X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • EP!C Autorytet
    Postów: 497 341

    Wysłany: 15 lutego 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na samym początku miałam coddziennie bóle podbrzusza.. :) brałam no-spe 3x1 i przechodzilo :)

    16udskjo085vr1ot.png 82dogu1rybsnof6k.png
    20150530650113.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 15 lutego 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lovely, gratulacje!!! Ja miałam bóle jak na @. Dużo wypoczywaj.

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • lovely Koleżanka
    Postów: 73 7

    Wysłany: 15 lutego 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    Lovely, gratulacje!!! Ja miałam bóle jak na @. Dużo wypoczywaj.
    Dziękuję :) moje bóle są właśnie takie jak na miesiączkę chociaż dzisiaj zabolało tylko 2 razy . Jutro idę do prowadzącej ciążę :)

  • lovely Koleżanka
    Postów: 73 7

    Wysłany: 15 lutego 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się tylko jak mam brać leki na tarczyce. Kiedy powiedziałam endokrynolog ze planuje ciążę kazał mi brać po 50 mg ale teraz mam inny lek levaxin

  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 15 lutego 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, przesyłam ciążowe wiruski i trzymam kciuki za Was :* &&&&&&&

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • dorcia8919 Autorytet
    Postów: 746 1512

    Wysłany: 15 lutego 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bóle jak na miesiączkę towarzyszyły mi przez pewien czas, więc spokojna głowa :)da się przetrwać :) problem byłby wtedy, jakby pojawiły się plamienia wtedy szybciutko do lekarza, a tak to spokojnie ciesz sie ciążą :)

    A jeśli chodzi o leki na tarczyce, to najlepiej skontaktuj się z lekarzem i niech on sam zadecyduje co będzie dla Was bezpiecznie. Więc nie czekaj tylko dzwoń do endokrynologa i wypytaj co i jak. Będziesz na pewno spokojniejsza :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2015, 20:14

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 16 lutego 2015, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lovely wrote:
    Zastanawiam się tylko jak mam brać leki na tarczyce. Kiedy powiedziałam endokrynolog ze planuje ciążę kazał mi brać po 50 mg ale teraz mam inny lek levaxin

    Najlepiej idź z wynikiem TSH do endo. Mnie podskoczylo na początku ciąży z 2,1 na 3,3 i musiał zwiększyć dawkę.

    Rosnijcie zdrowo :*

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • lovely Koleżanka
    Postów: 73 7

    Wysłany: 16 lutego 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję ☺

    dorcia8919 lubi tę wiadomość

  • lovely Koleżanka
    Postów: 73 7

    Wysłany: 17 lutego 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u endo i powiedział mi żebym nie przejmowala się liczbami tylko ogólnym samopoczuciem i kazał mi brać cały czas dawkę 50. Dziwni ci lekarze ...

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 17 lutego 2015, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lovely wrote:
    Byłam u endo i powiedział mi żebym nie przejmowala się liczbami tylko ogólnym samopoczuciem i kazał mi brać cały czas dawkę 50. Dziwni ci lekarze ...

    Przypomnij, jakie masz obecnie TSH?
    Generalnie w ciąży tarczycę bada się co miesiąc. Wahania są normalne, ale nie można traktować wyniku np. około 3 jako dobry. Mój gin na widok 3,3 zmartwił się i pytał, czy jestem pod stałą opieką endo. Zwłaszcza na początku TSH jest ważne.
    Może przejdź się do innego endo, który potraktuje Cię poważnie?

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • lovely Koleżanka
    Postów: 73 7

    Wysłany: 18 lutego 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ostatnich wynikach mam 2,9 ale Prawdopodobnie Wzrosło Z Powodu ciazy. Zastanawiam się czy nie brać większej dawki?

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 19 lutego 2015, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lovely wrote:
    W ostatnich wynikach mam 2,9 ale Prawdopodobnie Wzrosło Z Powodu ciazy. Zastanawiam się czy nie brać większej dawki?
    Na własna rękę nie brałabym. To początek ciąży, więc jest spore ryzyko.

    Jeśli boisz się nadmiernego wzrostu, a nie masz jak teraz iść do endo to włączyłabym dwa razy w tygodniu 75 mg, choć mówię, lepiej skonsultować to z endo.
    Mnie lekarka podwyższała właśnie tak po dwie tabletki co miesiąc.

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 27 lutego 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, co tam u Was?

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • vvviola Przyjaciółka
    Postów: 100 27

    Wysłany: 28 lutego 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! :) z chęcią dołączę się do wątku- również początkująca dopiero drugi miesiąc a ja już się niecierpliwie :/

  • apple Znajoma
    Postów: 20 6

    Wysłany: 2 marca 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, dawno mnie nie było. Zrobiłam tsh ostatnio i oczywiście mam podwyższone :( mam 4.753. dziś po pracy idę po skierowanie na pozostałe badania i pewnie po jakieś skierowanie do endo. trochę się tym zmartwiłam bo nigdy nie miałam problemów ze zdrowiem. No nic zobaczymy co dziś powie mi lekarz rodzinny.

    c72538a0f30f3eb9d1b70c77a218fdeb.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 3 marca 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja też dawno nie zaglądałam bo już 5 cykl to taka początkująca nie jestem :)
    Ze zdrowiem to prawda, każdy ostatnio na nim podupada.
    Ja mam 10 dzień kaszel, byłam wczoraj w końcu u lekarza i mam dwa wziewne leki dla astmatyków, bo kaszel alergiczny :/
    Tak poza tym wszystko ok u mnie, właśnie wkraczam w etap wkręcenia sobie objawów ciąży :/

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • lovely Koleżanka
    Postów: 73 7

    Wysłany: 4 marca 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka tym razem się uda :-) przesyłam Ci moje wiruski :-)

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 4 marca 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :)

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 4 marca 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a myślicie, że TSH 2,045 to za dużo? czy lepiej na razie nie ruszać, tylko spokojnie się starać?

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 4 marca 2015, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shibuya wrote:
    dziewczyny a myślicie, że TSH 2,045 to za dużo? czy lepiej na razie nie ruszać, tylko spokojnie się starać?
    Jest ok, ale lepiej jakby było ciut niższe. Ja miałam takie jak zaszłam :) szybko niestety wzrosło do 3,3, dlatego miej pod ręką dobrego endo.

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
‹‹ 310 311 312 313 314 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ