X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 21 listopada 2014, 03:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie śnił mi się pozytywny test ciążowy!!! Ale uczucie. Ciekawe, może do trzech razy sztuka?

    lilirose lubi tę wiadomość

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • oleczkaa Koleżanka
    Postów: 40 14

    Wysłany: 21 listopada 2014, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja obudziłam się o 5ej aby zmierzyć temperaturkę, poszła w dół... mąż śpi jak zabity, a ja spać nie mogę i ciągle myślę o Okruszku ehhh...

    Madlenka - też miałam ten sen przedwczoraj... cudowne uczucie <3

    f2w3hqvkyl5xc8tn.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 21 listopada 2014, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda. Uczucie fajne. Moje temp dotknęła linii podstawowej wiec słabo :|

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 21 listopada 2014, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sana gratuluje!!!!! Ale super wynik!!! :)

    Illorose, dziekuje, na pewno zajrze. Ja w sumie mam niedoczynnosc..... 'w summit' gdyz praie jej nie mam wiec od 15 lat jestem na hormonach. 2 grudnia mam wizyte u endo. We wrzesniu robilam tez badania hormonow, byly w normie

    Madlenka, kiedy bedziesz testowac? Ja 1 dzien spoznienia mam za soba...ale nie chce sie nakrecac. Podziwiam sie, ze jeszcze nie kupilam testu! Chyba dlatego ze byloby zbyt bajkowo gdyby teraz sie udalo....w przyszlym tyg urodziny mojej drugiej polowki i swieta za miesiac....uffff byloby zbyt pieknie...:)

    Milego poranka zycze wszystkim :)

    lilirose lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 21 listopada 2014, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele, na jakim poziomie utrzymujesz TSH?

    Miłego dnia :*

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 21 listopada 2014, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wczoraj się nie dodzwoniłam do mojej ginekolog, będę próbowała jeszcze dzisiaj się dodzwonić - chcę do niej iść z NFZ, ale jak się do przychodni nie dodzwonię, to się zapiszę do niej prywatnie.

    Dziewczyny, zobaczcie sobie mój wykres ;) <3 mało, temperatura na początku była taka, że z ręką na sercu byłam pewna, że to stracony cykl. 12dpo - jedna gruba krecha na teście, 15dpo - dwie kreski i beta dość ładna :)
    Także nie skupiajcie się aż tak na temperaturze, wysokości szyjki itd. U mnie nic nie wskazywało, że tak się może ten miesiąc zakończyć. Natura lubi płatać figle :)
    Trzymam za Was bardzo mocno kciuki! :*

    I przesyłam moc ciążowych wirusków :*

    futuremama lubi tę wiadomość

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 21 listopada 2014, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sana a widziałaś mój wykres? Na bank stracony.

    Rachel testować nie będę. Juz dwa testy w tym mies. zmarnowałam. Gdyby coś się dzialo to dopiero w poniedziałek.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 21 listopada 2014, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    Rachele, na jakim poziomie utrzymujesz TSH?

    Miłego dnia :*


    Ostanti TSH mialam 0,34 a T4 1,4. A ty? Biore Euthyrox 75. We wrzesniu robilam tez usg (ktorego bardzo sie balam) ale na szczescie, dwa malutkie guzki,ktore mam na tym co zostalo z tarczycy nie urosly nic od 2 lat. Wiesz, ja nigdy nie mialam zadnych problemow z tarczyca. Znalezli mi duzego bardzo guzka i operacja a wyniki byly idealne.
    Zazdroszcze Ci niezmiernie Twoich 11,5 mm Szczescia :) ... i gratuluje bo jeszcze nie mialam okazji!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 21 listopada 2014, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlenka teraz spojrzałam na Twój wykres. Faktycznie, tempka spada, ale ja po swoim przykładzie bardzo wierzę, że natura bywa przewrotna :*
    Nawet, jeśli ten cykl nie przyniesie Ci zielonej kropy, to wysyłam Ci tak ogromny zapas ciążowych wirusków, że w grudniu na pewno zobaczysz dwie krechy :*

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 21 listopada 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlenka wrote:
    Sana a widziałaś mój wykres? Na bank stracony.

    Rachel testować nie będę. Juz dwa testy w tym mies. zmarnowałam. Gdyby coś się dzialo to dopiero w poniedziałek.

    Spojrzalam na Twoj wykres :) widze, ze tez masz cykle 28d. Ja jesli bedzie cud i nie dostane okresu do soboty, to kupie test i bede testowac w niedziele. Wczoraj popoludniu chodzilam co 15 min do lazienki sprawdzic czy juz jest! :)

    Wybaczcie moje bardzo banalne pytanie... :) Czy do pomiarow lepszy jest tradycyjny termometr czy elektroniczny? Mam elektroniczny ale wolalabym robic pomiary tradycyjnym zeby nie 'pikac' skoro swit :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 21 listopada 2014, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam elektroniczny i codziennie o 6.30 tym pikaniem budzę męża :)
    Ciągle mam uczucie, że wlasnie w tym momencie dostaje okres.
    Sana dziekuje za wiruski :)
    A co do dzisiejszej temp to nie wiem czy jest wiarygodna bo ok 3.30 musialam do wc i poszlam spac ok 4. Pozniej przebudzilam sie na mierzenie temp, nie wstawałam z łóżka i o 8 jak sie juz obudziłam miałam 36,8 a nie 36,3. Niech natura płata figle, nie pogniewam się. A wracając do termometru to czytalam że są dobre te co mierzą do dwóch miejsc po przecinku. Ja takiego nie mam.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 21 listopada 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sana, to szybko planujesz :) to podyktowane jest jakimiś problemami?

    Rachele, powiem Ci za kilka h, bo idę po wyniki :) mój ostatni wynik sprzed miesiąca to 3,3. Dostałam wyższą dawkę (pon - pt 50 mg i sob - nd. 75 mg). Boję się czy spadło...

    Kochane, potwierdzam, że czasem wykres nie wskazuje na ciążę. Bywa, że tempka lekko spada a i tak kończy się zielono.

    Co do termometru to uważam, że najlepszy to z dwoma miejscami po przecinku. Jest dokładniejszy.

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • kusiczka Autorytet
    Postów: 365 229

    Wysłany: 21 listopada 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sana witaj wśród lipcówek! :)

    f2w3gov3j7kctpp8.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 21 listopada 2014, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podczas starań używałam elektronicznego termometru.
    Tylko jeśli już elektroniczny, to polecam taki z dwoma miejscami po przecinku - ja niestety mam z jednym miejscem.

    Madlenka nie dziękuj tylko się nimi częstuj do woli :)

    lilirose, raczej ciekawością :P chociaż ja najchętniej poszłabym do ginka dopiero w 7 tygodniu ciąży, jak już będzie można serducho zobaczyć. Ale jeśli uda mi się do mojej ginekolog dostać z NFZ, to nie będę wybrzydzała z terminem wizyty :P
    A Ty kochana w którym tc miałaś pierwszą wizytę?
    Czekaj, czekaj, czy my czasem nie miałyśmy tak samo owulacji? Dobrze myślę?

    kusiczka dziękuję :* chociaż u mnie termin wyznaczony przez ovu to 29.07, więc równie dobrze może się zakończyć na sierpniu :P

    lilirose lubi tę wiadomość

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 21 listopada 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahh rozumiem :) też chciałam iść szybciej, ale zrezygnowałam, bo miałam skomplikowaną sytuację z ginką. Dotychczasowa nie nadawała się do prowadzenia ciąży a mój obecny jest dość drogi i stwierdziłam, że nie ma sensu wydawać kasy, jeśli i tak niewiele się dowiem. Pierwszą wizytę miałam w 7 tyg. i 2 dniu, choć wtedy myślałam, że to koniec 7 :)

    A owulkę prawdopodobnie miałam 4 października.

    Trzymam kciuki za wizytę, rośnijcie zdrowo :)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • EP!C Autorytet
    Postów: 497 341

    Wysłany: 21 listopada 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)

    16udskjo085vr1ot.png 82dogu1rybsnof6k.png
    20150530650113.png
  • EP!C Autorytet
    Postów: 497 341

    Wysłany: 21 listopada 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciagle ale to ciagle jest przytulana! Jak narazie leze i "odpukac" nie mdli mnie :)

    16udskjo085vr1ot.png 82dogu1rybsnof6k.png
    20150530650113.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 21 listopada 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Epic, powoli będzie przechodzić, przyzwyczajaj się :D

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • asiun Ekspertka
    Postów: 297 84

    Wysłany: 21 listopada 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !!
    Baaaardzo długo mnie tu nie było i widzę, że sporo mnie ominęło :D

    lilirose - GRATULUJĘ SERDECZNIE !!!!! :*


    My sobie odpuściliśmy jednak staranka, ale mamy zamiar zacząć od tego cyklu, który właśnie dziś rozpoczęłam ;)
    Miałam troszkę za dużo stresów, ale teraz się uspokoiło więc chyba już nic nie stanie na przeszkodzie ( nie chcę zapeszyć) .
    Pozdrawiam :)

    ex2bhdge30jzhj6n.png

    bfaregz2kmplzbid.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;) miłego dnia!

    EP!C lubi tę wiadomość

‹‹ 255 256 257 258 259 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ