X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • różowe_myśli_2014 Przyjaciółka
    Postów: 124 33

    Wysłany: 2 października 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny oby Wam @ nie przyszła!!! Ja to dopiero mam termin 12-13.10 najdłuższe 10 dni w życiu....

    Zaczynamy 06.2015 :)

    1.9.2012 (*) Anioł :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Ja już też czekam na okres..... niestety:-(

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 2 października 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aka, Mallinka, mocno trzymam kciuki :*
    Katie, głowa do góry! Jeśli nawet przyjdzie to spróbuj pozytywnie patrzeć w przyszłość. Kolejny cykl przed Wami :*

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 2 października 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mallinka wrote:
    Zauważyłam właśnie brązowawy śluz - oby to były plamienia implantacyjne a nie zbliżająca się @!!!!!!!!!!!!

    No to dobrze wróży:)oby fasolka się gnieździła:)

    mallinka lubi tę wiadomość

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • mallinka Autorytet
    Postów: 421 323

    Wysłany: 2 października 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka250 wrote:
    No to dobrze wróży:)oby fasolka się gnieździła:)
    boje się żeby to nie początek @ bo ostatnio tak mi się zaczęła tylko że nie tak wcześnie!

    201602031762.png
    200602041778.png
  • mallinka Autorytet
    Postów: 421 323

    Wysłany: 2 października 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczę jak jutro temperatura i czy brążowy śluz się nasili Tfu Tfu czy nie :) i w sobotę zrobię test. Idziemy na wesele więc albo poprawie sobie humor albo pogorszę :P

    olusia24 lubi tę wiadomość

    201602031762.png
    200602041778.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 2 października 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam za Was kciuki! Ja, według kalendarzyka, powinnam dostać @ 10.10, chociaż teraz mi się trochę rozregulowały cykle...
    Mam nadzieję, że ani do mnie, ani do Was, @ nie zawita!

    mallinka, olusia24 lubią tę wiadomość

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • mallinka Autorytet
    Postów: 421 323

    Wysłany: 2 października 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka250 wrote:
    No to dobrze wróży:)oby fasolka się gnieździła:)
    testowałaś w 11 dpo miałaś jakiś ultra czuły test czy zwykły 25 mIU/ml?
    Bo jak się uda dotrwać to zatestuję w sobotę.

    201602031762.png
    200602041778.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olusia idz prywatnie. To nie sa duze koszty. Ja mam cykle 30 pare dni a niedomoga lutealna jest. Prolaktyna troche za wysoka do tego IO. Nie sugeruj sie lekarzem. Fsh lh prolaktyna i estradiol w 3-5dc. Progesteron i eastradiol 7dpo. Do tego mozesz zrobic test na obciazenie glukoza i insulina. Teraz juz wiem ze to wazne.

  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 2 października 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cegielka wrote:
    Olusia idz prywatnie. To nie sa duze koszty. Ja mam cykle 30 pare dni a niedomoga lutealna jest. Prolaktyna troche za wysoka do tego IO. Nie sugeruj sie lekarzem. Fsh lh prolaktyna i estradiol w 3-5dc. Progesteron i eastradiol 7dpo. Do tego mozesz zrobic test na obciazenie glukoza i insulina. Teraz juz wiem ze to wazne.

    chyba pójdę... ale na razie jestem wściekła!!!!!!!!! znowu test owu negatywny! co się do cholery jasnej dzieje!:( w niedziele wracam do pracy mam ogromny stres że do niedzieli nie będzie owulacji i będzie cykl stracony bo nie będę miała od niedzieli możliwości serduchować. Przyjdź owulacjo! czekam na Ciebie niecierpliwie :( chce mieć to już z głowy... może będzie w sobote :( a jak nie to się załamie! tak strasznie liczyłam na ten cykl :( :( :( :( :( :( załamka....

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 2 października 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od wczoraj robię testy rano i wieczorem dzisiejszy poranny był mocniejszy niż ten wieczorny! Boże daj mi w sobotę owulację! Błagam :(

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dopiero Wasz drugi. My staramy sie od czerwca ale za to od ponad roku cos jest nie tak. Wyluzuj kochana. Pamietaj ze z nastepnym cyklem nowe szanse. A testy owu mi przed @ pokazywaly owulacje, myslam ze ciaza (moga byc wtedy pozytywne) a tu cykl sie do 44 dni przedluzyl. Wlasnie moze przez ten stres nie ma owu? A moze testy ferelne? Sluz jest?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy powinno sie robic okolo poludnia z tego co slyszalam. Moze to tez ma znaczenie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na ulotce miałam napisane ze miedzy 10 a 20 robic test. Bron Boze z porannego moczu. Powinno sie odczekac 2 godz z siusianiem przed wykonaniem testu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ograniczyc plyny 2h przed. Ja mam ale nie wiem czy uzywam. A powiedzcie mi jak to jest z tempka? Skad wiecie ze owulacja sie zbliza?

  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 2 października 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cegiełka nasz 2 cykl ale na odległość nie mam możliwość serduchowania regularnie. Jeżdżę na owulację do mojego D. Testy wykonuję poprawnie i nie są felerne. Kupuję w aptece LH Vitam za 20zł 5 sztuk, w tamtym cyklu idealnie wyznaczyły mi owulację co potwierdził silny ból owulacyjny a później ginekolog. Może mi się cykl po prostu wydłuży.... chociaż zawsze 27 dni nawet z antykoncepcja. Może przez przeprowadzkę nie wiem:( ale jest stres że owulacja wystąpi jak już będę 150km od mojego D :( a co do temperatury to ponoć skok wyskakuję ale nie wiem bo pierwszy mój cykl gdzie ją mierze. Na razie mam bardzo małe wahania i żadnego skoku. Zaczynam świrować!

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 2 października 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katie88 wrote:
    Ja na ulotce miałam napisane ze miedzy 10 a 20 robic test. Bron Boze z porannego moczu. Powinno sie odczekac 2 godz z siusianiem przed wykonaniem testu.


    ja robię ok 11 już po porannym. Czyli z drugiego sikania a drugi ok 19-20

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skok tempki jest już po owulce, bo wzrasta progesteron.

  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 2 października 2014, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój D właśnie mi oznajmij że nie już chyba dzisiaj nie trzeba i że nie ma ochoty codziennie się kochać.... brak mi słów. poczułam się jakbym w pysk dostała... myślałam że dziecko to nasza świadoma decyzja a teraz wychodzi na to że tylko ja chce, że tylko ja się staram, mierze temperaturę robię testy, chodzę do lekarza. Nie tak to sobie wyobrażałam. myślałam że też będzie mu na tym zależeć. Stwierdzam że to bez sensu :( on chyba nie jest jeszcze ten moment, on chyba nie jest gotowy. Nie będę go do niczego zmuszać. Zamiast porozmawiać ze mną to gra w jakąś głupią grę. Myślałam że facet w wieku 33 lat będzie odpowiedzialny gotowy na założenia rodziny. Doprowadzę ten cykl do końca z mierzeń temp. Ale nie będziemy się już w tym cyklu starać... odpuszczam. Za dużo mnie to nerwów i emocji kosztuje. Może w przyszłym roku wrócimy do starań a jeśli on nadal nie będzie gotowy na dziecko i nie podejdzie do sprawy poważnie to chyba zastanowię się czy warto w ogóle być dalej w związku gdzie każde z nas ma inne priorytety i podejście do życia. Bardzo mi przykro ale widocznie to jeszcze nie pora na mnie :( trzymam kciuki za wszystkie starające się i będę tu zaglądać żeby Was wspierać i móc się wygadać. Dobranoc dziewczyny

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 2 października 2014, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olusia, ciężka sprawa z tym częstym seksem. Mój mąż powiedział wczoraj, że rozumie, że trzeba często i w określonych dniach, ale czuje presję z tym związaną. Z jednej strony chce, ale z drugiej seks z obowiązku przestaje mu się podobać.
    Myślę, że pomogłaby Wam szczera rozmowa o Waszych odczuciach. Może coś na roluźnienie? Miły wieczór przy winku, film, wspólna kąpiel?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2014, 23:06

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ