Tydzień dla Płodności   

Uwaga: to już ostatnia szansa!   
Nie zwlekaj - zbadaj swoją płodność - pierwsza wizyta 1zł!
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • EP!C Autorytet
    Postów: 497 341

    Wysłany: 15 lutego 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na samym początku miałam coddziennie bóle podbrzusza.. :) brałam no-spe 3x1 i przechodzilo :)

    16udskjo085vr1ot.png 82dogu1rybsnof6k.png
    20150530650113.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 15 lutego 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lovely, gratulacje!!! Ja miałam bóle jak na @. Dużo wypoczywaj.

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • lovely Koleżanka
    Postów: 73 7

    Wysłany: 15 lutego 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    Lovely, gratulacje!!! Ja miałam bóle jak na @. Dużo wypoczywaj.
    Dziękuję :) moje bóle są właśnie takie jak na miesiączkę chociaż dzisiaj zabolało tylko 2 razy . Jutro idę do prowadzącej ciążę :)

  • lovely Koleżanka
    Postów: 73 7

    Wysłany: 15 lutego 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się tylko jak mam brać leki na tarczyce. Kiedy powiedziałam endokrynolog ze planuje ciążę kazał mi brać po 50 mg ale teraz mam inny lek levaxin

  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 15 lutego 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, przesyłam ciążowe wiruski i trzymam kciuki za Was :* &&&&&&&

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • dorcia8919 Autorytet
    Postów: 746 1512

    Wysłany: 15 lutego 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bóle jak na miesiączkę towarzyszyły mi przez pewien czas, więc spokojna głowa :)da się przetrwać :) problem byłby wtedy, jakby pojawiły się plamienia wtedy szybciutko do lekarza, a tak to spokojnie ciesz sie ciążą :)

    A jeśli chodzi o leki na tarczyce, to najlepiej skontaktuj się z lekarzem i niech on sam zadecyduje co będzie dla Was bezpiecznie. Więc nie czekaj tylko dzwoń do endokrynologa i wypytaj co i jak. Będziesz na pewno spokojniejsza :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2015, 20:14

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 16 lutego 2015, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lovely wrote:
    Zastanawiam się tylko jak mam brać leki na tarczyce. Kiedy powiedziałam endokrynolog ze planuje ciążę kazał mi brać po 50 mg ale teraz mam inny lek levaxin

    Najlepiej idź z wynikiem TSH do endo. Mnie podskoczylo na początku ciąży z 2,1 na 3,3 i musiał zwiększyć dawkę.

    Rosnijcie zdrowo :*

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • lovely Koleżanka
    Postów: 73 7

    Wysłany: 16 lutego 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję ☺

    dorcia8919 lubi tę wiadomość

  • lovely Koleżanka
    Postów: 73 7

    Wysłany: 17 lutego 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u endo i powiedział mi żebym nie przejmowala się liczbami tylko ogólnym samopoczuciem i kazał mi brać cały czas dawkę 50. Dziwni ci lekarze ...

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 17 lutego 2015, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lovely wrote:
    Byłam u endo i powiedział mi żebym nie przejmowala się liczbami tylko ogólnym samopoczuciem i kazał mi brać cały czas dawkę 50. Dziwni ci lekarze ...

    Przypomnij, jakie masz obecnie TSH?
    Generalnie w ciąży tarczycę bada się co miesiąc. Wahania są normalne, ale nie można traktować wyniku np. około 3 jako dobry. Mój gin na widok 3,3 zmartwił się i pytał, czy jestem pod stałą opieką endo. Zwłaszcza na początku TSH jest ważne.
    Może przejdź się do innego endo, który potraktuje Cię poważnie?

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • lovely Koleżanka
    Postów: 73 7

    Wysłany: 18 lutego 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ostatnich wynikach mam 2,9 ale Prawdopodobnie Wzrosło Z Powodu ciazy. Zastanawiam się czy nie brać większej dawki?

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 19 lutego 2015, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lovely wrote:
    W ostatnich wynikach mam 2,9 ale Prawdopodobnie Wzrosło Z Powodu ciazy. Zastanawiam się czy nie brać większej dawki?
    Na własna rękę nie brałabym. To początek ciąży, więc jest spore ryzyko.

    Jeśli boisz się nadmiernego wzrostu, a nie masz jak teraz iść do endo to włączyłabym dwa razy w tygodniu 75 mg, choć mówię, lepiej skonsultować to z endo.
    Mnie lekarka podwyższała właśnie tak po dwie tabletki co miesiąc.

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 27 lutego 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, co tam u Was?

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • vvviola Przyjaciółka
    Postów: 100 27

    Wysłany: 28 lutego 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! :) z chęcią dołączę się do wątku- również początkująca dopiero drugi miesiąc a ja już się niecierpliwie :/

  • apple Znajoma
    Postów: 20 6

    Wysłany: 2 marca 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, dawno mnie nie było. Zrobiłam tsh ostatnio i oczywiście mam podwyższone :( mam 4.753. dziś po pracy idę po skierowanie na pozostałe badania i pewnie po jakieś skierowanie do endo. trochę się tym zmartwiłam bo nigdy nie miałam problemów ze zdrowiem. No nic zobaczymy co dziś powie mi lekarz rodzinny.

    c72538a0f30f3eb9d1b70c77a218fdeb.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 3 marca 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja też dawno nie zaglądałam bo już 5 cykl to taka początkująca nie jestem :)
    Ze zdrowiem to prawda, każdy ostatnio na nim podupada.
    Ja mam 10 dzień kaszel, byłam wczoraj w końcu u lekarza i mam dwa wziewne leki dla astmatyków, bo kaszel alergiczny :/
    Tak poza tym wszystko ok u mnie, właśnie wkraczam w etap wkręcenia sobie objawów ciąży :/

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • lovely Koleżanka
    Postów: 73 7

    Wysłany: 4 marca 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka tym razem się uda :-) przesyłam Ci moje wiruski :-)

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 4 marca 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :)

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 4 marca 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a myślicie, że TSH 2,045 to za dużo? czy lepiej na razie nie ruszać, tylko spokojnie się starać?

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 4 marca 2015, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shibuya wrote:
    dziewczyny a myślicie, że TSH 2,045 to za dużo? czy lepiej na razie nie ruszać, tylko spokojnie się starać?
    Jest ok, ale lepiej jakby było ciut niższe. Ja miałam takie jak zaszłam :) szybko niestety wzrosło do 3,3, dlatego miej pod ręką dobrego endo.

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
‹‹ 310 311 312 313 314 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ