X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • zabcia 41 Przyjaciółka
    Postów: 62 31

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam problem ze zrozumieniem mojego cyklu w 5,6,7 mialam sluz rozciagliwy pozniej juz niestety nie , byl wodnisty , kremowy i tyle w 10,11 dc mialam pozytywny test owulacyjny dwa dni pozniej lalo sie doslownie ze mnie taki bialy sluz a teraz 15 dc szyjka nisko zamknieta i bialy sluz, do tego dol brzucha pobolewa jak czasami na okres piersi wrazliwe . O co vhodzi ho nie wiem sama co myslec .

    Żabcia41
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sana termin @ mam na 16, to niby 26 dzień cyklu. Zeszły cykl miałam 24 dniowy. A zazwyczaj mam 27. Po podróży poślubnej dostałam @ trochę później więc może teraz się wyrównuje.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zabcia 41 wrote:
    Mam problem ze zrozumieniem mojego cyklu w 5,6,7 mialam sluz rozciagliwy pozniej juz niestety nie , byl wodnisty , kremowy i tyle w 10,11 dc mialam pozytywny test owulacyjny dwa dni pozniej lalo sie doslownie ze mnie taki bialy sluz a teraz 15 dc szyjka nisko zamknieta i bialy sluz, do tego dol brzucha pobolewa jak czasami na okres piersi wrazliwe . O co vhodzi ho nie wiem sama co myslec .

    Żabcia chętnie bym pomogła, ale jestem w tym strasznie zielona :)

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • zabcia 41 Przyjaciółka
    Postów: 62 31

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam co z tego wyniknie mam nadzieje na dwie kreski pod choinke

    Żabcia41
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko coś powiedzieć jak nie widzę wykresu.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EP!C straszna wiadomość :( Nie chcę być wścibska, ale nie wiesz jak go u niej wykryli?

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrys73 jak zobaczyłam, że zatestowałaś w 7 dniu to aż mnie skręca, żeby lecieć do łazienki :) Może jeszcze za wcześnie, nie matrw się. Zobaczymy jaką będziesz miała jutro tempke. Przytulam :)

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Bulimulia Ekspertka
    Postów: 237 319

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlenka wrote:
    Tygrys73 jak zobaczyłam, że zatestowałaś w 7 dniu to aż mnie skręca, żeby lecieć do łazienki :) Może jeszcze za wcześnie, nie matrw się. Zobaczymy jaką będziesz miała jutro tempke. Przytulam :)


    Ja tak samo zrobiłam i zatestowałam w 7dpo - jeden wielki negatyw:(

    Teraz mnie skręca czy zrobić betę w czwartek czyli 10dpo czy poczekać do poniedziałku na sikacza - zależy mi na jakiejś wiadomości aby się zarejestrować do gina, który przyjmuje tylko w środy... miła wiadomość byłaby na święta:)
    a wy co myślicie???
    3032ee25538567876f6560f209c0b151.png

    https://www.maluchy.pl/li-72361.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ja też zatestowałam w 7 dniu i ………. ehhh, mam nadzieję. że za wcześnie

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bulimulia i Tygrys73 ten 7 dzień nie okazał się dla nas szczęśliwy. Ale jak oglądam wykresy w galerii zakończone ciążą to najwcześniej testy są z 8/9 dnia więc ja mam jeszcze nadzieję i kciukasy dla Was :)

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka Bulimulia poczekajmy, po co tracić kasę na testy, betę i tak dalej. Poczekajmy do terminu @ i wtedy, jesli będzie dzidzia to jest duża szansa, że te dwie kreski się pokażą :) Ja odpuszczam

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do terminu @ och długo… kiedy masz?

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 01:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele wrote:
    Madlenka, mnie bolaly jajniki. Pierwszy raz mi sie to zdarzylo (zadnego klucia na owulacje nigdy nie mialam).
    Trzymam kciukiiiiiiiiiiii
    A ja za to na owulkę zawsze miałam bóle, takie właśnie kłujące :/

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)

    Nasa watek ma bardzo duzo 'ciazowych' fluidow! :) Zycze aby do Swiat nasze grono bylych poczatkujacych sie powiekszylo :)

    Poczekajcie z testowaniem! Wiem, ze to trudne ale nie bedziecie sie matwic, ze jest negatywny wiedzac, ze i tak za wczesnie. Ja testowalam ciagle duzo za wczesnie i nic. Ostatni cykl wytrzymalam do konca i byly piekne dwie kreseczki :)

    Lilirose, jak sie czujesz? Ja przez to, ze nie mialam nigdy objawow na owulke, nie moglam 'wyczuc' ze to 'juz'. :)


    Pozdrawiam Was cieplutko i zycze milego dzionka :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • EP!C Autorytet
    Postów: 497 341

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tygrys73 wrote:
    EP!C straszna wiadomość :( Nie chcę być wścibska, ale nie wiesz jak go u niej wykryli?

    nie chciała jeść, była bardzo blada, robili jej podstawowe badania, które źle wyszły, później USG i diagnoza, a mało tego prawdopodobnie są przerzuty na płuca..

    16udskjo085vr1ot.png 82dogu1rybsnof6k.png
    20150530650113.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, miłego dnia :* :)

    lilirose lubi tę wiadomość

  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, u mnie 12dpo był negatyw! A 15 dpo pozytyw :)
    Także spokojnie czekajcie do terminu @. Wiem, że łatwo się mówi... ja też nie umiałam wyczekać, a co ma być to będzie :)

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma, wzajemnie :*
    Napisz, co u Ciebie :)

    Rachele, w kratkę ;) wczoraj i dziś bardzo dobrze (nie licząc niespodziewanych zawrotów głowy), w poniedziałek masakra. Zrobiłam sobie wczoraj wycieczkę do pobliskich sklepów i po wyjściu o mało co nie zemdlałam :/ chyba będę musiała darować sobie samotne dłuższe wypady.

    A Ty jak się czujesz? Jakieś objawy? :)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach, u mnie wszystko pod górkę ;p kupa roboty na uczelni, straszny chaos. Poza tym od wczoraj mam jakąś złą passę, czego się nie dotknę, to się jebie :p strach się bać normalnie ;)
    A tak z tematyki forum - owulacja mi się zbliża, jajko dojrzewa, także robimy dziecko ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewuchy a u mnie jak było z testami ! a też byłam niecierpliwa i testowałam duużo wcześniej :D aż w końcu jak uznałam, że nic z tego bach cień cienia :D Trzymam kciuki !! <3 Ostatnio czytałam, że jak się serduszkuje regularnie co drugi dzień to są większe szanse niż jak się trafia tylko w "te" dni :D Może coś w tym jest, ja się nie znam :D a u mnie ciężko wyczuć, bo sobie nie żałowaliśmy :D

‹‹ 281 282 283 284 285 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ