikatnie wybija :) ale spokojnie. Jeszcze sie brzuszka doczekasz. Poki co ciesz sie bo ja juz ledwo sie ruszam ;P

    czekaja lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heheh dokładnie, pewnie bede jeszcze narzekać na brzuchol ale poki co to nowość :)
    i podniecam sie bo dla mnie to juz duzy...ja zawsze miałam wklęsły, przyrośniety do kregosłupa :) wyglądałam jak zabidzone dziecko :)
    ja tez robiłam koktail z banana, ananasa i arbuza plus lód :) pychaaaaaaaaa :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2014, 16:38

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bryyyyy

    Dzisiaj mnie czeka przeokropny dzień :/ jade na 10 godzin na te cholerne iganie :/ do tej cholernej restauracji z któej się wyrwałam :/ już mi się wyć chce na sama myśl :/



    We wtorek jedziemy do teściów, zostawimy młodego pod ich opieką i idziemy w las robić...znaczy sie zbierać jagody ;)

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tutaj to juz nikt nie zaglada???

  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej hej :)
    malduje sie z rana (?) moze poznego rana :)


    a tak poza tym to powiem Wam jaka mialam przygode wczoraj ..
    wstaliśmy, poszłam sie wyszykować do łazienki, zjedliśmy sniadanko i na 12 do koscioła :)
    Chwała Bogu ze kościoł za ulica...bo....weszliśmy do kościoła, pomodliłam sie, ksiadz wyszedł do mszy, powiedział kilka pierwszych słów a ja odleciałam....no i R przytargał mnie do domu omdlała, nie kontaktującą....dopiero po dłuzszej chwili mnie ocucił..no i cały dzien do bani, nici z basenu i spaceru itd, bo tak osłabłam ze cały dzien spałam....

    masakra, czułam jakiś taki dziwny ucisk w brzuchy, ciagnięcie..nie wiem czy przycisneła mi sie przepona czy co w kazdym razie było nieciekawie :(:(

    ale dziś poki co oki, choć mam troche stresa, chcialam jechac pobuszować do sklepu ale mam cykora bo jak znów padne...:(

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasku a nie czulas ze robi ci sie slabo?? ja tak mam ze zanim zemdleje to czuje ze to wlasnie sie stanie:)

    odpocznij troche:)

    Paula wczoraj robialam ten mus owocowy takiego mi smaka narobilas:) troche inaczej wygladal bo chyba mialam wiecej malin i zamiast ananasa gruszke ale i tak byl pyszny i taki zimny:) pysznosci:)

    Wczoraj upieklam pyszny zytni chlebek:) rewelacja zdrowy bez zadnych ulepszaczy i przepyszny:)

    dzis jadlam na drugie snaidanie kanapeczke z mojego chlebka i paste z awokado z ksiazki ewy chodakowskiej przepis na sukces.

    rewelacja:)



    Olga jak wczoraj minala ten masakryczny dzien??

    Paula jak sie czujesz co robiliscie w weekend?? maz juz po urlopie??

    u mnie chlodno w koncu!!!!:)


    w ciazy nieustannie chce mi sie pic masakra!!!!


    milego dnia:)


    jak reszta dziewczynek??:)

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    umyslam dzis jedno okno lodowke oragnelam kuchnie.

    Jutro kolejne umyje a duze balkonowe podwojne zostawie mezowi bo az tak swirowac nie chce:)

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w jedynastym tygodniu ciazy a suwaczek ma juz dwie cyferkio hura!!!:)


    ide po cos do picia;)

    Paula55, Czarnula87 lubią tę wiadomość

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czułam Kochana ze jest mi słabo..i zaczełam wychodzić ale nie zdążyłam...ciemno przed oczami, jakoś tak raz gorąco, raz zimno...masakra,..dobrze ze do domu przez ulice to mnie R przyholował:)

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mdleje mam tak samo;)
    dobrze ze nic sie nie stalo i R Cię złapał:)

    moze jakis ucisk na zyle nie wiem nie znam sie ale uwazaj na siebie:)

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co tak mi sie wydaje...bo jak weszłam do Kosciola to od razu mowie do R ze coś mnie bruch ciagnie, taki cieżki jakbym miala jakis organ znieciony....no i 5 minut i heja :D:D heheheh

    a jak TY sie czujesz ???

    ja sie na jutro umówiłam do fryzjera ale czy dam rade siedzieć-nie wiem...musze uprzdzic fryzjerke ze gdybym jej zjechala to zeby mnie cuciła :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2014, 12:22

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane staraczki i ciężarówki

    No to ja się pochwaliłam.... tak się cieszyłam że mdłości mnie ominą, że od dwóch dni tylko rzygam i śpię.... masakra, dziś ledwo dałam radę w pracy :/

    nie mogę nic jeść, nawet patrzeć na jedzenie nie mogę :/


    rudasek ale zazdroszczę figurki

    Ja na szczęście nie mdleję czasem robi mi się tylko słabo - uważajcie kochane na siebie :)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dopadły Cie uroki ciązy Anatstazja :D

    figurki juz nie ma :D brzusio jest :D a wszystko po mamusi...a powiem Wam ze w piatek sie wazyłam bo na kazdej wizycie gin mnie pyta ile waze a ja ze 54 :)
    waze sie w piatek a tu 52,7 :(:(

    mam nadzieje ze na dniach cos przytyje bo to sama skóra i kosci :D

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heloo :)
    Rudasek nie fajne przezycie w kosciele :/ uwazaj na siebie. Mi tez sie na poczatku slabo robiło ale ja tylko poczulam to na lozko albo nawet na podloge siadalam zeby tylko nie upasc. Nie raz mnie T zastal na pod,lodze w kuchni czy lazience ale lepsze to niz upasc...

    Anastazja witamy w gronie heftaczy :) teraz juz nie zapomnisz ze w ciazy jestes ;) spoko. To poprostu trzeba przezyc kochana !!! ;)

    Olus super ze mus smakowal. Ja wczoraj znow robilam ale bez malin :)
    Ehh moj misiek wlasnie wychodzi do pracy :( buu. Dziwnie bedzie bez niego...ale zabieram sie za pranie bo zostaly mi 4 tyg...nawet nie cale jak sie dzis okazalo :P

    Wogole to Dziewczyny jestem po dluuugiej wizycie.
    Wiec tak... Najpierw poproszono nas na wizyte do poloznej w szpitalu ktora jeszcże raz recznie spr polozenie i z cala pewnoscia stwierdzila ze maly ma lebek pod lewym zebrem... od razu powiedziala ze albo obracanie albo cc ale decyzja nalezy do mnie. Wiec ja juz zalamana.
    Skierowala nas na scan ( bylam w szoku ze tak od razu).
    Przed scanem pani sonograf spr recznie polozenie i mowi że wg niej maly ma glowe na dole spr usg i faktycznie!!! kochany moj syneczek
    Pomierzyla go, pospr przeplywy wszystko jest ok. Co prawda z waga i wymiarami jestesmy niziutko bo na 10 centylu i nie ma powodu do paniki ale mamy sie dobrze obserwowac. Gdyby polozna zauwazyla ze brzuszek juz nie rosnie to od razu na scan.
    Powiedziala ze dopoki jestesmy przy 10 a nie 5 centylu moze to oznaczac tylko tyle ze synek bedzie z tych malutkich
    Wazy ok 2200 dzis mamy dokladnie 35 tydz i 5 dz wiec zaraz tak naprawde zaczynamy 37 tydz
    Potem jeszcże wizyta u pani dr ktora to wszystko posprawdzala i baardzo sie z nami cieszyla z pomylek poloznych sama zbadala brzuszek i powiedziala ze ma bardzo twarda i wypieta pupe haha juz daje znac co mysli o swiecie
    W ksiazce dostalismy piekna usmiechnieta buzke haha
    Potem pobieranie krwi. Nast wizyta jak dotrwamy 2 dni przed terminem a u poloznej za 2 tyg w czw
    Jestem mega happy!!! Biore sie dzis za pranie ;)

    Eweloka84, czekaja, Anastazjaaa lubią tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasku ja raz lepiej raz gorzej. brzuszek sie chyba pojawil ale to chyba za wczesnie wiec nie wiem czy to ciazowy czy nie;)

    kupilam sobie ksiazke chodakowskiej przepis na sukces i bede sie wspomagala zeby nie tyc za bardzo.

    Paula przynajmniej zobaczylas synka i jak cudownie ze sie odwrocil:)

    jestes drobna wiec maluszek tez bedzie drobny:) widocznie wdal sie w mamusie:)

    Anastazja wspolczuje ale pewnie troche spokojniejsza jestes bo sie denerwowalas czy wszystko jest ok a to chyba najlepszy dowod:)


    zaraz wycisne sobie soczek z marchweki i pomaranczy:)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmm Olus widze ze tez sobie soczkami dogadzasz ;) super!!! Tego nam trzeba :)
    A brzuszek...kto wie. Mi sie juz ok 13 tyg zaczal pokazywac. Wystrzelil szybko a potem na chwile sie zatrzymal :) moze i u ciebie tak bedzie.

    Kochana to sami mi pani dr powiedziala. Ze ja jestem drobna to i synek pewnie taki jest. Ale kazala obserwowac zeby nie spadl na 5 centyl...

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki.

    A jakos w miare zlecialo wczoraj. Na szczescie bardzo szybko. Ale dzisiaj szlam.z mega radoscia ze jednak u siebie robie ;)



    Nie wiem co jedt grane ale chyba troszke mi sie temperaturki na poczatku tego cyklu uspokoily :)

    Paula55, czekaja lubią tę wiadomość

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekaja wrote:

    Anastazja wspolczuje ale pewnie troche spokojniejsza jestes bo sie denerwowalas czy wszystko jest ok a to chyba najlepszy dowod:)

    tak to prawda jestem spokojniejsza bo w końcu czyję że jestem w ciąży,

    a jeszcze w czarat strzeliłam ciążowego testa, aby sprawdzić czy hormon przyrasta i wyszła mega wielka czaerwona krecha już po sekundzie więc chyba wszystko ok :)

    czekaja lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:

    Wogole to Dziewczyny jestem po dluuugiej wizycie.

    oj kochana suuuuper wieści, grzeczny sunuś oj grzeczny ;) a wielkością się nie martw mój urodził się 2600 i dostał 10 punktów - najważniejsze aby był zdrowy kilogramy przybędą później ;)

    Paula55 lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wam sie pochwale jak dzis pranie synkowych rzeczy zrobilam :)
    Zasrane platki mydlane Dzidzius!!!! Odradzam!!!
    2cgbpkm.jpg
    no8sjr.jpg

    Masakra!!!!! Zalalo mi kuchnie piana... Nie dosc ze wybuchla z pralki to jeszcze ciuszki tam zostaly :/ ńie wiedzialam co z tym zrobic :P po ciezkich bojach napisalam do T smsa: zadzwon szybko... Tak szybko jeszcze nigdy nie oddzwonil...
    Pierwsze co uslyszalam to: to juz????? Z przerazeniem w glosie :P
    A ja tylko chcialam zapytac jak odpompowac ta piane z pralki :P hahaha.
    Ale sie narobilam z tym praniem... Musialam wszystko wyjac, wyplukac pod prysznicem, potem w umywalce a potem jeszcze raz w pralce...
    Masakra :P

    Czarnula87, Eweloka84 lubią tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

‹‹ 1617 1618 1619 1620 1621 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ