X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aka, gratuluje :-) Jutro jesli wzrosnie mi tempka to robie test. Strasznie boli mnie brzuch od 2 dni, jajniki tez kluja. Bol jaki mialam przed laparoskopia. Do tego sikam co chwile i doslownie mam pełno sluzu przezroczystego. Wstapiła we mni nadzieja.

    Aka81, olusia24 lubią tę wiadomość

  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 3 października 2014, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katie trzymam kciuki!

    Katie88 lubi tę wiadomość

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • różowe_myśli_2014 Przyjaciółka
    Postów: 124 33

    Wysłany: 3 października 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie boję się tego nakręcenia... że nie dam rady myśleć o niczym innym:( a powoli się tak dzieje. Wszyscy mowia "wyluzuj, ja jak dałam na luz to zaszłam".. co to wogóle znaczy dac na luz???

    Zaczynamy 06.2015 :)

    1.9.2012 (*) Anioł :*
  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 3 października 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dać na luz - mieć płodny śluz :D
    A poważnie, to właśnie zapomniałam, bo zauważyłam dzisiaj, ze Regularne Cykle zaczęły Działać i mogę już zaobserwoawac jaki mam i teraz to się zacznie :D ha! wierzę w sukces!

  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 3 października 2014, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baś a co to za Regularne Cykle? Coś mi świta że ziółka jakieś, tak?

    Baś lubi tę wiadomość

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja trochę wyluzowałam dzięki temu, że miałam czym zająć głowę... od tego myślenia o ciąży można zwariować :p poza tym w poniedziałek odwiedziliśmy znajomych, którym miesiąc temu urodziła się córeczka... jest słodka to fakt ale znajomi... to obraz nędzy i rozpaczy ;) niewyspani, zmęczeni... jak tak na nich popatrzyliśmy to zaczęliśmy się cieszyć tym co mamy ;) i jakoś tak na luzie zaczęłam podchodzić... jak się uda to super... a jak nie to mniej nieprzespanych nocy w najbliższym czasie ;)

  • różowe_myśli_2014 Przyjaciółka
    Postów: 124 33

    Wysłany: 4 października 2014, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ja też pocieszam się tym, że póki co "MAM LEPIEJ" w niektórych aspektach... Też macie wrażenie, że wszyscy są w ciąży i mają dzieci? Mnie to prześladuje, nie mówiąc już o tym, że koleżanki WSZYSTKIE mają, nie mam bezdzietnej, pogłębia to moją rozpacz, jak juz wiem że będzie @ a nie ||.. :(

    Zaczynamy 06.2015 :)

    1.9.2012 (*) Anioł :*
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 4 października 2014, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana u mnie to samo, każda kumpela dookoła albo w ciąży, albo już ma dziecko. Kilka dni temu dowiedziałam się, że dziewczyna, na którą nikt nigdy nie zwracał uwagi, która nie stroniła od używek, urodziła zdrowego chłopca. Oczywiście, wpadka, wcale nie chciała być mamą. To jest cholernie niesprawiedliwe - jeśli ktoś nie chce mieć dziecka, udaje mu się zaciążyć od razu, a te, które dziecka pragną i oddałyby mu wszystko, muszą się starać i starać :( też mnie takie dołki łapią jak przychodzi @... tulę mocno, wierzę, że i dla nas w końcu wyjdzie słońce :*

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • różowe_myśli_2014 Przyjaciółka
    Postów: 124 33

    Wysłany: 4 października 2014, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyjdzie wyjdzie te słońce zza chmur :* Ja jestem teraz w 20dc i już wiem, że będzie @.. :( pryszcze, bolą mnie cycki aż pod pachami, żółttawo-kremowy śluz, od owulacji bolą mnie jajniki i czasem kłuje w podbrzuszu i miewam napady ciepła :( eh, na szczęście dzisiaj przyszły zamówione testy owulacyjne, nie popuszczę :)

    Zaczynamy 06.2015 :)

    1.9.2012 (*) Anioł :*
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 4 października 2014, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj mam 23 dc i też niestety czuję, że i w tym miesiącu @ nie odpuści...

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2014, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sana wrote:
    Aka, kiedy do ginka idziesz? :*

    Właśnie nie wiem. W moim mieście od czasu do czasu organizowane są akcje dla lekarzy z całej Polski podczas których uczą się lub specjalizują się z różnych dziedzin. Jeszcze przed testem umówiłam się na 10 paź na bezpłatne badania usg jajników i macicy.
    Ale nie wiem czy iść na nie czy do lekarza się umówić.

  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 4 października 2014, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny u mnie wczoraj taka sytuacja że wrzuciłam na luz... rano nie robiłam testu, temperaturę wpisałam dopiero popołudniu. Nawet czytać nie chciało mi się za bardzo tego co pisałyście. D wieczorem kupił sam winko i powiedział na spokojnie że on chce mieć teraz dziecko tylko że on ma 33 lata ja 24 i ja mogę cały czas. Że pracuję po 10 h dziennie, wstaje o 4,30 kładzie się o 23, do tego dwa razy w tygodniu ma trening bo gra w piłkę a co weekend mecz więc nie ma już siły kochać się codziennie. Ulżyło mi... no i poleciałam zrobić test owulacyjny! patrze a tak dwie mocne krechy:) więc żeby go nie stresować po prostu powiedziałam że mam ochotę na seks choć on nie chętnie bo już spał prawie po tym winku. Nie dałam za wygraną i było serduchowanie:) może faktycznie powinnam mu trochę odpuścić

    różowe_myśli_2014 lubi tę wiadomość

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Dzisiejsza no była straszna. Mąż pojechał na nockę, a ja w środku cała chodziłam z nerwów. Wzięłam sobie valerin i zasnęłam. Wiem,czego się bałam. Budzę się rano,mierzę tempke, a tam 36,07. Przyszedł okres. Wrócił mąż i prztulna do niego płakałam 1,5 godz. Tak o to zaczął się mój dzień. Teraz jest już troske lepiej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Później napiszę coś więcej. Miłego dnia. Buziaczki :*

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 4 października 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katie88 wiem co czujesz ostatnia moja @ była 23.09 byłam wtedy w pracy jak zaczął boleć mnie brzuch nie mogłam się powstrzymać od płaczu, płakałam jak bóbr dzwoniąc do mojego D :( ale głowa do góry nowy cykl nowe starania i na pewno się uda :)

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 4 października 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katie, tulam :*

    Mnie martwi fakt, że nie czuję owulki. Żadnego kłucia jajników, a zawsze było takie wyraźne :( wczoraj zrobiłam test owu i najpierw (w ciągu 5 min) był negatyw, a po ok. 10 min obie kreski ciemne. I jak to inrerpretować? Tempka w sumie trochę podskoczyła. Za 4 godz. powtórzę test...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2014, 14:45

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 4 października 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    Katie, tulam :*

    Mnie martwi fakt, że nie czuję owulki. Żadnego kłucia jajników, a zawsze było takie wyraźne :( wczoraj zrobiłam test owu i najpierw (w ciągu 5 min) był negatyw, a po ok. 10 min obie kreski ciemne. I jak to inrerpretować? Tempka w sumie trochę podskoczyła. Za 4 godz. powtórzę test...
    za to u mnie się właśnie zaczyna... ból z lewego jajnika na 99% owulacyjny, test wczoraj i dziś pozytywny. Bardzo się cieszę:) na szczęście ból mniejszy niż w tamtym cyklu o połowę.

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 4 października 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój D zaczyna podchodzić do sprawy z przymrożeniem oka, dopiero zebrałam się z łóżka, a on spojrzał na mnie i tekst "czemu się nie ubierasz? mamy się grzmocić czy coś"? hehe zwariowałam. Cieszę się że wątpliwości wyjaśnione :) i jestem mega szczęśliwa że jest owulacja! dziś wieczorkiem idziemy na imprezkę nie będę tak myśleć o tym wszystkim. Miłego weekendu kochane <3

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • różowe_myśli_2014 Przyjaciółka
    Postów: 124 33

    Wysłany: 4 października 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też liczę na następny cykl i wiąże z nim nadzieję :))

    Zaczynamy 06.2015 :)

    1.9.2012 (*) Anioł :*
  • różowe_myśli_2014 Przyjaciółka
    Postów: 124 33

    Wysłany: 4 października 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj w pracy ( pracuje w znanym markecie) poplakalam się jak zobaczyłam małego bobasa. To było silniejsze ode mnie tak mnie smutek ogarnął że czas oczekiwian przedluzy się o kolejny miesiąc... :-(

    Zaczynamy 06.2015 :)

    1.9.2012 (*) Anioł :*
‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ