Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ploty,Ploty ploteczki :D
Odpowiedz

Ploty,Ploty ploteczki :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranocka wam dziewczyny :]

  • Pisellini Autorytet
    Postów: 561 348

    Wysłany: 5 lutego 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bra noc!

    W rytmie TOCA, TOCA!
    cbprb201csmnwzjc.png
  • Pisellini Autorytet
    Postów: 561 348

    Wysłany: 6 lutego 2014, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo halo dzień dobry :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    W rytmie TOCA, TOCA!
    cbprb201csmnwzjc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No prosze jaki z Magdy ranny ptaszek :D ja też już wstałam, nawet tu zaglądałam,ale nie pisałam jeszcze :D

    Pisellini lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam, że duzo lepiej u nas po tej rozmowie. Wczoraj sobie jeszcze razem tv poogldaliśmy przed snem, trochę pogadaliśmy co się działo w ciągu dnia. Kurde nawet w nocy jakaś taka bardziej harmonia się zrobiła, ostatnio każde się odwracało w swoją stronę, a teraz ciągle przytuleni śpimy :] mąz to mnie nawet ręką szuka w nocy jak się tylko w drugą strone odwrócę :D

    Pisellini, nick nieaktualny, Eweloka84, Paula55, Dorotucha lubią tę wiadomość

  • Pisellini Autorytet
    Postów: 561 348

    Wysłany: 6 lutego 2014, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale fajnie Olga czytać takie słowa...:D

    sytuacja się oczyściła :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    W rytmie TOCA, TOCA!
    cbprb201csmnwzjc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo :] dużo lepiej jest, serio :]

    Biorę się za opisanie obecnego wykresu :D

    Dzisiaj miałam skok zobaczymy co mi doktorek powie, czy czasem znowu wkurzona nie wrócę od niego :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czemu te moje wykresy muszą być takie popierdzielone i pokraczne?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurna!!! ależ jestem zła na siebie.... łykam codziennie po jednej tabletce ibumu zatoki na te moje zaflukane zatoki i dopiero dzisiaj łaskawie sobie przypomniałam, ze to ma wpływ na owulację :/ wrrrrr może wcale jej nie byc przez to :/

  • Pisellini Autorytet
    Postów: 561 348

    Wysłany: 6 lutego 2014, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja odręcznie prowadze wykres, nie drukuje tego z ovu ...bo wg mnie jest nieczytelny...ja korzystam z tego druku http://www.npr.csc.pl/pdf/karta_obserw.pdf , ładnie wykresy wygladaja... :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2014, 08:14

    W rytmie TOCA, TOCA!
    cbprb201csmnwzjc.png
  • Pisellini Autorytet
    Postów: 561 348

    Wysłany: 6 lutego 2014, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula87 wrote:
    Kurna!!! ależ jestem zła na siebie.... łykam codziennie po jednej tabletce ibumu zatoki na te moje zaflukane zatoki i dopiero dzisiaj łaskawie sobie przypomniałam, ze to ma wpływ na owulację :/ wrrrrr może wcale jej nie byc przez to :/

    a jakie masz objawy tych chorych zatok?

    to cos Ci polece :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2014, 08:14

    W rytmie TOCA, TOCA!
    cbprb201csmnwzjc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda ja mam ogólnie chore górne drogi oddechowe. ALe tak mi pięnie wszystko poprzechodziło bez antybiotyków itp. tylko ropa mi spływa i głowa mnie bolała, a ibum zatoki na mnie działa, już dzisiaj ostatnią tabletkę wzięłam :] mam nadzieję, że w końcu doleczę :D

    aczkolwiek lekarz przepisała mi jakąś kurację odpornościowa za ponad 100 zł na któą zwyczajnie mnie nie stać; a mam ciągle nawracające te górne drogi oddechowe

  • Pisellini Autorytet
    Postów: 561 348

    Wysłany: 6 lutego 2014, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a stosowałaś Sinupret?

    bardzo dobry preparat, ziołowy, i nie jakis suplement diety, tylko lek, przebadany...na poczatku mozna zaobserwowac zaostrzenie objawow, ale ładnie działa sekretolitycznie (rozrzedzająco wydzielinę), no i co najważniejsze działa przeciwbakteryjnie, czyli leczy.Można go już zacząć stosować przy wodnistym katarze...

    polecam, Piotra tym leczę

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    W rytmie TOCA, TOCA!
    cbprb201csmnwzjc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej myszki :)
    Ale bylyscie male agentki :D ja chyba grzeczna bylam :p
    Za to moj mezus majac chyba 6 lat, za namowa swojego tatusia wrzucil babci swojej petarde do lozka :p nikt nie wierzyl ze to zrobi, a ten polecial hahaha :p

    Olga powodzenia u lekarza dzisiaj! Chyba ktos jeszcze idzie dzisiaj nie? Nie pamietam juz, ale powodzenia tez zycze :)

    Ewelinka dzisiaj bete miala robic prawda? Czekamy na nia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2014, 08:22

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAdzia ona mi przepisywała, ale jak mi wypisała recepty na ponad 300 zł to w sumie nic nie kupowałam bo kiepsko z kasa akurat wtedy było. On jest bez recepty? to sobie wykupię

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Daria :]

    No to faktycznie niezły agent :D

    No miała robić i testa i betę :D zaraz do niej esa wysmaruję ;)

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiła była i zaraz będzie :D

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj Olowe wizyty u ginekologów :D Ola i Olga na tropie :D

    Pisellini lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok to czekamy :D

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 6 lutego 2014, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki:)

    no właśnie Ewelinka co tak cicho??::)

    Sinupret dobra rzecz tez sie tym lecze tylko trzeba znalesc fajna tania apteke.
    Ja zamawiam w Aptece Gemini tam sa leki i inne produkty nieraz polowe taniej niz w innych aptekach. Tez teraz biorę Sinupred:)

    Olga powodzenia u gina ciekawe co nam powie.

    Powiedzcie dziewczyny jak to jest jak sie idzie do gina i jeszcze okres sie tak do konca nie skonczył.

    Nie wiem czy mi w ogole zrobi usg. niby okres sie juz skonczył ale mam jeszcze taki brazowy sluz od czasu do czasu:(

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



‹‹ 706 707 708 709 710 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ