X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ploty,Ploty ploteczki :D
Odpowiedz

Ploty,Ploty ploteczki :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jak nasze mamusie sie czuja? A co u brzuchatek? I jak nasze starajace sie?? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już lo wizycie u gina. Zawsze od niego wychodzę rozhahana ;)

    Wydębiłam receptę na orgametrill. Mam brać 10 dni 1x1. Wtedy zacząć brać kiedy mi pasuje, żebym trzymała sobie sama odpowiednią dla siebie długość cyklu.

    Wspomniał dzisiaj o CLO, sam z siebie. Ale mu powiedziałam, że na razie spróbujemy z tym orgametrillem, a potem najwyżej przyjdę i będziemy działać z tym cudem.

    Na usg skierowania i na krew na razie nie brałam.

    W ogóle jak z nim gadałam to mi powiedział, że jestem jego jedyna pacjentką tak.dobrze ogarniętą, odpowiedzialną i zorganizowaną. Czemu?? Bo mu przynosiłam.swoje wykresy z ovu :) położna mnie potem ganiała skąd ja takie cudo wziłam bo jest extra :) oj miło mi się zrobiło bardzo.

    Śmiał się tylko ze mnie jak skumał po co mi orgametrill zamiasg luteiny. Ja miałam tak przed ciążą, że też lutka mi przestawała działać, więc mi gin-endo wtedy dała orgametrill i zdaje sie na trzecim cyklu z nim zaciążyłam. Teraz podobnie zaczęło się z lutką dziać. To sie śmiał. Ale na sam koniec życzył mi owocnego końca lata ;)
    I podobało mu się, że powiedziałam że dzięki temu, że mam już shnka nie mam jakiejś mega spiny na drugie. Wiadomo chciałabym ale bez musu na już.

    santoocha, Eweloka84 lubią tę wiadomość

  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga super wiescie i fajnie ze jetses zadowolona:) co lekraz to opinia z tymi wykresami ale może w Waszym przypadku sa pomocne dla lekarza??:)

    To ja tez zycze owocnego konca lata :)

    Ja wlasnie po drzemce:) teraz troche przydaloby sie odkurzyc a tak mi sie nie chce:)

    Anastazja daj znac jak sie czujesz.

    Ewelinka a jak u ciebie? raczej po ciazy nie stwierdzisz ze to najpiekniejszy okres w zyciu kobiety. los Cie troche dokuczył.


    Paula pranie w koncu sie udalo??


    Daria w domku czu jeszcze w szpitalu???


    Rudasku zadowolona jestes z fryzjera bo mi tez zdjecie sie nie wyswietla;)


    Aniu a u Was? rozmawialas z mezem??



    milego dnia:)

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kobietki, dziś wpadłam na chwilę bo po pracy od razu wskoczyłam zapobiegawczo do łóżka.
    przepraszam czuję się winna że nie wiem co u was ale jak nabiorę sił to nadrobię.

    dziś czuję się znacznie lepiej, kupiłam wczoraj magnez forte i już wieczorem brzuch przestał boleć, plamienia ustały, także mam nadzieję że będzie dobrze.

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zycze wam udanego dlugiego weekendu. Odpoczywajcie ile wlezie :)

    Ja niestety caly weekend pracujacy po ok 9-10 godzin...

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)

    wczoraj nie mialam za abrdzo czasu pisac bo bylam w trasie :) promowalam szkole :)

    Anastazja - ciesze sie ze plamienia ustały :) czyli teraz odlczamy do poniedzialku :)

    Olga - fajnego masz lekarza :) i super ze tak racjonalne podszedl i do wykresów i do Twoich spostzrezn :) trzymam kciuki za orametrill :) i do konca wakacji czekamy na II :)

    Ola dzieki ze pytasz :)
    tak rozmawiałam z mezem.. poczatkowo stwierdził ze z jednej trony to juz sie nastawil na dawce ale z drugiej chyba warto powalczyc :) pozatym okazalo sie ze tata Michala zalozyl sprawe spadkowa wec w ciagu pol roku moze sie duzo zmienic jelsi chodi o dom.. tak wiec w poniedzialek umawiamy wzyte w Wawie :) moe uda sie na wrzesien :) pol oku kuracji i mysle ze wszytsko sie wtedy wyjasni :)
    wiec poki co walczymy :)
    ma zadowolony z pracy :) mato az sam nie mze uwierzyc ze mozna pracowac tylko do 16 o 15:50 szef mowi chlopaki zberamy sie :) i punkt 16 wyjezdaja z pracy :) wiecie pierwszy raz od 8 lat moj maz ma dluugi weekend :D
    jego szef jest na prawde ludzki..
    michal powiedial mu ze 25 sierpnia koncy mu sie ubezpieczenie i ze musi jakas decyje podjac bo niewie czy dalej bedzi echcial go sprawdac.. jels tak to musi zarejestrowac sie w UP jako bezrobotnya ten do neigo mowi tak jak chcesz to sie zarejestruj.. albo damy ci umowe.. fakt jakbys sie zarejestrowal to po pierwsze masz na reke kase a po drugie dostajesz kuroniowke wiec jeslchce sz wyciaganc od Panstwa kase to ciagnij ile wlezie :) cyli dal Miskowie do zrozumienia ze go zatrudni :)
    teraz mamy dylemat czy nech m da t umowe.. czy zeby zalozyc dzialanosc .. i wspolpracowac z nim..w sumei i tak michal musi zalozyc dzialanosc bo ja niedlugo koncze... i trzeba moje zlecenia pod cos podpisac :)
    obaczymy jakie warunki da Michalowie ten na umowe o prace.
    Z dziadkiem lepiej :)
    wiec powoli cos sie tam klaruje..ale teraz zacynam sie martwic ta sprawa spadkowa..no nic zobaczymy .. :)

    a ja teraz pije kawunie z czekolada :)

    Mamuski co tam u Was ?? :) te ju rozpakowane i spakowane :)

    Czarnula87 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)

    Kurcze nie bylo mnie tu chwile ale wczoraj caly dzien na obrotach.
    U mnie pranie, prasowanie sie zaczelo. Do tego ogLadalismy dom, skladalismy oferte na inny, na zakupcha bylsmy... I leci.
    U nas ok. Przygotowujemy sie juz do wielkiego dnia :) ogolnie czujemy sie ok ale strasznie boli mnie spojenie lonowe i ogolńie kosci w tym obrebie :/
    U nas nie ma swieta wiec dzien jak kazdy inny :P

    Aniu wodze ze los wam daje kolejne swiatleko w tunelu!!! Super. Widocznie musicie byc twardzi i walczyc do samego konca :)
    A na mecie oby czekala nagroda :)

    Olga no no czyzby i u ciebie sie dzialo? Moze to "odpuszczenie" troszke pomoglo :) hmmm i .czekamy na kolejne ploteczkowe dzidzi na piekne zakonczenie lata :)


    Anastazja staraj sie jak najwiecej odpoczywac i bedzie ok. Mysl optymistycznie kochana :)

    Olcia jak leci? Jak sie czujecie :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pula ot jeszce na inny skladacie domek oferte ??

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczko zlozylismy juz ale babka odrzucila :/

    Wczoraj ogladalismy inny dom i byl cudowny!!! Baaardzo przestronny, duze pomieszvzenia. Jasny, w miare nowy ale....
    Okazalo sie ze kanalizacja walnela i zalana byla jakis czas temu lazienka i sufit w kuchni....
    Woda jest nieczynna a ten sufit kuchenny w jednym miejscu az wybrzuszylo i zaczal sie grzyb pojawiac.
    Szkoda bardzo bo to duze koszta zeby to naprawic :( co innego jak by dom kosztowal np 80 tys.... Wtedy mozna by myslec i zrobic to za 10 tys. Ale dom prawie 100 tys.... :/
    Nie chcemy sie pakowac w tak powazne remonty :/

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i tym sposobem szukamy dalej... Coraz mniej czasu mamy.
    Fajnie bylo by cos przed porodem znalezc bo potem ciezko mi bedzie z noworodkiem jezdzic i ogladac nowe domy :/

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nie da rady sie ta pania ugadac np na 90 tys a wy te 10 tys wladujecie w remont ??

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm procedura jest skomplikowana bo tu ńie gadasz z wlascicielem :P tu wszystko zalatwiaja agencje.
    Poki co ludzie ogladaja. Moze ktos zlozy oferte i ona nie bedzie stratna a sprzeda w takm stanie jaki jest...
    Ale chyba nie chće sie bawic w remonty az tak powazne :/
    Bala bym sie ze grzyb znow wyjdzie a przy dziecku sobie na to nie moge pozwolic :/

    No szkoda ale szukamy dalej :P

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laski piszę z rana bo po południu zazwyczaj dopadają mnie "poranne mdłości" i trzymają do wieczora ;)

    co u was?

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mycha, wspolczuje bo wiem co to za "bol" ;)
    U nas ok. Bylismy dzis na łowach i znow maly zostal obkupiony :)
    Potem obiadzik a teraz relaks przy kawce, ciasteczku i rozkladam sie z prasowaniem :)

    W koncu zaraz trzeba sie pakowac :P

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dawaj fotki z tych łowów ;)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dac na face ok?
    Bo tu mi ten tinypic cos zmienili i dziadowskie fotki sa :/

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz na drugiej stronie wyladujem. niedobrze:)

    ja wlasnie jem sniadanko: kanapki z moim chlebkiem i kakao:)

    milego dnia dziewczynki:)

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olus smacznego!

    czekaja lubi tę wiadomość

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane

    nie przynoszę dobrych wieści
    z ciężkim sercem opuszczam marcowe mamusie.
    dzisiejsze badanie nie dało mi powodów do radości

    u mnie ciąża 9/10 tydzień a zarodek zatrzymał się w rozwoju w 6 tygodniu - serduszka brak - jutro idę na ginekologię mają podać mi tabletkę poronną :(

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana cholera strasznie mi przykro :( tulaaamm mocno :(

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
‹‹ 1620 1621 1622 1623 1624 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ