X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 15 listopada 2014, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma widze ze obeznana we wszystkim jestes. Ja odpuszczam starsnka przynajmniej do marca (marzy mi sie malenstwo na swieta <3). Jesli sie nie uda to wyjezdzamy na 2 tygodniowy urlop i dzialamy na rocznice slubu. Nie tak mialo byc, ale zycia sie nie zaplanuje ;)

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 15 listopada 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma to super wieści :)
    Czyli zaciskam kciuki :)

    Sigma lubi tę wiadomość

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, nic nie rozumiem, czemu odpuszczasz starania? jeszcze kilka dni temu chciałaś brać clo i wiele innych leków i suplementów. Co się zmieniło??

  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 15 listopada 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chce zbic tsh, troche schudnac i upewnic sie ze wszystko jest ok. Dalej bardzo chce, ale leczenie na odleglosc jest ciezkie. Boje sie ze tutaj nie dostane odpowiedniej opieki, nie zleca odpowiednich badan przy moich dolegliwosciach. Po 2 siostra zamierza na lato sie starac o 5 a naszym marzeniem bylo miec dzieci w tym samym wieku. Moze nam sie uda? Ponad wszystko cenie sobie zdrowie dziecka i po prostu troche sie boje. Czeksm na antyTPO i jesli to Hashi to naucze sie najpierw z tym zyc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) miłej niedzieli! :)

    Alicja - rozumiem. A jak Twoje TSH? Mocno trzeba zbijać? :)
    Siostra stara się o 5? Tzn. o piąte dziecko? :D

  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 16 listopada 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki :)
    Z 3.52 trzeba zbijac takze nie duzo ale nie wiemy czy to nie Hashimoto.
    Tak :) o 5 maluszka. W zeszlym roku niestety poronila :( pusty pecherzyk. Zdecydowala sie sprobowac raz jeszcze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :D
    A wróce jeszcze do tematu Ross :>
    Jakich podkładów używacie? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, no to nieźle! 5-ty maluch to duża rodzinka :) 3,52 to całkiem spore TSH niestety, trzeba koniecznie zbić przed ciążą. Dziwne, że tamta lekarka napro tego nie zauważyła!

    Buziulka, ja używam jakiegoś z maybelline, w sumie też kupiony przypadkowo, ale zdecydowanie bardziej polecam podkłady bourjois :)

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 16 listopada 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Bourjois Healthy Mix, leciutki, całkiem nieźle kryje i ma dobrą trwałość :)

    A tak w ogóle to hej :) Co tam dziś porabiacie?

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 16 listopada 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja kupiłam teraz loreal infalible ale nie polecam, bo ciemnieje na twarzy. Jakoś nie mam swojego ulubieńca w podkładach, ciągle testuję coś nowego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2014, 18:32

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 16 listopada 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma sprawa wyszla przypadkiem i wlasnie naprotechnolozka ja wychwycila. Mam IO i mimo brania Glucophage tyje w zastraszajacym tepie. Fakt faktem z dieta ciezko ale nigdy tak nie tylam! Doradzono mi na grupie wsparcia zeby zbadac ft3 i ft4 oraz antyTPO i anty TG. Zrobilam to i pomyslalam ze tsh tez zrobie mimo tego ze na poczatku pazdziernika mialam 1.4 ktore spadlo z 1.8 (wynik z marca). Odbierajac wyniki w sobote mnie scielo 3.52. Ginekolog powiedzial ze ft4 w normie wiec tsh pewnie pomylone. Od razu pozniej mialam wizyte u naprotechnologa. Ona powiedziala ze wyniki sa jak najbardzoej prawdziwe. Nie zostaly zaburzone i czekamy na wynik antyTPO i wlaczamy leczenie. Selen juz biore. Najgorsze ze okres sie spoznia. Sa jednak plamienia wiec nadzieji prawie 0.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm może jednak warto powtórzyć wynik? I przejść się do endo... Napro to jedna kwestia, ale pomijając kwestię płodności, tarczyca odpowiada za o wiele więcej - dobrze byłoby znaleźć dobrego endo.

  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 16 listopada 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W UK nie ma szans dlatego wole mimo wszystko zbic hormony i w 8tyg dopiero do Polski leciec jak juz sie uda. Wynik bede powtarzac ale co jesli mi te tsh tak skacze? Chociaz jak antyTPO wyjda nie tak jak powinny to chyba nie ma sensu powtarzac badan. Ciezko jest sie leczyc w UK. Lekarka od napro jako jedyna zainteresowala sie placami na twarzy ktore mam od zawsze. Nawet podklad ich nie kryje. Niestety nie bylo szans na badania testy itp. Place sa od alergii ale nigdy nie znikajs do tego mam na twarzy 'tarke'. Babka mysli tak szybko ze z jednego od razu przechodzi do drugiego.
    Watek nam umiera! :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, co Wy w tym UK macie, że nie macie dostępu do lekarzy? :P Słyszałam już sporo narzekań na to. Jak macie być zdrowe, jak nie możecie dostać się do endokrynologa mając problemy z tarczycą?

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 17 listopada 2014, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam, że w UK do 12 tyg. nie uznają ciąży i nawet w razie problemów ciężko o leczenie :/

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 17 listopada 2014, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet nie moge dostac sie do lekarza zeby mu przedstawic te wyniki a co dopiero o specjaliscie myslimy :p
    Lili no niestety tak jest. Tabletki 72h po daja bez zawahania a jak matka blaga o tabletki na podtrzymanie to sie wypinaja.

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 17 listopada 2014, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I Europa ma niby się rozrastać przy takim podejściu...

    Miłego dnia dziewczynki :* ja od 6 na nogach, bo z rańca poleciałam na pierwsze badania. Na czczo mdłości to jakiś koszmar... Oby Was oszczędziło to okropne uczucie.

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • EP!C Autorytet
    Postów: 497 341

    Wysłany: 17 listopada 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć ! :) ja z rana przytulałam porcelane i tak mam już od dłuższego czasu, co pomału mnie wykańcza ! :) no ale czego się nie robi dla maluszka :) w głowie mi się kręci pewnie przez nieprzespaną noc..

    lilirose, wiem co czułaś rano :D

    16udskjo085vr1ot.png 82dogu1rybsnof6k.png
    20150530650113.png
  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 17 listopada 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przytulam porcelane - niezłe :D

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 17 listopada 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Epic, nie dostałaś żadnych leków na te nudności? Wychudniesz na nich :( mnie już tak nie męczą jak kiedyś tylko z rana trochę na głodzie, bo muszę na pusty żołądek brać Euthyrox i czekać pół h. Zdrowego i nie zaciążonego by zemdliło od czekania ;)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
‹‹ 248 249 250 251 252 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ