X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 20 listopada 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka, wszystko jest dla ludzi :) w trakcie starań a także w ciąży trzeba po prostu dozować pewne rzeczy. Jeśli pijesz dwie bardzo mocne kawy to myślę, że warto zacząć przyzwyczajać się do słabej :)

    Rachele, no pewnie, witaj :) napisz coś o sobie, o historii starań, o Twoich przygotowaniach :)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 20 listopada 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) dziekuje za przyjecie do Waszego grona :)
    Mam juz skonczone 33 latka ido tego jestem prawie bez tarczycy. Od wrzesnia rozpoczelismy strania o pierwsze malenstwo. Cykle regularne - 28 dni. Od sierpnia biore foliki, selen, wit D i zawsze hormony na tarczyce. Jestem blada jesli chodzi o mierzenie temperatury i ciezko mi bedzie, bo raz wstaje o 6,raz o 7 albo 8. Ale jakos powolutku nabiore wprawy. :)
    Nie nastawiam sie, ze bedzie latwo: wiek, tarczyca i duzo stresu ostatnio ale dokad zaczelismy starania zawsze sie ludze, ze moze akurat. :)
    Dzis powinnam dostac miesiaczke. Oby nie! :) Wczoraj mialam caly dzien bol jak nigdy w jajnikach.

    Raz jeszcze dziekuje za przyjecie :)

    Sana, gratuluje bardzo bardzo i daj znac jak beta wyszla!!!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 20 listopada 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powinnam dostać okres w niedziele. Juz zdążyłam zrobić dwa testy z tej niecierpliwości. Chciałabym juz, od razu. Wiem, że to zła postawa ale co poradzę :)kobiety ach kobiety!

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 20 listopada 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilirose co do mojej kawy to pół na pół z mlekiem :):):)

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 20 listopada 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlenka wrote:
    Ja powinnam dostać okres w niedziele. Juz zdążyłam zrobić dwa testy z tej niecierpliwości. Chciałabym juz, od razu. Wiem, że to zła postawa ale co poradzę :)kobiety ach kobiety!

    Madlenka, ja przez ostatnie 2 miesiace zaczynalam testowac 4 dni przed okresem. Teraz specjalnie sie nie zaopatrzylam :) Jesi zdazy sie cud i nie dostane okresu do soboty, to wtedy kupie...ale czuje ze sie zbliza wielkimi krokami ;(

    Jesli chodzi o kawe, mleko oslabia dzialanie kafeiny ale wyczytalam, ze mleko z kawa rozpuszczalne bardziej podraznia zoladek, niz sama kawa. Ja sobie zycia bez kawy nie potrafie wyobrazic! :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 20 listopada 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele jak przychodzę do przedszkola to pierwsze co to robie kawe. Inaczej nie funkcjonuje. Mam jeszcze w domu jeden test, miałam robić jutro, ale daruję sobie. Co ma być to będzie. Na weekend wyjeżdżam wiec moze będę troche mniej o tym myslec. Ja też niestety wyczuwam nadejście @.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • bosa Autorytet
    Postów: 786 2725

    Wysłany: 20 listopada 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele u mnie tak samo. Czekam do soboty i liczę na cud :)

    iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 20 listopada 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bosa wrote:
    Rachele u mnie tak samo. Czekam do soboty i liczę na cud :)

    Trzymam mocno kciuki Bosa! Ja wczoraj sie cieszylam, bo przed okresem nigdy nie bolay mnie jajniki a wczoraj cala dzien i to mocno. W tym miesiacu wg (tylko standardowych niestety) obliczen staralismy sie dwa dni przed (domniemana) owulacja i dzien po. Dlatego mialam skrycie duze nadzieje. Po tygodniu zauwazylam malutenkie krwawienie, co jeszcze bardziej rozpalilo moja nadzieje... ale od paru godzin czuje, ze sie okres zbliza.
    Jestem nowa, wiec przepraszam bo pewnie nie doczytalam, od ilu cykli sie starasz?

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 20 listopada 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlenka wrote:
    Rachele jak przychodzę do przedszkola to pierwsze co to robie kawe. Inaczej nie funkcjonuje. Mam jeszcze w domu jeden test, miałam robić jutro, ale daruję sobie. Co ma być to będzie. Na weekend wyjeżdżam wiec moze będę troche mniej o tym myslec. Ja też niestety wyczuwam nadejście @.

    Ze mna jest gorzej :) Jak wstaje, robie kawe. Nie moglabym prowadzic samochodu bez :) :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też lubię kawkę :) Myślę, że jak zajdę, to nie zrezygnuję całkiem. I tak piję słabą, najwyżej będę piła mniej i jeszcze słabszą :) chyba, że znajdę jakąś smaczną bezkofeinową :)

  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 20 listopada 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    Truskaweczka, a jak Wy się czujecie? :)

    Na razie dobrze, trochę teraz zgaga mnie męczy od kilku dni:( w poniedziałek jadę na badania a w środę mam wizytę prenatalna mam nadzieje że będzie ok;) trzymaj kciuki:) a co tam u Was?:)

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 20 listopada 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja piłam coffie mama bo dostałam na warsztatach dla ciężarnych to powiem tyle BLLLLEEEE!! sama kawa w smaku to ok ale ta pianka co powstaje zalewając kawę jest taka gorzka że nie połknęłam wyplułam..paskudztwo

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • bosa Autorytet
    Postów: 786 2725

    Wysłany: 20 listopada 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele wrote:
    Trzymam mocno kciuki Bosa! Ja wczoraj sie cieszylam, bo przed okresem nigdy nie bolay mnie jajniki a wczoraj cala dzien i to mocno. W tym miesiacu wg (tylko standardowych niestety) obliczen staralismy sie dwa dni przed (domniemana) owulacja i dzien po. Dlatego mialam skrycie duze nadzieje. Po tygodniu zauwazylam malutenkie krwawienie, co jeszcze bardziej rozpalilo moja nadzieje... ale od paru godzin czuje, ze sie okres zbliza.
    Jestem nowa, wiec przepraszam bo pewnie nie doczytalam, od ilu cykli sie starasz?


    Uuuu kochana to masz większe szanse niż ja :) To mój 7 cs a od poniedziałku strasznie boli mnie głowa, jestem zła i ciągle głodna - czyli typowe objawy @. Ale wierzę w cuda :)

    iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 20 listopada 2014, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele, to zajrzyj jeszcze na wątek tarczycowy, tam też dzielimy się naszymi troskami w związku z chorobą (ja mam niedoczynność) :)

    Madlenka, może być i z mlekiem, ale ważne ile tej kawy sypiesz :) Jak dwie czubate łyżeczki to trochę dużo. Kofeina w nadmiernej ilości generalnie nie jest wskazana ze względu na spowalnianie rozwoju zarodka, głównie mózgu.

    Też myślałam, że bez kawy nie dam rady, ale o dziwo nie mam teraz ochoty. Od miesiąca funkcjonuję bez kawy i jest ok :)

    Truskaweczka, na pewno będzie ok :) u nas ok, choć w kratkę. Raz wstaję i nie mam mdłości, innym razem jestem tak śpiąca, że mogę do 12 kimać... A potem wieczorem te mdłości, mulenie w brzuchu. Już na belly pisałam, że moje dziecko będzie nazywało się Espumisan :D

    Trzymam za wszystkie testujące mocno kciuki :)

    bosa lubi tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 20 listopada 2014, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wynik bety - 355,9 mlU/ml :)

    truskavvkowa, lilirose, bosa, ania82186, mallinka, małaMyszka, MagdaH, Buziulka lubią tę wiadomość

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 20 listopada 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sana, <3 pięknie :)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 20 listopada 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, gratuluje.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 20 listopada 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :)

    lilirose lubi tę wiadomość

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 20 listopada 2014, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sana, kiedy planujesz 1-wszą wizytę? :)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • oleczkaa Koleżanka
    Postów: 40 14

    Wysłany: 21 listopada 2014, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki dziękuję za odpowiedzi! Kogo nie zapytałam, to wszyscy mówią że mam się pozbyć kota... bez sensu... Mój kot jest niewychodzący, po sterylce, jeszcze wezmę ją na badania najwyżej czy nie ma jakiegoś "syfu".
    Zapisałam się dzisiaj do mojej doktorki na przyszły tydzień - mam nadzieję, że uda mi się z nią załatwić wszystkie potrzebne badania :).

    A co do kawy, to polecam "Caro" pyszna :)

    lilirose lubi tę wiadomość

    f2w3hqvkyl5xc8tn.png
‹‹ 254 255 256 257 258 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ