X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • EP!C Autorytet
    Postów: 497 341

    Wysłany: 4 lutego 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny :) widzę, że wątek powraca :P i bardzo fajnie :)

    16udskjo085vr1ot.png 82dogu1rybsnof6k.png
    20150530650113.png
  • lovely Koleżanka
    Postów: 73 7

    Wysłany: 10 lutego 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :-) jestem po badaniach i moje tsh spadło z 12 na 2,9 wiec uważam to za mega sukces.
    Jest jedna kwestia którą chciałbym się z Wami podzielić a raczej poradzić.
    @ wypadala mi na 8 lutego i do tej pory nic. Robiłam dzisiaj test (po południu) i wyszedł negatywnie :-( zaznaczam że był to test z tych które są dodawane do testów owulacyjnych, czy jest to możliwe żeby był uszkodzony?
    Wizytę u gina mam dopiero na 24 lutego. :-(

  • lovely Koleżanka
    Postów: 73 7

    Wysłany: 11 lutego 2015, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj robiłam test rano i wyszła druga kreseczka, ale bardzo słabo widoczna. Sama nie wiem jak to interpretować...
    Czytałam na internecie że może być to spowodowane zajściem w ciążę w ostatnich dniach płodnych i być może stężenie hormonu jest jeszcze zbyt niskie. Co o tym myślicie?

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 11 lutego 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie że tak. Jak masz bladziocha to biegnij na betę! Tyle dni po terminie i druga kreska-na co czekać :D

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • lovely Koleżanka
    Postów: 73 7

    Wysłany: 11 lutego 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tygrys73 wrote:
    No pewnie że tak. Jak masz bladziocha to biegnij na betę! Tyle dni po terminie i druga kreska-na co czekać :D
    Boje się rozczarowania bo ta kreseczka pojawiła się około po 3 minutach dopiero. Myślałam żeby poczekać jeszcze 2 dni i zrobić kolejny test?

  • lovely Koleżanka
    Postów: 73 7

    Wysłany: 11 lutego 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do tego dodam, że bolą mnie piersi i troszkę brzuch na dole. Mam także dziwny śluz... Ja juz sama nie wiem co się dzieje hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2015, 09:28

  • apple Znajoma
    Postów: 20 6

    Wysłany: 11 lutego 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lovely kochana cichutko gratuluję bo wierzę, że to wasz cykl. ja słyszałam, że nawet jak jest delikatny cień to znaczy, że ciąża - pewnie 'zaskoczyło' w ostatniej chwili. Koniecznie idź do lekarza. trzymam mocno kciuki!
    Ja wczoraj byłam po skierowanie na badania muszę znaleźć teraz wolną chwilę żeby je zrobić :)

    c72538a0f30f3eb9d1b70c77a218fdeb.png
  • lovely Koleżanka
    Postów: 73 7

    Wysłany: 11 lutego 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję ja też liczę na to ze się udało :-) będę dzwonić jutro żeby się umówić na betę zastanawiam się tylko ile będę czekać bo tutaj w szwecji wszystko jest na telefon :-(
    Apple jakie badania robisz?

  • lovely Koleżanka
    Postów: 73 7

    Wysłany: 11 lutego 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy Was zafasolkonawe dziewczyny tez bolał brzuch na początku? I ten śluz mnie trochę niepokoi

  • apple Znajoma
    Postów: 20 6

    Wysłany: 11 lutego 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wzięłam skierowanie na morfologię, tsh i glukozę. Jeszcze chyba przydałaby się prolaktyna no nie? badania chcę zrobić trochę pod ciąże i trochę dla samej siebie. Krew to nie pamiętam kiedy miałam robioną...
    trzymam mocno kciuki!
    dziewczyny czy mogłybyście rzucić okiem na mój wykres? zbliża się ovulka, ale bardziej chodzi mi o temperatury z początku cyklu, są na poziomie około 36,20 czy to nie jest za niska temperatura? Czy taka temperatura może coś oznaczać?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2015, 12:07

    c72538a0f30f3eb9d1b70c77a218fdeb.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 11 lutego 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jest ważne jaka jest temperatura wyjściowa niektóre przed owulką 36,7 a po owulce 37,2 a inne (np. Ja) mają przed owulką 36,2 a po owulce 36,7 . Ważne aby był wyraźny skok tempki a po owulce aby na 9 miesiecy pozostała ta wyższa tempka. Myślę że jeszcze dwa pomiary i wyznaczy ci owulke na wczoraj. Lovely zrób jutro test i jeśli nadal bd kreska-iďź na bete. ;)

    apple lubi tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 12 lutego 2015, 01:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lovely, piękny spadek TSH ❤

    Moje kreski były na początku tak blade, że ledwo zauważalne, a teraz ta blada kreska kopie mnie pod pępkiem :D
    Trzymam kciuki za rozwój sytuacji :)

    Epic, bo jesteś w końcu. Pisz, co u Was :) jak się czujesz? Jak malutka? Polowkowe ok?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2015, 01:55

    lovely, futuremama lubią tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 12 lutego 2015, 02:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aghhhhhhhhhhhhhhhh widzę, że tutaj dużo się pozmieniało.. w sumie dawno mnie nie było .. futuremama w ciąży tak jak lilyrose... gratuluję moje kochane... ja przerwaam starania bo .. mam dziwną narośl na podniebieniu i w piątek mam zęba i tą " narośl do wyrwania a chciałam żeby z moim organizmem było wszystko ok... bo jak wiadomo z zębów od groma bakterii, przez które nie dość, że ja bym cierpiała to i przyszłe maleństwo a tego z mężem nie chcemy ... :* ! więc .. za 14 dni staranka kochane! Trzymajcie kcuki !

    lilirose lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • lovely Koleżanka
    Postów: 73 7

    Wysłany: 12 lutego 2015, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem czy to jest ciąża :-( dzisiaj robiłam test i kreska znowu jest praktycznie niewidoczna :-( a wydaje mi się ze juz powinnam ja widzieć bardzo wyraźnie. Tylko dlaczego nie mam okresu? Dziś będę dzwonić i umawiać się na betę :-( boje się tylko ze nic z tego nie będzie :'(

    Dziękuję Lilirose :-) jednak tsh ciągle jest zbyt wysokie jak na ciążę ale modlę się po cichutku żeby się udało i żeby maleństwo rosło mi pod serduszkiem <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2015, 06:32

    lilirose lubi tę wiadomość

  • apple Znajoma
    Postów: 20 6

    Wysłany: 12 lutego 2015, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki Tygrys! :* uspokoiłaś mnie :)
    inaa szybko minie te kilka dni! oby zabieg szybko minął!
    Lovely kurcze ale jak nie ma okresu to jest nadzieja! ja trzymam kciuki :D będzie dobrze. koniecznie zapisz się na betę.

    c72538a0f30f3eb9d1b70c77a218fdeb.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 12 lutego 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lovely, ja miałam 3 dni bladziochy. Nawet teraz jak patrze na te testy to nic tam nie ma (a niby się utleniają i ciemnieją) ;) A jak dobiłam do 15 tyg. to sobie i tak kupiłam taki sikany kasetkowy i zrobiłam na pamiątkę ;)

    Trzymam mooocno kciuki :)

    Inaa, bardzo dobra decyzja. Przed ciążą lepiej mieć poleczone zęby, bo zdarzają się nadkażenia od nich i poronienia. Ja niestety nie zdążyłam ubytków doleczyć. Mam 5 takich mini i modlę się, żeby się do porodu nie odezwały. Chcę oszczędzić sobie i synkowi stresu u denta.

    lovely lubi tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • sowa28 Ekspertka
    Postów: 131 121

    Wysłany: 12 lutego 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lovely, ja też na teście miałam cień cienia i to dopiero po kilku minutach. W następnym dniu rano kreska była wyraźniejsza. Czas na betę i powodzenia :-)

    lovely lubi tę wiadomość

    cbyga1h.png
    h0b9tl5.png
  • lovely Koleżanka
    Postów: 73 7

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    lovely ja w dniu @ miałam bladą (a myślałam ze już będzie mocna bo bladziochy miałam od kilku dni), więc nigdy nic nie wiadomo. A w dniu @ beta mi wyszła ponad 200. A nie masz tak że jedziesz i od razu Ci betę robią?

    Umówiłam się na poniedziałek dopiero. Chyba zwariuje do tego czasu hehe. W szwecji jest całkiem inaczej niż w Polsce. Tutaj z racji tego że aborcja jest legalna to do 12 tc ciąża nie jest uznawana za ciążę i położne nie chcą przyjmować pacjetek. W ogóle wszystko jest odwrotnie jak w Polsce. Lekarza widzi się tylko i wyłącznie przy porodzie o ile masz cesarke bo naturalny poród przyjmuje położna która prowadzi ciążę. Jest tylko 1 lub 2 usg jeżeli wyprosisz ... Szkoda słów.
    Ja umówiłam się do lekarza prywatnie ale to dopiero 24 lutego. Zobaczymy co wyjdzie w poniedziałek.

  • EP!C Autorytet
    Postów: 497 341

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose, u nas wszystko w jak najlepszym porządku :) :) mała kopie jak piłkarz :) ostatnio moi rodzice kupili dla wnusi łóżeczko i leżaczek-bujaczek :) mdłości minęły, za to jest zgaga... zawsze coś :P a Wy jak się tam czujecie ? :) mały szaleje w brzuchu ? :)

    16udskjo085vr1ot.png 82dogu1rybsnof6k.png
    20150530650113.png
  • lovely Koleżanka
    Postów: 73 7

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sowa28 wrote:
    Lovely, ja też na teście miałam cień cienia i to dopiero po kilku minutach. W następnym dniu rano kreska była wyraźniejsza. Czas na betę i powodzenia :-)

    Ale u mnie jest dziwne to wszystko bo jestem 5 dni po terminie miesiączki a miałam regularne 30to dniowe cykle a kreska blada ze prawie jej nie widać, tłumacze sobie to tym ze testy są niezbyt porządne bo to z tych dodawanych w gratisie do owulacyjnych. Ale kupiłam dzisiaj porządny test o bardzo wysokiej wrażliwości i jutro rano działam ;-)

‹‹ 308 309 310 311 312 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ