X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anooosiak86 wrote:
    A to kochana zwracam honor :*

    Tylko niektóre tutaj wypisują o 10-tej, że wstały i im się nic nie chce ... a mnie krew zalewa, że ja od 6 na nogach i paznokci nie malowałam od 3 tyg, bo nie mam czasu :D

    Hej nie masz sie co wsciekac ja wstaje o tej porze 10ta rano bo pozno chodze spac i dlugo pracuje ale tak na marginesie od pon do piatku to ja dziecie do szkoly prowadzam wiec mam przerywany sen (niestety zeswirowane skrzyzowanie i sie boje) wiec dla pocieszenia moje oczeta otwieraja sie o 7 a jak zaprowadza dziecie do szkoly to wracam i zaliczam lozko jeszcze stad ta godzina wstawania :):):) chociaz powiem ze nie zawsze ...

  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 5 września 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala79 - bez internetu?! JAK ŻYĆ?! :-O

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baś wrote:
    Mala79 - bez internetu?! JAK ŻYĆ?! :-O

    No wlasnie nie mialam go jeden dzien i ubolewalam ale sama se go naprawilam ech Ci fachowcy od siedmiu bolesci :-D

  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 5 września 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała79 - ale zmysł! Ja jak mam jakieś sprawy z kompem, jakiekolwiek, to zawsze to zlecam narzeczonemu. Nie tknęłabym się, nie mam o tym zielonego pojęcia.

    Mala79 lubi tę wiadomość

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • Anooosiak86 Autorytet
    Postów: 337 208

    Wysłany: 5 września 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala79 wrote:
    Hej nie masz sie co wsciekac ja wstaje o tej porze 10ta rano bo pozno chodze spac i dlugo pracuje ale tak na marginesie od pon do piatku to ja dziecie do szkoly prowadzam wiec mam przerywany sen (niestety zeswirowane skrzyzowanie i sie boje) wiec dla pocieszenia moje oczeta otwieraja sie o 7 a jak zaprowadza dziecie do szkoly to wracam i zaliczam lozko jeszcze stad ta godzina wstawania :):):) chociaz powiem ze nie zawsze ...

    Jasno opisałam, że chodzi mi o takie osobniki, które nie robią NIC i marudzą :) Easy

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

    f2w33e3k2hwnvdoc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anooosiak86 wrote:
    Jasno opisałam, że chodzi mi o takie osobniki, które nie robią NIC i marudzą :) Easy

    Easy uwazam ze nie jest na miejscu no ale to moje skromne zdanie ....
    Kazdy ma prawo interpretowac wypowiedz po swojemu co uczynilam nie ma dwoch takich samych osob ktore w ten sam sposob mysla....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kisieńka wrote:
    Mała79 - ale zmysł! Ja jak mam jakieś sprawy z kompem, jakiekolwiek, to zawsze to zlecam narzeczonemu. Nie tknęłabym się, nie mam o tym zielonego pojęcia.


    Tez tak myslalam poki sama nie zaczelam sie uczyc :-D

    Baś lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hellllo ;)


    U mnie @ zbliża się wielkimi krokami a jak się nie pojawi to znowu dupek ehhhh Już mi ręce opadają....


    Truskaweczka ja mam 3 testy to bez przesady heheh :P



    Firanki na duszę przykra ta Twoja historia ale jakże prawdziwa.... Mam nadzieję, że szybko wyjdziesz na prostą i będziecie się cieszyc Fasolką ♥

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ponownie

    Jakis czas temu pisalam ze szukam ortopedy od nozki no wiec dostalam mega newsa 15wrzesnia dostane konkretny termin juz na zabieg jupi je ciesze sie jak dzieciak :) bo mam cicha nadzieje ze do konca roku bedzie po wszystkim wroce do formy i bede mogla zaczac z czystym sumieniem wznowic starania.
    Ach jak pieknie swieci sloneczko :):):) od razu mi lzej :)

  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 5 września 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia wrote:

    Truskaweczka ja mam 3 testy to bez przesady heheh :P

    A...ja myślałam że hurtowa ilość masz :P żarcik no lepiej mieć niż nie mieć:)
    a tak po za tym co słychać to jednak na @ czekasz?:(

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała super informacja :D To już całkiem niedługo ♥

    Mala79 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka250 wrote:

    A...ja myślałam że hurtowa ilość masz :P żarcik no lepiej mieć niż nie mieć:)
    a tak po za tym co słychać to jednak na @ czekasz?:(

    Taaa chyba bym codziennie robiła hehhe :P

    No niestety czekam ale zobaczymy kiedy zechce przyjść.... :/

  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 5 września 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby nie przyszła;)Nadzieje trzeba mieć zawsze:)

    Niusia lubi tę wiadomość

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wiesz teraz jeszcze antybiotyki brałam, olałam trochę ogólnie ten cykl także na zieloność mocno nie liczę ale oby była :D

  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 5 września 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze:) Nadzieja umiera ostatnia:)

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 5 września 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiun wrote:
    A mam pytanie do Was ;).
    Orientujecie się czy badania na przeciwciała toksoplazmozy, cytomegalii i różyczki robi się we własnym zakresie (tzn., prywatnie) czy można dostać skierowanie ??
    Moja gin powiedziała, że we własnym zakresie. Na forach doczytałam, że w refundują, ale tylko w momencie zajścia w ciążę. Przed robi się na własną rękę.
    Ja na własną zbadałam sobie różyczkę. Tokso, chlamydię i cyto chyba nie będę badać, bo teoretycznie źródeł zakażenia nie ma w moim otoczeniu + te badania są drogie.

    asiun lubi tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby tak, ale sama wiesz....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia wrote:
    Mała super informacja :D To już całkiem niedługo ♥

    Tez sie ciesze i wciaz mam nadzieje chociaz ostatnio to jej nie ma moje Malenstwo tzn Partner... cos sobie ubzdural ze to Jego wina bo ta siedzaca praca i wieczne zycie w trasie to zapewne z Jego strony nie dziala... :-(

  • asiun Ekspertka
    Postów: 297 84

    Wysłany: 5 września 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    Moja gin powiedziała, że we własnym zakresie. Na forach doczytałam, że w refundują, ale tylko w momencie zajścia w ciążę. Przed robi się na własną rękę.
    Ja na własną zbadałam sobie różyczkę. Tokso, chlamydię i cyto chyba nie będę badać, bo teoretycznie źródeł zakażenia nie ma w moim otoczeniu + te badania są drogie.


    Ale to trochę głupie, przecież lepiej jak przed ciążą się wie...zawsze można coś z tym zrobić...nie ogarnę służby zdrowia chyba nigdy ;). A na te badania chyba się zdecyduję, fakt tanie nie są, ale myślę, że warto :)

    ex2bhdge30jzhj6n.png

    bfaregz2kmplzbid.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala79 wrote:
    Tez sie ciesze i wciaz mam nadzieje chociaz ostatnio to jej nie ma moje Malenstwo tzn Partner... cos sobie ubzdural ze to Jego wina bo ta siedzaca praca i wieczne zycie w trasie to zapewne z Jego strony nie dziala... :-(


    Co on już przeżywa za wczasu....

    Wiadomo, że to nie sprzyja żołnierzykom ale nie każdy np facet-kierowca ma z tym problem :D

‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ