X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • mallinka Autorytet
    Postów: 421 323

    Wysłany: 19 września 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olusia24 wrote:
    Anuleczka91 gratulowałam już pod wykresem ale jeszcze raz gratuluję. Kichaj na nas i zarażaj Nas:) spokojnej ciąży:*


    Hej dziewczynki ale się rozpisałyście, ja jutro mam mieć @, mam nadzieję że pomimo 4 negatywnych za wcześnie robionych testów jedna @ nie przyjdzie. Na nowy cykl zakupiłam już porządny termometr i 2 paczki testów ovu polecam LH Vitam. W poniedziałek odbieram wynika badań, mam nadzieję że morfo TSH i ta cała toksoplazmoza będą dobre i będę mogła starać się dalej.Miłego dnia dziewczynki

    MIEJMY NADZIJĘ ŻE JUZ OVI I TERMOMETR NIE BEDZIE POTRZEBNY A @ NIE PRZYJDZIE

    olusia24, lilirose lubią tę wiadomość

    201602031762.png
    200602041778.png
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 19 września 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mallinka wrote:
    MIEJMY NADZIJĘ ŻE JUZ OVI I TERMOMETR NIE BEDZIE POTRZEBNY A @ NIE PRZYJDZIE
    jak nie będzie potrzebne to z chęcią oddam moje testy i nowiutki termometr hehe, chociaż nie sądzę żeby coś w tym cyklu się wydarzyło ale w następnym zamęczę mojego D. Tym bardziej że jadę na cały tydzień do niego. Testuja któraś w ten weekend? Lili co z Tobą? bete robiłaś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2014, 13:31

    mallinka, lilirose lubią tę wiadomość

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olusia trzymam kciuki :))

    Lili, jak tam wyniki?

    lilirose, olusia24 lubią tę wiadomość

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 19 września 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się rozpisałyście! :)

    Ja odetchnęłam, bo beta wykazała <0,1. Ufff!
    Czyli po prostu tak dziwnie zaczął mi się ten cykl. Tylko dotąd nie rozumiem skąd te silne bóle trzy dni przed @ i taka ilość śluzu, który nie był stricte kremowy, tylko jakby kremowo - rozciągliwy.

    Termometr i testy kupione i w tym cyklu przykładam się do notatek.
    Tempkę mierzycie też w czasie okresu?

    Co do badań tarczycowych to niestety trochę kosztują. Ja wszystko robiłam prywatnie, bo na wizytę też chodzę prywatnie i jak szłam na pierwszą to chciałam mieć komplet, żeby nie musieć zapisywać się na kolejną i znowu płacić tylko po to, by pokazać wyniki badań. Mnie całość (TSH, ft 3, ft4, antyTPO i antyTG) wyniosła 108 zł + badanie tarczycy 50 zł już u endo) + każda wizyta to 100 zł. Można zbankrutować. A na NFZ to mogę się zapisać na kwiecień... :/

    Tak, wiesołek to olej. Ja jednak chyba z niego zrezygnuję. I tak już łykam 3 tabletki + picie kisielu z siemienia, na więcej chyba nie mam ochoty.


    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • mallinka Autorytet
    Postów: 421 323

    Wysłany: 19 września 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olusia męcz go męcz... :D

    olusia24 lubi tę wiadomość

    201602031762.png
    200602041778.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    Ale się rozpisałyście! :)

    Ja odetchnęłam, bo beta wykazała <0,1. Ufff!
    Czyli po prostu tak dziwnie zaczął mi się ten cykl. Tylko dotąd nie rozumiem skąd te silne bóle trzy dni przed @ i taka ilość śluzu, który nie był stricte kremowy, tylko jakby kremowo - rozciągliwy.

    Termometr i testy kupione i w tym cyklu przykładam się do notatek.
    Tempkę mierzycie też w czasie okresu?

    Co do badań tarczycowych to niestety trochę kosztują. Ja wszystko robiłam prywatnie, bo na wizytę też chodzę prywatnie i jak szłam na pierwszą to chciałam mieć komplet, żeby nie musieć zapisywać się na kolejną i znowu płacić tylko po to, by pokazać wyniki badań. Mnie całość (TSH, ft 3, ft4, antyTPO i antyTG) wyniosła 108 zł + badanie tarczycy 50 zł już u endo) + każda wizyta to 100 zł. Można zbankrutować. A na NFZ to mogę się zapisać na kwiecień... :/

    Tak, wiesołek to olej. Ja jednak chyba z niego zrezygnuję. I tak już łykam 3 tabletki + picie kisielu z siemienia, na więcej chyba nie mam ochoty.

    Czyli zwykła @ :)
    następnym razem się mam nadzieje uda. A jak nie to spakuje was do rakiety i sama wyślę na fioletową stronę :D

    A co do endokrynologa to u mnie zapisują na sierpień 2015 :]

    Ja swojego tak męczyłam, że później sam mi współżycia odmawiał :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2014, 13:44

  • mallinka Autorytet
    Postów: 421 323

    Wysłany: 19 września 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jade prywatnie 150 zł wizyta badania tsh t3 t4 i anty tpo 80 zł

    201602031762.png
    200602041778.png
  • mallinka Autorytet
    Postów: 421 323

    Wysłany: 19 września 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buziulka mój tak samo też odmawiał :D wymigiwał się nawet bym powiedziała :P
    jak nigdy raczej jest odwrotnie :P

    Buziulka lubi tę wiadomość

    201602031762.png
    200602041778.png
  • mallinka Autorytet
    Postów: 421 323

    Wysłany: 19 września 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jesli chodzi o ovu to mam czekac az program mi wskaze skok temp czy sama mam zaczać w któryś dzień testować?

    201602031762.png
    200602041778.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 19 września 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczęście zwykła @ :)

    Ja właśnie się boję czy mojego nie wymęczę w tym cyklu, bo mam plan codziennie przez 3-4 dni przed owulką i w trakcie owulki :)

    Buziulka lubi tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 19 września 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mallinka wrote:
    dziewczyny jesli chodzi o ovu to mam czekac az program mi wskaze skok temp czy sama mam zaczać w któryś dzień testować?


    Malinka zacznij sama testować, ile trwają twoje cykle?

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 19 września 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    Na szczęście zwykła @ :)

    Ja właśnie się boję czy mojego nie wymęczę w tym cyklu, bo mam plan codziennie przez 3-4 dni przed owulką i w trakcie owulki :)


    Zamęcz zamęcz, ja też będę męczyć na szczęście jak 3 tygodnie się nie będziemy widzieć to nie będę musiała go specjalnie namawiać:D:D:D są plusy bycia na odległość:) hehe zawsze jak jadę to kupuję nowy komplet bielizny;)

    mallinka lubi tę wiadomość

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • mallinka Autorytet
    Postów: 421 323

    Wysłany: 19 września 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ostatnie cykle 26-28 dni ale mam wcześniej plamienia tak od 22 dnia

    201602031762.png
    200602041778.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    Na szczęście zwykła @ :)

    Ja właśnie się boję czy mojego nie wymęczę w tym cyklu, bo mam plan codziennie przez 3-4 dni przed owulką i w trakcie owulki :)

    Mam identyczny plan jeśli w tym cyklu nic nie wyjdzie ;-) mój ma już nawet dość słuchania o ciąży a jak go będę zmuszać to chyba się w sobie zamknie ;-) ale razem uznaliśmy ze to czas na dziecko wiec niech się stara ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mallinka wrote:
    ja jade prywatnie 150 zł wizyta badania tsh t3 t4 i anty tpo 80 zł

    Moje badania wyjda tyle samo a do endo spróbuję się wbic na nfz bo treściowa ma znajomości w przychodni i może załatwić wizytę tylko żeby mi rodzinny dal skierowanie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Codziennie to może nie :)
    Co drugi dzień lepiej bo plemniki przy codziennym tiru riru słabsze są i bardziej nieporadne .

    Rodzinny da skierowanie do endo. Ja nie miałam z tym problemu.
    Jak są znajomości to rzeczywiście lepiej się gdzieś wcisnąć. I lepiej jest później ze skierowaniami na badania tarczycy, nie trzeba wydawać majątku bo sa na NFZ.

    Mnie kategorycznie odmówiła Pani w rejestracji choć na skierowaniu miałam wpisaną ciążę.
    Czerwiec 2015 i koniec kropka.
    Nieważne, że przez ten czas bym dziecko urodziła :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2014, 14:04

  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 19 września 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mallinka wrote:
    ostatnie cykle 26-28 dni ale mam wcześniej plamienia tak od 22 dnia
    czyli średnio 27 dni tak samo jak ja:) czyli od 11dc zaczynasz robić testy owu, najlepiej wieczorem.

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • mallinka Autorytet
    Postów: 421 323

    Wysłany: 19 września 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olusia24 wrote:
    czyli średnio 27 dni tak samo jak ja:) czyli od 11dc zaczynasz robić testy owu, najlepiej wieczorem.

    dziękuję Ci kochana :)
    p.s. i nie wiedziałam że wieczorem

    201602031762.png
    200602041778.png
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 19 września 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buziulka wrote:
    Codziennie to może nie :)
    Co drugi dzień lepiej bo plemniki przy codziennym tiru riru słabsze są i bardziej nieporadne .

    Rodzinny da skierowanie do endo. Ja nie miałam z tym problemu.
    Jak są znajomości to rzeczywiście lepiej się gdzieś wcisnąć. I lepiej jest później ze skierowaniami na badania tarczycy, nie trzeba wydawać majątku bo sa na NFZ.

    Mnie kategorycznie odmówiła Pani w rejestracji choć na skierowaniu miałam wpisaną ciążę.
    Czerwiec 2015 i koniec kropka.
    Nieważne, że przez ten czas bym dziecko urodziła :P
    najlepiej co 4-5 się powinno ale skoro by 3 tygodnie się nie kochamy to myślę że co drugi dzień plemniki dadzą radę;)

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • mallinka Autorytet
    Postów: 421 323

    Wysłany: 19 września 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli od niedzieli testuje ovu :D
    a mąż niech się mnie boi ;)

    Buziulka lubi tę wiadomość

    201602031762.png
    200602041778.png
‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ