X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • Kasia1986 Ekspertka
    Postów: 183 57

    Wysłany: 6 marca 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, długo mnie nie było bo miałam małe problemy, a poza tym przygotowanie do ślubu mnie pochłonęły. Zaczęłam mierzyć tempke i do tego już na poważnie się staramy. Trochę się boję ponieważ się strasznie "napaliłam" i wiem że jak fasolki szybko nie będzie to będzie mi ciężko się nie poddać już taka jestem :( a uwierzcie mi staram się tak nie myśleć.
    Mam cykle 28 dni. Badania krwi i moczu zrobione wszystkie wyniki bardzo dobre. Zerknijcie na mój wykres myślicie że jest jakaś szansa że dobrze trafiliśmy? Czy może lepiej zakupić testy owulacyjne? I czy śluz przezroczysty rozciągliwy to płodny bo już głupieje?

    https://ovufriend.pl/biezacy-cykl.html

  • Kasia1986 Ekspertka
    Postów: 183 57

    Wysłany: 6 marca 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój wykres bo źle wkleiłam:

    https://ovufriend.pl/graph/9c121de52ce3a9a139ea834df6fc5125

  • apple Znajoma
    Postów: 20 6

    Wysłany: 13 marca 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny!!! chciałam się pochwalić, że jestem w ciąży!!! w sobotę robiłam test i krew wyszły pozytywnie!! we wtorek była u gina i potwierdził ciążę. jest co prawda jeszcze młoda, ale jest!! we wtorek mam pierwszą wizytę u lekarza, który będzie prowadził moją ciążę. mam nadzieję, że będzie wszystko ok :) trzymam za pozostałe mocno kciuki!! :*

    futuremama, dmuchawiec, Kasia1986, Karolucha lubią tę wiadomość

    c72538a0f30f3eb9d1b70c77a218fdeb.png
  • Kasia1986 Ekspertka
    Postów: 183 57

    Wysłany: 13 marca 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wielkie gratki.
    Życzę spokojnej ciąży dziewczynki.

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 14 marca 2015, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shibuya, Apple gratulacje!!!


    Kasia, trzymam kciuki za kolejny cykl :)
    Testy kupić warto. Mnie pomogły z wycelowaniem w płodne, bo ze sluzem różnie to bywało w moich cyklach. Najlepiej kochać się regularnie od końca miesiączki, co dwa-trzy dni.


    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2015, 00:21

    Kasia1986 lubi tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Kasia1986 Ekspertka
    Postów: 183 57

    Wysłany: 14 marca 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej a powiedzcie mi czy tsh u mężczyzny ma wpływ na jego płodność?
    Mój partner miał kilka miesięcy temu za wysokie teraz i odkąd takie ma bierze większą dawkę euthyroxu ale niebawem idzie do endo na badania. Boję się że to może wpływać na jego płodność. Jak myślicie?

  • apple Znajoma
    Postów: 20 6

    Wysłany: 16 marca 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję wam kochane :* jutro pierwsza wizyta u lekarza prowadzącego, troszeczkę się stresuję, ale wierzę, że wszystko będzie dobrze :) przesyłam wiruski pozostałym starającym się parą :) &&&&&&&&

    c72538a0f30f3eb9d1b70c77a218fdeb.png
  • alloffkowa Przyjaciółka
    Postów: 99 66

    Wysłany: 22 marca 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Mogę dołączyć?? właśnie kończy się mój pierwszy cykl starań, kiepsko wcelowaliśmy w owulację, więc nie sądzę żeby się udało, ale nie łamię się. :)
    Będzie na pewno łatwiej starając się w społeczności :)
    Pozdrawiam!

    W oczekiwaniu
  • alloffkowa Przyjaciółka
    Postów: 99 66

    Wysłany: 22 marca 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wszystkim zafasolkowanym serdecznie gratuluję :)

    W oczekiwaniu
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 22 marca 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, z tą ovulacja ciężko trafić. U mnie jakaś masakra w tym cyklu. Bardzo wcześnie śluz a teraz nic.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Kasia1986 Ekspertka
    Postów: 183 57

    Wysłany: 22 marca 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka trzymam kciuki.

    Ja dzisiaj zaczęłam testy owulacyjne robić mam 10 dc, na razie jest negatywny, czekamy z niecierpliwością na owulację.

    Miłego wieczorku :*

  • Kasia1986 Ekspertka
    Postów: 183 57

    Wysłany: 22 marca 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alloffkowa wrote:
    Hej :) Mogę dołączyć?? właśnie kończy się mój pierwszy cykl starań, kiepsko wcelowaliśmy w owulację, więc nie sądzę żeby się udało, ale nie łamię się. :)
    Będzie na pewno łatwiej starając się w społeczności :)
    Pozdrawiam!


    My w zeszłym miesiącu też źle wcelowaliśmy dlatego testy owulacyjne dodatkowo kupiłam, ponieważ w pierwszym cs moja owulacja była niby w 19 dc według temperatury, ale myślę że coś źle zmierzyłam bo mam cykle 28 dni więc za krótka fl by była. Mocno zaciskamy kciukasy żeby nam się udało;)

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 22 marca 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też za was 3mam kciuki. Moze wlasnie mi sie do tej pory nie udawalo bo strzelalam w srodek cyklu. Moze wczesniej mam ovu. Mam nadzieje ze sie tym razem uda. Wiecej serduszek niz dotychczas wiec moze ktorys plemniczek dotrze w wyznaczone miejsce.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • alloffkowa Przyjaciółka
    Postów: 99 66

    Wysłany: 22 marca 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka trzymam kciuki :) dziękuję za miłe przyjęcie. :) dziś się relaksuje. Po drugim teście negatywnym czekam na okres, wiec pierwszy raz od nie wiem kiedy popijam kieliszeczek likieru:)

    W oczekiwaniu
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2015, 12:48

  • Kasia1986 Ekspertka
    Postów: 183 57

    Wysłany: 22 marca 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlenka wrote:
    Ja też za was 3mam kciuki. Moze wlasnie mi sie do tej pory nie udawalo bo strzelalam w srodek cyklu. Moze wczesniej mam ovu. Mam nadzieje ze sie tym razem uda. Wiecej serduszek niz dotychczas wiec moze ktorys plemniczek dotrze w wyznaczone miejsce.

    Moja znajoma nie planowałs dzidziusia a wpadli zaraz po @, więc owulacja jest prawdopodobna zaraz po @. Mi lekarz powiedział że takie przypadki się zdarzają rzadko ale są.
    Trzymam kciuki.

  • agulas Autorytet
    Postów: 1050 1441

    Wysłany: 23 marca 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was przyszłe Mamy ;) to mój 1 cykl z ovufriend. Zastanawiam się nad % wartością pozytywnego testu w detektorze ciąży. Wiecie może jak to jest liczone?
    Ten % oznacza prawdopodobieństwo bycia w ciązy na podstawie temperatury i objawów czy jest to związane z czasem od owulacji (jeśli np ktoś nie wytrzyma i zrobi test wcześniej niż w dniu spodziewanej miesiączki?:P)

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

    ug37trd8yp0c7r9f.png
  • alloffkowa Przyjaciółka
    Postów: 99 66

    Wysłany: 23 marca 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulas, w detektorze chodzi o % wartość że test powie Ci prawdę.
    Bynajmniej tak ja to rozumiem :)

    W oczekiwaniu
  • agulas Autorytet
    Postów: 1050 1441

    Wysłany: 23 marca 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki i życzę powodzenia!

    ug37trd8yp0c7r9f.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 23 marca 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hellołł dziewczynki co tu u Was słychać??

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
‹‹ 311 312 313 314 315 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ