X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 3 października 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mi się marzy na święta być już z brzuszkiem :)

    różowe_myśli_2014, Katie88 lubią tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja myslalam, że tylko mój ma obawy, że nie sprosta i nie będzie <3 w pierwszym cyklu tak się zestresowal ze faktycznie raz nic nie było dlatego wkrecilam mu że już po dniach płodnych i wtedy się odblokowal ;-) teraz postanowiłam nic mu nie mówić o dniach plodnych, owulacji itd. Wystarczy ze ja tego pilnuje i we wlasciwe dni będę go kusila w inny sposob ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    Tak mi się marzy na święta być już z brzuszkiem :)

    Mamy identyczne marzenia ;-)

  • różowe_myśli_2014 Przyjaciółka
    Postów: 124 33

    Wysłany: 3 października 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    Tak mi się marzy na święta być już z brzuszkiem :)



    Mnie też się marzy... <3

    Zaczynamy 06.2015 :)

    1.9.2012 (*) Anioł :*
  • różowe_myśli_2014 Przyjaciółka
    Postów: 124 33

    Wysłany: 3 października 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    estrella wrote:
    A ja myslalam, że tylko mój ma obawy, że nie sprosta i nie będzie <3 w pierwszym cyklu tak się zestresowal ze faktycznie raz nic nie było dlatego wkrecilam mu że już po dniach płodnych i wtedy się odblokowal ;-) teraz postanowiłam nic mu nie mówić o dniach plodnych, owulacji itd. Wystarczy ze ja tego pilnuje i we wlasciwe dni będę go kusila w inny sposob ;-)



    Identycznie zrobiłam z moim, mam zamiar brzydko mówiąc wykorzystać go bez jego wiedzy p dniach płodnych, bo biedak czuje presję :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2014, 13:14

    Zaczynamy 06.2015 :)

    1.9.2012 (*) Anioł :*
  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 3 października 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    Dziewczyny mam pytanie staramy się o dzidziusia od 3 miesięcy w ostatnim cyklu zaczęłam stosować testy owulacyjne 01.10.2014 zrobiłam dwa testy jeden rano a drugi wieczorem wyszły moim zdaniem pozytywne, więc wieczorem doszło do zbliżenia :) na drugi dzień czyli 02.10.2014 ponownie wykonałam test rano i wieczorem i dwie kreski były baaardzo ciemne ciemniejsze niż test z 01.10 ale nie mogliśmy współżyć z przyczyn ,,Losowych,, dzisiaj czyli 03.10.2014 od rana pobolewa mnie dół brzucha myślę, że jest to ból owulacyjny...wykonałam również test owulacyjny ale druga kreseczka jest już znacznie bledsza... czy jest szansa, że się uda jeżeli kochaliśmy się 01.10.2014 ?

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • kusiczka Autorytet
    Postów: 365 229

    Wysłany: 3 października 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aka! słusznie pytałam czy to plamienie czy początek @! a jednak ! gratuluje Ci!

    f2w3gov3j7kctpp8.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 3 października 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aka81 wrote:
    Dziewczyny!! jeszcze to do mnie nie dociera! Ręce mi się telepią. Mam II :D

    http://zapodaj.net/27d60822fb021.jpg.html

    Świetna informacja Gratulacje wiedziałam ze kolejnym dziewczynkom się uda:)

    Aka81 lubi tę wiadomość

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kusiczka wrote:
    Aka! słusznie pytałam czy to plamienie czy początek @! a jednak ! gratuluje Ci!

    Kusiczka byłam pewna, że to na @. W dalszym ciągu nie wierzę.

    kusiczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doczytałam co mnie ominęło :):)

    olusia ja też się boję, żeby mój nie zaczął świrować, jeśli ktoś cały czas ma taki popęd i kocha się często to inaczej, a jeśli przed starankami wystarczało nam rzadziej to teraz niestety ale mała presja jest...

    aka gratuluję!! :):):)

    Aka81, olusia24 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Presja jest na pewno. Mój też ją odczuwał.
    Nie wiem w ogóle jak można się wyluzować i "robić dziecko" spontanicznie skoro się wie, że się ma dni płodne.

    różowe_myśli_2014 lubi tę wiadomość

  • różowe_myśli_2014 Przyjaciółka
    Postów: 124 33

    Wysłany: 3 października 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania24 wrote:
    Witam,

    Dziewczyny mam pytanie staramy się o dzidziusia od 3 miesięcy w ostatnim cyklu zaczęłam stosować testy owulacyjne 01.10.2014 zrobiłam dwa testy jeden rano a drugi wieczorem wyszły moim zdaniem pozytywne, więc wieczorem doszło do zbliżenia :) na drugi dzień czyli 02.10.2014 ponownie wykonałam test rano i wieczorem i dwie kreski były baaardzo ciemne ciemniejsze niż test z 01.10 ale nie mogliśmy współżyć z przyczyn ,,Losowych,, dzisiaj czyli 03.10.2014 od rana pobolewa mnie dół brzucha myślę, że jest to ból owulacyjny...wykonałam również test owulacyjny ale druga kreseczka jest już znacznie bledsza... czy jest szansa, że się uda jeżeli kochaliśmy się 01.10.2014 ?

    Moim zdaniem jest szansa, ale nie możesz się nakrecac. Zostań z nami będziemy się wspierać :)

    Zaczynamy 06.2015 :)

    1.9.2012 (*) Anioł :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aka dokładnie, nie da się o tym nie myśleć!

  • różowe_myśli_2014 Przyjaciółka
    Postów: 124 33

    Wysłany: 3 października 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aka81 wrote:
    Presja jest na pewno. Mój też ją odczuwał.
    Nie wiem w ogóle jak można się wyluzować i "robić dziecko" spontanicznie skoro się wie, że się ma dni płodne.

    Podzielam Twoje zdanie :)

    Zaczynamy 06.2015 :)

    1.9.2012 (*) Anioł :*
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 3 października 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma co się oszukiwać, że to spontaniczny seks. Przynajmniej u nas częstotliwość w płodne jest znacznie wyższa niż była przed staraniami. Staramy się jednak jakoś wyluzować, brać tę sytuację z uśmiechem i mimo wszystko wprowadzać trochę luzu.

    To widzę dziewczyny, że mamy podobne marzenia :)

    Ania, jest spora szansa :) Witaj i udzielaj się więcej!

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 3 października 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno zostanę po krótkim zapoznaniu się OvuFriend uważam,że jest super miejscem i Wy Dziewczyny dajecie duuużo otuchy :)

    różowe_myśli_2014 lubi tę wiadomość

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieraz nie jesteśmy takie fajne, potrafimy sobie wkręcać różniste objawy, a potem się dołować :D Ale co razem to razem!! :) W kupie siła ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój tak nie do końca wie :) tzn. decyzja o tym, że będziemy się starać o malucha, jest oczywiście wspólna, mierzenia temperatury też nie da się nie zauważyć, ale nie do końca wie, po co to robię (próbowałam mu wytłumaczyć, ale nie chciał, leniwiec jeden).

    W sumie u nas jest bardziej spontanicznie, niż wcześniej, bo odpadło pilnowanie dni niepłodnych ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aka, gratuluję!!! :)))

    Aka81 lubi tę wiadomość

  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 3 października 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey dokładnie tak, ja właśnie dlatego na jakiś czas ulotniłam się z ovu, bo się za bardzo nakręcałam, później łapałam mega dołki... ale się nie da, no nie da się żyć bez ovu ;) uzależnia forum, to przez świetną ekipę <3

    Aniu trzymam kciuki żeby się Wam udało :)
    Aka, kiedy do ginka idziesz? :*

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ