X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 2 października 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aka81 wrote:
    Truskaweczko może trochę dalsze okolice ;) Jestem z Zamościa.

    No tak trochę dalej mieszkasz:) ja jestem spod lublina:) a przez Zamość jeżdżę do dziadków na Tomaszów lub:)to kurcze tak daleko do lekarza jeździsz??

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 2 października 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    według OF mam już dzień niepłodny:/ mam nadzieję że owulacja będzie jutro:(

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka250 wrote:
    No tak trochę dalej mieszkasz:) ja jestem spod lublina:) a przez Zamość jeżdżę do dziadków na Tomaszów lub:)to kurcze tak daleko do lekarza jeździsz??

    Jeszcze nie jeżdzę. Do tej pory chodziłam tu na miejscu, ale coraz częściej zastanawiam się żeby nie poszukać kogoś innego/lepszego w celu zdiagnozowania mojego przypadku ;-)

    W Lbn koleżanka poleciła mi jednek profesora, który przyjeżdza z Wawy. Czytałam bardzo dobre opinie na jego temat, ale wizyta jest bardzo droga i się jeszcze waham.

  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 2 października 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aka81 wrote:
    Jeszcze nie jeżdzę. Do tej pory chodziłam tu na miejscu, ale coraz częściej zastanawiam się żeby nie poszukać kogoś innego/lepszego w celu zdiagnozowania mojego przypadku ;-)

    W Lbn koleżanka poleciła mi jednek profesora, który przyjeżdza z Wawy. Czytałam bardzo dobre opinie na jego temat, ale wizyta jest bardzo droga i się jeszcze waham.
    Wiesz jak jest dobry to może chociaż spróbować ja wiem ze to kosztuje bo stawkę ma na pewno Warszawska a wawa inaczej zarabia ale może dobrze cie zdiagnozuje:)trzeba próbować:)

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mhm na pewno. Tylko nie sądzę że skończyłoby się na 1 wizycie. Do tego dojazdy. Ale myślę na tym. Dzięki :*

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 2 października 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :) miłego dnia :*

    Cane, trzymam mocno :*

    Różowe myśli, też brałabym pod uwagę pierwszy dzień bólu. U mnie zawsze pojawia się dzień przed prawdopodobną owulką (test pozytyw. 17 dc).

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • różowe_myśli_2014 Przyjaciółka
    Postów: 124 33

    Wysłany: 2 października 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie.. moje cykle to jeden wielki rozregulowany czas... teraz miałam równo 28 dni, nawet o tej samej godzinie dostałam, a poprzedni 29.. a w czerwcu miałam 32 dni... ale przeważnie 28-29 dni czyli w miarę regularnie.. w 13 dc robiłam ten test , testy pokazuja owu za 24 h około, nic nie pokazał, więc możliwe że dostałam jej w poniedziałek, kiedy zaczęło się kłucie, więc mam szansę na bobasa, skoro przytulanie było w niedzielę.. ??:)
    Dziękuję za odpowiedź, pisałam na innych wątkach nie potraktowano mnie tam dobrze.
    Pozdrawiam i zdrówka życzę, mam nadzieję, że mogę się u Was udzielać?:))
    Owocnych plonów..;))

    Zaczynamy 06.2015 :)

    1.9.2012 (*) Anioł :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olusia, z wykresu i testów wynika, że owulka dopiero będzie :) OF się nie przejmuj, on te dni płodne nie zawsze dobrze wylicza :)

    A ja mam dobry humorek, bo byłam dzisiaj u fryzjera :) super mnie babeczka obcięła, tak jak chciałam :)

    olusia24 lubi tę wiadomość

  • różowe_myśli_2014 Przyjaciółka
    Postów: 124 33

    Wysłany: 2 października 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olusia, mój gin powiedział mi kiedyś, że wystarczy się zestresować i owu odchodzi... trzeba być zrelaksowanym wypoczetym... on chyba nigdy sie nie starał o dziecko, ja nie mogę wyluzować, wiem że dlatego nie mogę zajść.

    olusia24 lubi tę wiadomość

    Zaczynamy 06.2015 :)

    1.9.2012 (*) Anioł :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cóż... Jeśli wiesz, że dlatego nie możesz zajść, to może jednak lepiej się postarać? :) Pewnie nie będzie łatwo, skoro jesteś tak spięta, ale może warto o ten luz powalczyć, żeby doczekać się dziecka :) I żeby trochę odciążyć własny organizm, długotrwały stres może wywołać paskudne zmiany w ciele i psychice człowieka. Może jakiś sport? może wakacje? może rozmowa z psychologiem? :)

  • różowe_myśli_2014 Przyjaciółka
    Postów: 124 33

    Wysłany: 2 października 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    próbowałam juz wszystkiego, uczeszczamy na terapie z męzem, radzi zeby sie postarac, ale mnie tak pochłonął temat ze staram się wiedzieć wszystko, a dzien bez obserwacji ciała jest katorgą..jedynie w pracy nie myślę, bo mam ciężką fizyczną pracę. :(

    Zaczynamy 06.2015 :)

    1.9.2012 (*) Anioł :*
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 2 października 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowe myśli, Twoje cykle trzymają poziom, te wahania są normą i do 5 dni różnicy nie oznaczają nieregularnych cykli. Kilka dni w tą czy w tą to dalej cykl regularny.

    I tak, szanse są :)

    Olusia, nie sugeruj się OF. Mnie po jednym skoku temperatury wyznaczył owulkę niedługo po @ a zazwyczaj mam w 18 dc.

    Sigma, też mam nadzieję, że fryzjerka nie skopie sprawy. Ostatnio jak mnie obcięła to rok czasu czekałam, żeby odrosło...

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • mallinka Autorytet
    Postów: 421 323

    Wysłany: 2 października 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ale mam stres! jestem już na finiszu...
    nawet na forach się nie udzielam bo nie chce się nakręcać a głębi duszy liczę na zielony finisz ale boje się że będzie jak zwykle :/

    lekarz powiedział w 15 dc że nie widzi śladu po owulacji... prześledziłam wykresy z cyklami bezowulacyjnymi i wyglądają inaczej niż mój :/

    201602031762.png
    200602041778.png
  • różowe_myśli_2014 Przyjaciółka
    Postów: 124 33

    Wysłany: 2 października 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że będzie || a nie | ale jak nie będzie, to będzie znowu szansa na kolejne figle <3 :-) Czytałam ostatnio, żeby w trakcie starań nie robić z seksu "taśmy produkcyjnej" dlatego też trzeba najpierw brać pod uwagę seksik,a potem staranie :-)

    Apropo fryzjerek, można reklamować fryzury, nie bójcie się tego! Trzeba mowić, że nie taka była umowa, że np. nie zapłacisz itp. Skoro idziesz do fryzjera z pewną wizją siebie, to walcz o to :-) bardzo często fryzjerzy nadużywają niewiedzy klientów ;) Powodzenia

    Zaczynamy 06.2015 :)

    1.9.2012 (*) Anioł :*
  • różowe_myśli_2014 Przyjaciółka
    Postów: 124 33

    Wysłany: 2 października 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka bedzie dobrze, moze dane bedzie urodzić w lipcu a nie czerwcu???;-)
    A może dopiero owu bedzie???
    Nie nakrecaj sie negatywnymi myślami ;*

    Zaczynamy 06.2015 :)

    1.9.2012 (*) Anioł :*
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 2 października 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mallinka wrote:
    dziewczyny ale mam stres! jestem już na finiszu...
    nawet na forach się nie udzielam bo nie chce się nakręcać a głębi duszy liczę na zielony finisz ale boje się że będzie jak zwykle :/

    lekarz powiedział w 15 dc że nie widzi śladu po owulacji... prześledziłam wykresy z cyklami bezowulacyjnymi i wyglądają inaczej niż mój :/

    Kochana będzie dobrze zobaczysz:) nie myśl o tym a się uda;)My podchodziliśmy ze za pierwszym razem nie wyjdzie i bach! ;)bierz sie do roboty:)

    mallinka lubi tę wiadomość

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • różowe_myśli_2014 Przyjaciółka
    Postów: 124 33

    Wysłany: 2 października 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy miesiąc starań dla mnie graniczy z cudem, żeby wyszło ale te ktorym wychodzi to po prostu uśmiech na twarz cisnie:) dla mnie to cykl przygotowawczy taki bardziej :)

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

    Zaczynamy 06.2015 :)

    1.9.2012 (*) Anioł :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też niby pierwszy dopiero i niby nic takiego... ale chciałoby się :)

    W sumie szkoda mi trochę, że nie zaczęliśmy wcześniej. A wszystko przez to, że tak mi się głupio wymarzyło :) moi rodzice wzięli ślub 4.07, a niecały rok później, 19.05 urodziłam się ja - ja wyszłam za mąż 5.07, to i dziecko powinno się pojawić 20.05... :D

    No, ale umowa była taka, że najpierw przeprowadzamy się na swoje, a potem dopiero działamy :)

  • mallinka Autorytet
    Postów: 421 323

    Wysłany: 2 października 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zauważyłam właśnie brązowawy śluz - oby to były plamienia implantacyjne a nie zbliżająca się @!!!!!!!!!!!!

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

    201602031762.png
    200602041778.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mallinka wrote:
    Zauważyłam właśnie brązowawy śluz - oby to były plamienia implantacyjne a nie zbliżająca się @!!!!!!!!!!!!

    Malinko, mam to samo. Ja zaczełam plamić we wtorek. Wczoraj było już mniej a dziś prawie wcale. U mnie zawsze to zwiastuje @ ale teraz tak mnie cycki bolą, ze w nocy nie mogłam spać.
    Jutro mam termin @. Jeśli do rana nie będzie krwi to testuję.

    mallinka, olusia24 lubią tę wiadomość

‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ