X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech dziewczyny, a ja nadal testuję i nadal takie bledziochy mi wychodzą. Wczoraj na bobo teście i pepino, dzisiaj tylko na pepino znowu, bo kurka bobo test drugi mi się rozmoczył (za głęboko zanurzyłam i się zepsuł ;/). Mam jeszcze jednego pepino w zapasie, na jutro kupię jakiś inny test jeszcze (żeby nie opierać się tylko na pepino), o ile oczywiście @ nie przyjdzie. Dziś jest termin wg OF, zobaczymy. Te bledziochy tylko zamieszanie wprowadzają;/

  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 23 października 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buziulka wrote:
    Olusia, pozwoliłam sobie obejrzeć Twoje foty i muszę to powiedzieć
    JAKA TY MASZ FIGURE KOBIETO !!!!!!!

    pozazdrościć :D
    żartujesz??? ja całe życie miałam lekką niedowagę a od roku kiedy się broniłam przytyłam gigantycznie:( teraz waże 73kg wcześniej ok 59-62kg tylko na zdjęciach nie widać bo jestem proporcjonalna, ale tyłek mam mega i brzuch duży, nie ma teraz sensu się odchudzać jak zaraz w ciązy będę ;) ale dzięki kochana :-*

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 23 października 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kupowałam LH Vitam testy z apteki i przed owu 24h miałam dwie takie same kreski, kreska powinna być tak samo ciemna lub ciemniejsza niż kontrolna. U mnie się sprawdzało za 24 h ból owulacyjny a po nim blady test. Te testy kosztują 2ozł za 5 ale najbardziej wiarygodne.

    EP!C daj znać :) gdzie chodzisz do gin? możesz kogoś w okolicach Wisły polecić?

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 23 października 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kupuję hurtem testy po 3- 4 potem wszystkie wykorzystuje ;) od tego cyklu kupię dopiero 12 listopada dzień przed planowanym testowaniem

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • MaDalenkA Ekspertka
    Postów: 226 60

    Wysłany: 23 października 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olusia24 wrote:
    żartujesz??? ja całe życie miałam lekką niedowagę a od roku kiedy się broniłam przytyłam gigantycznie:( teraz waże 73kg wcześniej ok 59-62kg tylko na zdjęciach nie widać bo jestem proporcjonalna, ale tyłek mam mega i brzuch duży, nie ma teraz sensu się odchudzać jak zaraz w ciązy będę ;) ale dzięki kochana :-*
    Gigantycznie to bys przytyła gdybys 100 wazyla :P ja podzielam opinie Buziolki, figure masz mega. bo nie chodzi o to zeby byc wychudzona szkapa tylko prawdziwa kobieta z ksztaltami. ja sama chcialabym miec pare kilo wiecej.. najlepiej w cyckach ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma wrote:
    Ale nie rezygnuj na razie z serduchowania, bo skok dość mały i śluz nadal mocno płodny - poczekaj, jak się wszystko rozwinie :) za 2-3 dni będzie już wsio wiadomo na pewno :)

    Jak powiedziałaś tak też zrobiłam :) serduchowanie kontynuowane:)

    Sigma lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma wrote:
    Ech dziewczyny, a ja nadal testuję i nadal takie bledziochy mi wychodzą. Wczoraj na bobo teście i pepino, dzisiaj tylko na pepino znowu, bo kurka bobo test drugi mi się rozmoczył (za głęboko zanurzyłam i się zepsuł ;/). Mam jeszcze jednego pepino w zapasie, na jutro kupię jakiś inny test jeszcze (żeby nie opierać się tylko na pepino), o ile oczywiście @ nie przyjdzie. Dziś jest termin wg OF, zobaczymy. Te bledziochy tylko zamieszanie wprowadzają;/

    Sigma, ale jeśli wychodzą bladziochy to i tak jest pozytywny,nie? Czy przypadkiem to nie czas na gratulacje? :)

  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 23 października 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaDalenkA wrote:
    Gigantycznie to bys przytyła gdybys 100 wazyla :P ja podzielam opinie Buziolki, figure masz mega. bo nie chodzi o to zeby byc wychudzona szkapa tylko prawdziwa kobieta z ksztaltami. ja sama chcialabym miec pare kilo wiecej.. najlepiej w cyckach ;)
    ja całe życie cierpiał na kompleks chudości, jak na studiach przytyłam to się baaardzo cieszyłam że w końcu wyglądam kobieco ale o te 7kg mam za dużo. Z rozmiaru 36-38 na 42;) ale nie ma tragedii . Koniec tematu bo w samo zachwyt wpadnę ;)

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darka - tak powinno być, ale jak jest - cholera wie.
    Już w niedzielę i poniedziałek miałam bledziochy, w poniedziałek poszłam na betę i negatywna! Od tego czasu nadal wychodzą bledziochy, ale wiadomo, już im nie dowierzam. Szczególnie, że słyszałam, że i pepino, i bobo testy potrafią przekłamywać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaDalenkA wrote:
    Gigantycznie to bys przytyła gdybys 100 wazyla :P ja podzielam opinie Buziolki, figure masz mega. bo nie chodzi o to zeby byc wychudzona szkapa tylko prawdziwa kobieta z ksztaltami. ja sama chcialabym miec pare kilo wiecej.. najlepiej w cyckach ;)

    Dokładnie :))
    Ja tam ubóstwiam twoja figure i tez bym taka chciała :D

    Sigma,
    póki nie ma @ to jest nadzieja :)
    Jutro kup w aptece z dwa rózne testy i wtedy zobaczymy :)
    mam nadzieje, ze będzie dobrze :)

    Chyba, że zdecydujesz się na bete za 2 dni, po terminie @ już powinna wyjść i to bedzie najbardziej wiarygodna opcja

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2014, 12:26

  • MaDalenkA Ekspertka
    Postów: 226 60

    Wysłany: 23 października 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olusia24 wrote:
    ja całe życie cierpiał na kompleks chudości, jak na studiach przytyłam to się baaardzo cieszyłam że w końcu wyglądam kobieco ale o te 7kg mam za dużo. Z rozmiaru 36-38 na 42;) ale nie ma tragedii . Koniec tematu bo w samo zachwyt wpadnę ;)
    No i bardzo dobrze, wpadaj ;) Kobieta musi byc swiadoma swojej wartosci ;) ja standardowo nosze 38 ale ostatnio jak kupowalam sukienke to sie zmiescilam w 36.. nawet sobie nie wyobrazasz jaka dumna z siebie wracalam do domu he he o malo na wlasnych skrzydlach nie przylecialam :P fakt ze byly zanizone rozmiary ale o tym sie nie mowi :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olusia i inne kobietki :D
    Musimy wpadać w samozachwyt bo musimy być świadome jakie jesteśmy wspaniałe :) ja sie mieszcze w 40chy ale jeśli chodzi o sukienki to jest dramaaaat totalny bo nie mieszcze się w żadne rozmiarówki :P albo jest za mała albo za duża

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2014, 12:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buziulka - codziennie robię na 2 rodzajach, tylko dziś mi się zepsuł bobo. Zamierzam na jutro kupić jakiś inny, ale jak na razie zmiany testów nic nie zmieniały. Wciąż ten sam dziwny wynik (ten pasek raczej nie ciemnieje, wciąż taki blady), a beta negatywna.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te rozmiary są inne w każdym sklepie... W tesco F&F wchodzę w 36, czasem nawet w 34... a drobna z natury nie jestem. W reserved 36 góra, 38 spodnie, w stradivariusie ledwo wchodzę w 38, czasem i 40! A H&M zawsze zaniża rozmiarówkę i też wchodzę w 34... Wkurzające jest to, że co sklep to inny rozmiar i nie mogą tego jakoś ujednolicić. Przez to wszystko muszę mierzyć, bo jak nie znam sklepu i jego rozmiarówki, to nie kupię nic w ciemno.

    Aaa i jeszcze wkurza mnie to, że mało kto robi jeansy dobrze leżące na figurze gruszki :P Jak tyłek ładnie leży, to górny obwód często odstaje, bo ja mam dużą dupę, a wąską talię. Zawsze znaleźć jeansy które dobrze leżą, to wyzwanie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2014, 12:36

    Maczek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma, No i to jest totalnie dziwne bo jak w krwi nie ma bety to jakim cudem wychodzi w moczu? Hm...
    Ja jak miałam bledziocha testu z rosmmana (pink test?) to mialam betę 26 i zaraz pojawiło się krwawienie (robiłam 2-3 dni po terminie @).

    Czekamy do jutra a jak znowu nic nie wyjdzie to chyba trzeba do lekarza z tym się udać :/


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2014, 12:38

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buziulka - dobre pytanie :P Też się nad tym zastanawiam!
    Właśnie zaczyna mnie boleć brzuch na @, więc może przyjdzie i będzie wiadomo na czym stoję :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten brzuch to nie jest wyznacznik :D
    niestety :D

    opcje są dwie: albo przyjdzie @ albo Ci bębenek urośnie :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba, że te testy reagują na coś podobnego do bety, a nie tylko na samą bete. I wtedy w krwi bety nie ma a betopodobne masz w moczu... no nie mam pojecia :( trzebabyło zostać lekarzem :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2014, 12:45

    MaDalenkA lubi tę wiadomość

  • EP!C Autorytet
    Postów: 497 341

    Wysłany: 23 października 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi doszly zawroty glowy i nudnosci... Do toalety non stop ganiam.

    Sigma, MaDalenkA, zabcia2806 lubią tę wiadomość

    16udskjo085vr1ot.png 82dogu1rybsnof6k.png
    20150530650113.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buziulka, testy HCG są tak skonstruowane, że reagują tylko na HCG (ewentualne fałszywe bledziochy mogą wychodzić po lekach zawierających HCG, ale ja takich nie biorę).

‹‹ 184 185 186 187 188 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ