X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ploty,Ploty ploteczki :D
Odpowiedz

Ploty,Ploty ploteczki :D

Oceń ten wątek:
  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 8 listopada 2013, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba beta hcg zrobię będzie pewne już raczej jutro 13dpo więc beta na bank powinna pokazać czy jest fasolusia czy nie

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2013, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laseczki a powiedzcie mi czy jesli program mi wykryje tą owulkę to od jakiego dnia ją ustawi? od pierwszego rosnących temp czy jak?

  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 8 listopada 2013, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny orientujecie się jaka powinna być temperatura w ciąży np o godz 17 a jaka normalnie ?????

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 8 listopada 2013, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dodinka wrote:
    dziewczyny orientujecie się jaka powinna być temperatura w ciąży np o godz 17 a jaka normalnie ?????

    Mniej więcej coś powyżej 37 :) Ale co organizm to inaczej:) Tempka powinna się utrzymać tak jak po owulacji...:)

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 8 listopada 2013, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula87 wrote:
    Laseczki a powiedzcie mi czy jesli program mi wykryje tą owulkę to od jakiego dnia ją ustawi? od pierwszego rosnących temp czy jak?

    Ustawi dzień przed utrzymującym się wzrostem temperatury :)

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2013, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak myślałam, ale pewna nie byłam ;)

  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 8 listopada 2013, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dodinka wrote:
    ale się stresuję a zarazem boję że jutro się zawiodę i test będzie ujemny
    Dodinka ja czekam na wieści :-) jestem dobrej myśli i coczekam najutro na wynik. Ojj jak ja czekamsię cieszę

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 8 listopada 2013, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweloka84 wrote:
    Dodinka ja czekam na wieści :-) jestem dobrej myśli i coczekam najutro na wynik. Ojj jak ja czekamsię cieszę




    jutro wizytę umówiłam też żeby być spokojniejszą ale i tak nic nie zobaczy pewnie bo jutro 13 dpo

    Ania_84, Eweloka84 lubią tę wiadomość

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 8 listopada 2013, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u Ciebie jak tam sytuacja ????

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 8 listopada 2013, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dodinka wrote:
    jutro wizytę umówiłam też żeby być spokojniejszą ale i tak nic nie zobaczy pewnie bo jutro 13 dpo
    Trzmam kciuki :)

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 8 listopada 2013, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dodinka wrote:
    a u Ciebie jak tam sytuacja ????
    Kochana a u mnie jak widac na wykresie , że tak powiem czeski film :)

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 8 listopada 2013, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aa w ogóle mam mega wkurwa!!!

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 8 listopada 2013, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boziuu jaka ja naiwna jestem że to sie w glowie nie miesci. Kurwa przyjaciółka po chuju wrrr co by sie nie zesrało to zwalniałąm sie z pracy i byłam, a jak mialam ciąze pozamaciczną i miesiąc na L4 to czasu nie miała zeby przyjechac na chwilke (tym bardziej wpadke zaliczyła i caly czas gadała ze nie chciała tego dziecka..) ja jej zwrocilam uwage ze nie przyjechala do mnie jak jej potrzebowałam to wywalila z tekstem ze to JA powinnam ja zrozumiec bo ona ma dziecko a ja nic nie rozumiem.... kur....wa a teraz prestensje do mnie ze nie mam ochoty sie z nia spotka bo akurat ma chwile...i może się ze mna ewentualnie spotkac :(

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 8 listopada 2013, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweloka ja mam dwie wersje co do Twojego wykresu, albo owu była rzeczywiście 5.11 i tempka powoli się wznosi albo cykl Ci sie wydłużył i nie będzie miesiączki za tydzień tylko później a owu niedługo

    Dodinka ja myślę, że ten test owu to nie przypadek , nie wiem czy widziałaś, że u mnie też owu wyszedł pozytywny, ja też się bardzo stresuje ale test warto zrobić, a ewentualnie potem na betę, nie martw się głowa do góry. Ja chyba pójdę jutro rano

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2013, 22:45

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 8 listopada 2013, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    Paula jeszcze raz gratki wielkie :)
    Ja dalej tocze boj!
    Jesli mozesz to pochwal sie foteczka testow bo strasznie jestem ciekawa jak u ciebie krecha wyszla 11 dpo :)
    Hej Paula czyli jednak miałam racje, nie rozkręciło się, to trzymam kciuki. Zrobię zdjęcie jutro i wstawię, bo dziś byłam strasznie długo w pracy i już nie mam siły. Nie była tak mocna jak testowa ale trudno jej było nie zauważyć:)

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 8 listopada 2013, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    Eweloka ja mam dwie wersje co do Twojego wykresu, albo owu była rzeczywiście 5.11 i tempka powoli się wznosi albo cykl Ci sie wydłużył i nie będzie miesiączki za tydzień tylko później a owu niedługo

    Dodinka ja myślę, że ten test owu to nie przypadek , nie wiem czy widziałaś, że u mnie też owu wyszedł pozytywny, ja też się bardzo stresuje ale test warto zrobić, a ewentualnie potem na betę, nie martw się głowa do góry. Ja chyba pójdę jutro rano
    Paula no zobaczymy jak to się rozwinie dalej... coś napewno będzie ;) Ciesze sie ,że Tobie wyszła zielona ..bardzo się ciesze :*
    a parszywy nastrój minie....

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 8 listopada 2013, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania to dobrze mieć takiego lekarza, trzymaj się go, bo takich to ze świecą szukać

    Eweloka niestety czasami baby są wredne, widać, że chciałaby by świat się kręcił wokół niej, lepiej takimi ludźmi się nie przejmować, szkoda Twojego zdrowia:)

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 8 listopada 2013, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    Ania to dobrze mieć takiego lekarza, trzymaj się go, bo takich to ze świecą szukać

    Eweloka niestety czasami baby są wredne, widać, że chciałaby by świat się kręcił wokół niej, lepiej takimi ludźmi się nie przejmować, szkoda Twojego zdrowia:)
    Wiem kochana, tylko boli mnie to że c o by nie było zawsze byłam... kosztem wszystkiego .. no ale widać , że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.. cieszę się, że tu trafiłam bo wiem ze mogę na Was liczy a jak trzeba no opierdzielicie ;)ja jestem szczera i cenię szczerość mimo ze była by bolesna...

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2013, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    Ania to dobrze mieć takiego lekarza, trzymaj się go, bo takich to ze świecą szukać

    Eweloka niestety czasami baby są wredne, widać, że chciałaby by świat się kręcił wokół niej, lepiej takimi ludźmi się nie przejmować, szkoda Twojego zdrowia:)


    Zgadzam się z tym, szkoda nerwów:D

    Ja podejrzewam, że chyba jednak @ przjdzie; pojawiły mi się na buzi i plecach syfki malutkie, a często włąsnie przed okresem takie mam..

  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 8 listopada 2013, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula87 wrote:
    Zgadzam się z tym, szkoda nerwów:D

    Ja podejrzewam, że chyba jednak @ przjdzie; pojawiły mi się na buzi i plecach syfki malutkie, a często włąsnie przed okresem takie mam..
    macie rację, szkoda nerwów na takie osoby :)
    ja twam za Was trzymam i będę trzymać mocno kciuki :D

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ