X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • Martek32 Przyjaciółka
    Postów: 157 45

    Wysłany: 3 listopada 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczyny. Postanowiłam dołączyć do OF bo troszkę już zaczęłam się podłamywać. Starania trwają 10 cykl... Mam już jedno dziecko, pięcioletniego synka, ale moje zdrowie się trochę posypało i z drugim dzidziusiem jest kłopot. Trzymam za Was kciuki, damy rade :)

    p19uskjoanbl0vs1.png[/url]
    Mama wspaniałego pięciolatka.
    Starania o rodzeństwo od stycznia 2015.
    „Jeśli czegoś bardzo pragniesz wszechświat będzie ci sprzyjał”
  • Anna0o Koleżanka
    Postów: 52 36

    Wysłany: 21 listopada 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej debiutantki może rozruszamy trochę ten temat? Fajnie by było pogawędzić z dziewczynami na podobnym etapie starań :) My z małżem staramy się 4 cykl i stres wali do drzwi jak szalony :D

    dev130ps___.png
    20150808560120.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 22 listopada 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2017, 21:22

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2015, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może się dołączę :) My dopiero zaczynamy. Miałam operację i musieliśmy czekać 6 miesięcy. Dla mnie coś strasznego. Nawet teraz nie chcę o tym myśleć. Mam teraz w sobie taką wewnętrzną blokadę i po pierwsze nie umiem, a po drugie nie chcę o tym rozmawiać z bliskimi. Jutro mój 25 dzień cyklu. Cykle po operacji mi się skróciły, teraz trwają 27 dni. Ciągle biję się z myślami, czy zatestować. Z jednej strony wiem, że będzie negatyw. Z drugiej mam nadzieję, że może nie... Ciąża w pierwszym cyklu z kiepskim endometrium to był by dla nas cud.

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 18 lutego 2016, 02:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jest tu ktoś jeszcze? Z sentymentem wracam do mojego pierwszego wątku, na którym zafasolkowałam. :)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • kusiczka Autorytet
    Postów: 365 229

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podbijam pytanie lilirose ;) ktos tu jeszce bywa?

    f2w3gov3j7kctpp8.png
‹‹ 312 313 314 315 316
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ