X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Zafasolkowanym zdrowych fasolek a tym niezafasolkowanym hmmm też fasolek :) oby 2015 był każdej z nas.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej w Nowym Roku, jak Wasze samopoczucie? :)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • sowa28 Ekspertka
    Postów: 131 121

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny - najlepszego w Nowym Roku. Wierzę, że 2015 będzie dla Wszystkich pomyślny i niedługo wątek zmieni się w 100% ciążowy. Trzymam za Was kciuki, niepowodzenia niech odejdą razem z 2014! Pozdrowienia :-)

    cbyga1h.png
    h0b9tl5.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Sówka :) ja nie mierzyłam od początku cyklu tempki więc nie bardzo się orientuje kiedy miałam ovu. Był skok 5 kresek i teraz tempka idzie w górę. Będą jaja jak się uda w tym cyklu co nie powinno. Ale co tam, będę się cieszyć :)

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka może właśnie w takim cyklu jest najłatwiej ;D

    madlenka lubi tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    13 dc miałas owu jak nic ;)

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • malgo86 Autorytet
    Postów: 431 334

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlenka wrote:
    Dzięki Sówka :) ja nie mierzyłam od początku cyklu tempki więc nie bardzo się orientuje kiedy miałam ovu. Był skok 5 kresek i teraz tempka idzie w górę. Będą jaja jak się uda w tym cyklu co nie powinno. Ale co tam, będę się cieszyć :)

    Dzięki Sowa28, ja już od ponad tygodnia mam ciągle wysokie temperatury, więc coś się szykuje. 7 dni to nawet sporo i nigdy tak nie miałam. Ostatnio bardzo mnie piersi ciągną, aż po pachwiny i mam ciągłe mdłości połączane z dużą sennością. Pewnie to wina pogody. Mam przeczucie fasolki

    Czy któraś tak miała tyle dni podwyższoną temperaturę, dodam że jestem zdrowa jak bóbr. A czy miałyście wodnisty śluz połączony z grudkowatym kremowym? Bo mam lada dzień dostać @, a ciągle mam bieliznę mokrą.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2015, 14:04

    Natalka <3 już jest na świecie
    36rv4zp.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgo86 ciężko coś na ten temat powiedzieć, bo nie mierzysz temp o stałej porze. Ale kciukam by była z tego fasola :)

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu tak cicho? :)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda, przed świętami był tutaj ruch. Może urlopuja się dziewczyny?

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak reszta, ale ja zakuwam do sesji i byłam dziś na badaniach. W poniedziałek będą pewnie wyniki. Najbardziej boje się o progesteron i Prolaktynę..

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tygrys73 wrote:
    Nie wiem jak reszta, ale ja zakuwam do sesji i byłam dziś na badaniach. W poniedziałek będą pewnie wyniki. Najbardziej boje się o progesteron i Prolaktynę..

    3mam kciuki żeby wszystkie badania wyszły dobrze. Ja też powinnam może jakieś badania porobić. No nic, jak w tym cyklu nie będzie fasoli to się za to zabiorę porządnie.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tygrys73 wrote:
    13 dc miałas owu jak nic ;)

    Też obstawiam 13 a może nawet wcześniej. Pamiętam, że miałam wtedy dużo śluzu. Jak nigdy. Pamiętam, że myślałam sobie : takie objawy ovu a ja odpuszczam cykl. Ale nie do końca go odpuściliśmy więc może coś z tego będzie. Kalendarzyk okresu w komórce całkiem inaczej zaznacza mi dni płodne. Tak jakby nie przed ovu tylko 5 dni po. Czysta loteria. Dzis ovufriend zaznaczyl mi ovu ale tylko dlatego, że wcześniej nie mmiersyłam temperatury.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tygrys73 wrote:
    Nie wiem jak reszta, ale ja zakuwam do sesji i byłam dziś na badaniach. W poniedziałek będą pewnie wyniki. Najbardziej boje się o progesteron i Prolaktynę..
    Tygrys, nie stresuj się, bo prolaktyna niestety od stresu wzrasta/ Trzymam kciuki za sesję i wyniki :)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose- właśnie dlatego mam z nią problemy, nie umiem sobie poradzić ze stresem. Madlenka serduszek było sporo, więc kto wie...

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrys, no to ja Ci życzę odstresowania i dużo spokoju :)

    tygrys73 lubi tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • oleczkaa Koleżanka
    Postów: 40 14

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrys73, Madlenka, Garderoblanka, Izoleccc,Kot_bury - na którą teraz kolej? Która czuje fasolki w brzuszku? Chyba tylko my zostałyśmy :). Wszystkim nam życzę dużo zieloności! :). Niedziela,a ja sama w domu, mąż został wezwany do pracy, a ja w rozpaczy piekę piernik, a co mi tam! nawet mi się nie znudziły od świąt :). Co u Was kobietki? :) Jak mija niedziela?

    f2w3hqvkyl5xc8tn.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrys73 to prawda, serduszen nam w tym cyklu nie brakuje. Aż mój mż mówi, że wykorzystaliśmy limit i widzimy się w czerwcu :) taki z Niego żartowniś.

    Oleczkaa ja to widzę, że chyba kolej na Ciebie - ładny ten wykresik. Chciałabym, żeby też była już moja kolej. Jak to mówia - do trzech razy sztuka :)

    To prawda, coraz mniej tutaj Nas, ale oznacz że po fioletowej stronie mocy zbiera się już niezła ekipa :)

    Co do niedzielki to ja się obijam przed tv i zagldam regularnie na forum. Łazienka mnie wzywa do sprztania, ale przecież w niedzielę trzeba odpoczywać więc jutro się za to zabiorę.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • oleczkaa Koleżanka
    Postów: 40 14

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obyśmy przeszły w fiolety jak najszybciej :). Nie wiem właśnie, co z tym moim wykresem, coś czuję że @ nadchodzi, ale poczekam jeszcze kilka dni. Tak, podobno niedziela od odpoczywania, a ja się za pieczenie wzięłam :). Leż, odpoczywaj, póki praca nie wzywa :). Pozdrawiam i życzę, miłej i leniwej niedzieli :)

    f2w3hqvkyl5xc8tn.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczkaa pieczenie to nie praca - to przyjemność. A jeszcze większa przyjemność to zajadanie się tym piernikiem :)

    qdkk2n0ao2txirxa.png
‹‹ 297 298 299 300 301 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ