X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 1 października 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aka81 wrote:
    Truskaweczko super. Jak zareagowali w pracy?

    Na początku taki łukasz kierownik był zmieszany że oprócz mnie to jeszcze dwie dziewczyny też zaszły w jednym czasie i nie będzie miał kto pracowac ale później gratulował i było ok koleżanki też gratulowały nie było źle a po miesiącu to wszystkim przejdzie jak ktoś będzie zły:) Najlepszy tekst szefowej " Ja Pierdziele" jak łukasz do niej zadzwonił :P

    Anutka lubi tę wiadomość

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 1 października 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka dobrze, ze masz to zwolnienie :) Teraz tylko relax i odpoczywanko, bo później już nie będzie kiedy :)

    Truskaweczka250, Anutka lubią tę wiadomość

    20140607580117.png
  • CaneCorso Autorytet
    Postów: 513 485

    Wysłany: 1 października 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CaneCorso wrote:
    Katie jestes rocznik 88? Ja 92 i od zawsze mam nadzieje, ze wszystko ulozy sie pomyslnie :-) Trzymam za Ciebie kciuki, jesli sie uda to bedziemy mialy wspolne tematy :D
    Mailo byc 82 :-)

    3i49zbmhdvaalxch.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 1 października 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia91 wrote:
    Truskaweczka dobrze, ze masz to zwolnienie :) Teraz tylko relax i odpoczywanko, bo później już nie będzie kiedy :)

    Teraz leniuchowanie;) na razie będę odpoczywać od pracy po ciężkim miesiącu bo cały miałam na drugie zmiany:(

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CaneCorso wrote:
    Mailo byc 82 :-)
    Tak, jestem 88:-) ale raczej się nie uda:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aka81 plamienia przed @ nie wroza nic dobrego. Niski poziom progesteronu wlasnie tak sie objawia. Niski progesteron=wysoka szansa na wczesne poronienie. Suplementacja luteina w drugiej fazie jest wskazana. Polecam naprotechnologie. Klinika dzials w Poznaniu, ale NaProlodzy sa wszedzie! Instruktor juz wystarcza. Sama stosuje, tylko u mnie po anty sa komplikacje i wielu pekow nie moge.

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 1 października 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka250 wrote:
    Teraz leniuchowanie;) na razie będę odpoczywać od pracy po ciężkim miesiącu bo cały miałam na drugie zmiany:(
    Odpoczywaj ile wlezie. Należy Ci się :)

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cegielka wrote:
    Aka81 plamienia przed @ nie wroza nic dobrego. Niski poziom progesteronu wlasnie tak sie objawia. Niski progesteron=wysoka szansa na wczesne poronienie. Suplementacja luteina w drugiej fazie jest wskazana. Polecam naprotechnologie. Klinika dzials w Poznaniu, ale NaProlodzy sa wszedzie! Instruktor juz wystarcza. Sama stosuje, tylko u mnie po anty sa komplikacje i wielu pekow nie moge.

    Badałam progresteron. Wynik mam bardzo dobry.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mam w normie a mimo to za niski... Co lekarz to inna opinia eh. Przy coreczce tez mieliscie problemy?

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 1 października 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia91 wrote:
    Lili no podobno fryzjer poprawia humor, więc idź i odpręż się :) Co będziesz robiła ?

    Aka81 ja niestety nie pomoge :)

    Aka, ja też nie pomogę, nie jestem z tych okolic.

    Monia, chyba na podcięcie, może jakieś pazurki, żeby nadać włosom objętości. Są całkiem proste i smętnie wiszą, kiedy są obcięte na prosto. Mam ochotę na zmianę na głowie :)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2014, 04:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aka81 - chodzę w Lbn do dr Leszka Radomyskiego, jest spoko, ale niedługo ma zwijać klinikę, więc jeśli chcesz na szybko kogoś, to polecam, a jeśli na długo, to niestety jeszcze sama szukam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2014, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cegielka wrote:
    ja tez mam w normie a mimo to za niski... Co lekarz to inna opinia eh. Przy coreczce tez mieliscie problemy?

    W poprzednich ciążach nie miałam żadnych problemów. Wszystko zaczeło się od poronienia. Może źle to nazywam bo miałam usuwaną martwą ciążę.
    Sigma wrote:
    Aka81 - chodzę w Lbn do dr Leszka Radomyskiego, jest spoko, ale niedługo ma zwijać klinikę, więc jeśli chcesz na szybko kogoś, to polecam, a jeśli na długo, to niestety jeszcze sama szukam :)

    Dzięki Sigma. Sama nie wiem co mam robić. To co wiem napewno to muszę zasięgnąć opinii innego lekarza a w moim mieście oprócz mojego gina nie ma komu zaufać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cegielka - opowiedz coś o napro :)
    Czemu napro bazuje tylko na śluzie, wykluczając pomiary temperatury i badanie szyjki? W czym napro jest lepsza, od zwykłego NPRu + leczenia ginekologicznego? Serio pytam, nie miałam bezpośredniej styczności z lekarzami napro, a i nikt mi tego nie potrafił wyjaśnić :)

  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 2 października 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma wrote:
    Aka81 - chodzę w Lbn do dr Leszka Radomyskiego, jest spoko, ale niedługo ma zwijać klinikę, więc jeśli chcesz na szybko kogoś, to polecam, a jeśli na długo, to niestety jeszcze sama szukam :)

    Aka81 ty jesteś z okolic lbn? to tak jak ja :)

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczko może trochę dalsze okolice ;) Jestem z Zamościa.

  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 2 października 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) musiałam nadgonić bo się rozpisałyście. Ile wcześniej starałyście się żeby lekarz kazał robić prolaktynę czy progesteron? czy to przez nie rugularne cykle lekarz zlecił zbadać? Mój powiedział że jak mam cykle w normie to nie robić nic! dopiero jak się po pół roku nie uda.

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 2 października 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kur.. of pokazuję że mam dzień przypuszczalnie płodny???????? co z moją owulacją??!! powinna być dzisiaj a test znowu negatywny! i ani śladu drugiej owulacyjnej kreski czyli owulacja się przesunęła?? ale dlaczego:( cholera jasna! a może ją przegapiłam:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2014, 10:06

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • różowe_myśli_2014 Przyjaciółka
    Postów: 124 33

    Wysłany: 2 października 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki! Dziś w poszukiwaniu odpowiedzi na trapiące mnie dolegliwości natrafiłam na to forum, mam do Was pytanie, bo Wy pewnie bardziej doświadczone niż ja. Boli mnie brzych <owulacja> już czwarty dzień... jestem dzisiaj w 18 dniu cyklu a brzuch boli mnie od poniedziałku ( w niedzielę było małe co nieco ;)) w poniedziałek lekko, potem ból był nie do zniesienia, wczoraj najgorzej, chociaż dzisiaj też kłuje w jajniku. Robiłam testy owulacyjne w 10dc, 11dc, 12dc i 13dc i owulacja nie była przewidywana, potem brakło mi testów i w 14 dc przytulanko, a w 15 dc zaczęło boleć. Który dzień bólu mam brać za owulację? Mam nadzieję że się uda, boję się że się nakręcę po poronieniu dwa lata temu długo się zmagaliśmy z myślami " a jak się nie uda" teraz wkońcu się zaczęliśmy starać, nie chcę długo na to czekać :( pomóżcie plis!

    Zaczynamy 06.2015 :)

    1.9.2012 (*) Anioł :*
  • CaneCorso Autorytet
    Postów: 513 485

    Wysłany: 2 października 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny- moja beta to 522,80- trzymajcie kciuki :-)

    @ rozowe mysli: ja spojrzalam do poprzednich cykli, nawet tych sprzed pol roku i odczytalam dzien owulacji, ktory wtedy wyszedl mi na podstawie testu (zgadzal sie z tym kalendarzykowym nota bene), od tamtej chwili zawsze uwazalam ten sam dzien cyklu, czyli ten, ktory wtedy wskazal test, za dzien owulacji i musialam miec racje, bo my tylko raz sie przytulilismy :-)

    olusia24 lubi tę wiadomość

    3i49zbmhdvaalxch.png
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 2 października 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    różowe_myśli_2014 wrote:
    Hej kobietki! Dziś w poszukiwaniu odpowiedzi na trapiące mnie dolegliwości natrafiłam na to forum, mam do Was pytanie, bo Wy pewnie bardziej doświadczone niż ja. Boli mnie brzych <owulacja> już czwarty dzień... jestem dzisiaj w 18 dniu cyklu a brzuch boli mnie od poniedziałku ( w niedzielę było małe co nieco ;)) w poniedziałek lekko, potem ból był nie do zniesienia, wczoraj najgorzej, chociaż dzisiaj też kłuje w jajniku. Robiłam testy owulacyjne w 10dc, 11dc, 12dc i 13dc i owulacja nie była przewidywana, potem brakło mi testów i w 14 dc przytulanko, a w 15 dc zaczęło boleć. Który dzień bólu mam brać za owulację? Mam nadzieję że się uda, boję się że się nakręcę po poronieniu dwa lata temu długo się zmagaliśmy z myślami " a jak się nie uda" teraz wkońcu się zaczęliśmy starać, nie chcę długo na to czekać :( pomóżcie plis!


    hej ja bym traktowała pierwszy dzień bólu za ból owulacyjny a dlatego że może brzuch boleć dłużej je jest spowodowane pęknięciem pęcherzyka i wylaniem jego zawartość do jamy otrzewnej co powoduję ból. Tak mi się wydaje. Ile dniowe masz cykle?

    w4sqdqk3shg1dimh.png
‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ