X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 29 września 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CaneCorso wrote:
    Mam pozytyw!!!!! Czulosc 10- chyba nie przeklamuje co? Czy moze mi ktos poradzic jak tu sie skupic na pracy????

    Wstaw fotkę zobaczymy:) no ja tez nie mogłam sie skupic po pierwszym teście tym bardziej że nie mogłąm nic nikomu powiedzieć:)

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CaneCorso wrote:
    Mam pozytyw!!!!! Czulosc 10- chyba nie przeklamuje co? Czy moze mi ktos poradzic jak tu sie skupic na pracy????

    SUPER!! Gratulacje!!

  • mallinka Autorytet
    Postów: 421 323

    Wysłany: 29 września 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakby któraś miała taki problem jak ja to tu znalazłam podobny wątek :)
    https://bellybestfriend.pl/forum/i-trymestr/lekarz-stwierdzil-brak-owulacji-a-mamy-ciaze,1831,1.html

    CaneCorso gratuluję!!! :)

    201602031762.png
    200602041778.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CaneCorso - gratulacje :))

  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 29 września 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mallinka wrote:
    dziewczyny co sądzicie o moim wykresie czy to możliwe żeby nie było owlacji? Temperaturę mierzę bardzo rzetelnie śluzu co prawda nie było bardzo dużo ale był płodny i krwawienie w 15 dc świadczyłoby o owulacji.
    co myślicie?

    p.s. lekarz w 15 dc powiedział że nie widzi ciałka żółtego

    Mi sie wydaje że wszystko jest ok:) musisz czekać tempki też sa ok u mnie też były niskie na początku i tez sie martwiłam i widzisz jak wyszło :)Głowa do góry :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2014, 10:14

    mallinka lubi tę wiadomość

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam po weekendzie!

    CaneCorso - gratuluję!!

    Dziewczyny to musi być mój tydzień!! Przewiduję owulację na sobotę, w zeszłym cyklu tak miałam, więc niecierpliwie będę czekać na spadek tempki i już dzisiaj biorę się do roboty :D

    Truskaweczka250, mallinka, olusia24 lubią tę wiadomość

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 29 września 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cane, wiedziałam, że się uda! :) gratulacje :)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lili ale Ci dziwnie owulkę wyznaczyło. zawsze tak miałaś?

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 29 września 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey, no właśnie dziwnie :/ to pewnie przez ten skok tempki w piątek. Owulkę mam zazwyczaj późno (17-18 dc), przynajmniej tak odczuwam i tak wyszło na testach miesiąc temu. Jestem od piątku przeziębiona, do wczoraj byłam na paracetamolu 1000 mg x 4 dawki dziennie. Może w pt miałam lekki stan podgorączkowy i stąd ta wyższa tempka.

    Tempka zamiast więcej wyjaśniać to wprowadza mnie w większe wątpliwości ;)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dokładnie, jestem ciekawa co u mnie będzie. czy wykres pokaże owulację, w zeszłym miesiącu czułam, była na pewno, a teraz zobaczymy. pierwszy raz mierze temperaturę więc jestem ciekawa...

  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 29 września 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey wrote:

    Dziewczyny to musi być mój tydzień!! Przewiduję owulację na sobotę, w zeszłym cyklu tak miałam, więc niecierpliwie będę czekać na spadek tempki i już dzisiaj biorę się do roboty :D


    trzymam kciuki mocno kochana, ja przewiduję owu na czwartek, od jutra będę robić testy owulacyjne. Boję się tego cyklu bo za bardzo mi zależy:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2014, 12:51

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 29 września 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CaneCorso wrote:
    Mam pozytyw!!!!! Czulosc 10- chyba nie przeklamuje co? Czy moze mi ktos poradzic jak tu sie skupic na pracy????
    gratulację kochana:) teraz idź na bete

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 29 września 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 20:41

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 29 września 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczytuję, nie udzielam się, ale muszę - CaneCorso - gratuluję :)

    Ja zaszłam nie trzymając bioder w górze, leżałam na boku bo mój mąż poszedł spać, a ja czytałam książkę ;)

    Margotka udało Ci się umówić do gin? Jakie to jest dziwne, że wszystko w Danii przechodzi przez rodzinnego.

    Katie88 spokojnie, ja sikacze miałam na minusie, mimo że były to 10.

    Truskaweczko jak się czujesz? Napisz czy coś było widać na usg, ja idę dopiero 8.10

    Przesyłam wiruski! &&&&&&&&

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 29 września 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Poczytuję, nie udzielam się, ale muszę - CaneCorso - gratuluję :)

    Ja zaszłam nie trzymając bioder w górze, leżałam na boku bo mój mąż poszedł spać, a ja czytałam książkę ;)

    Margotka udało Ci się umówić do gin? Jakie to jest dziwne, że wszystko w Danii przechodzi przez rodzinnego.

    Katie88 spokojnie, ja sikacze miałam na minusie, mimo że były to 10.

    Truskaweczko jak się czujesz? Napisz czy coś było widać na usg, ja idę dopiero 8.10

    Przesyłam wiruski! &&&&&&&&
    Ale ja jeszcze nie byłam na usg bo jeszcze wcześnie dopiero w 7tc robią na razie dobrze się czuje nieraz mi niedobrze ale jakoś to nie przeszkadza ją też przesyłam wirusy &&&&&:)

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 29 września 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Poczytuję, nie udzielam się, ale muszę - CaneCorso - gratuluję :)

    Ja zaszłam nie trzymając bioder w górze, leżałam na boku bo mój mąż poszedł spać, a ja czytałam książkę ;)
    Kasia, w których dniach cyklu kochaliście się? Ps. Dobra książka musiała być :D Wyluzowałaś po seksiku z lekturą i bęc :)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 29 września 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 20:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progresteron powinno się robić 7 lub 8 dpo. Teraz chyba za późno.

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 29 września 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka250 wrote:
    Ale ja jeszcze nie byłam na usg bo jeszcze wcześnie dopiero w 7tc robią na razie dobrze się czuje nieraz mi niedobrze ale jakoś to nie przeszkadza ją też przesyłam wirusy &&&&&:)

    Aaaa coś pogmatwałam. Mnie lekarz też zasugerował, żeby przyjść między 7 a 8 tygodniem. Tylko że ze względu na późniejszą owulację muszę odjąć sobie parę dni od tego co jest na suwaczku ;)


    lilirose wrote:
    Kasia, w których dniach cyklu kochaliście się? Ps. Dobra książka musiała być :D Wyluzowałaś po seksiku z lekturą i bęc :)

    Owulka była 18dc, kochaliśmy się 14dc, 16dc i 18dc. Ginekolog wspominała, że najlepiej co dwa dni. Nawet specjalnie tego nie planowaliśmy, tak samo wyszło ;)

    Książka "Arabska żona" o dziewczynie, która wyszła za araba ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2014, 13:33

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 29 września 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 20:39

‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ