X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mallinka wrote:
    czyli od niedzieli testuje ovu :D
    a mąż niech się mnie boi ;)

    Niech się cieszy i korzysta na zapas bo potem przy dziecku może być różnie :D

  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 19 września 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mallinka wrote:
    dziękuję Ci kochana :)
    p.s. i nie wiedziałam że wieczorem

    ja w tym cyklu robiłam rano i robiłam źle bo w 12dc rano był - 13dc było + i teraz nie wiedziałam czy ten plus od 12dc wieczorem był czy dopiero 13dc rano. i 13dc rano jak był + to już się bałam czy zdążymy. i kochaliśmy się 15 przed owu:) z resztą na ulotce też jest info że najlepiej wieczorem ale w sumie to nie wiem czemu hehe

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buziulka wrote:
    Codziennie to może nie :)
    Co drugi dzień lepiej bo plemniki przy codziennym tiru riru słabsze są i bardziej nieporadne .

    Rodzinny da skierowanie do endo. Ja nie miałam z tym problemu.
    Jak są znajomości to rzeczywiście lepiej się gdzieś wcisnąć. I lepiej jest później ze skierowaniami na badania tarczycy, nie trzeba wydawać majątku bo sa na NFZ.

    Mnie kategorycznie odmówiła Pani w rejestracji choć na skierowaniu miałam wpisaną ciążę.
    Czerwiec 2015 i koniec kropka.
    Nieważne, że przez ten czas bym dziecko urodziła :P

    Tu u mnie też dopiero na kwiecień 2015 są terminy a jak treściowa zagada to wizyta jest w ciągu tygodnia max dwóch. Jak dla mnie to kobiety w ciąży powinny mieć takę badania poza kolejnością a nie czekać jak inni. Masakra...

  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 19 września 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poziom LH jest chyba większy wieczorem

    mallinka lubi tę wiadomość

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 19 września 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poziom LH jest chyba większy wieczorem

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    estrella wrote:
    Tu u mnie też dopiero na kwiecień 2015 są terminy a jak treściowa zagada to wizyta jest w ciągu tygodnia max dwóch. Jak dla mnie to kobiety w ciąży powinny mieć takę badania poza kolejnością a nie czekać jak inni. Masakra...


    Powinny powinny.
    Pewnie jak bym się z babką pokłóciła to bym się może dostała wcześniej, no ale odpuściłam :/

  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 19 września 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku dziewczyny ale macie przygody z tym endo, ale ja też kiedyś poszłam bo lekarka rodzinna zauważyła wole i kazała iść prywatnie, robili mi biopsje tych woli zapłaciłam wtedy jak za zboże, nastraszyli mnie że to rak a byliśmy z rodzicami 2 dni po pożarze i mieliśmy strach w oczach, na szczęście okazało się że to zwykłe wole nie mające wpływu na funkcję tarczycy. Dostałam jakieś leki i wszystko znikło

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 19 września 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje że TSH mam dobre bo nigdy nie miałam z nim problemu ale okaże się w poniedziałek a skierowanie dał normalnie mi ginekolog na NFZ musiałam jednak dopłacić 7zł to już nie wiem jak to jest z tymi darmowymi badaniami:/

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • mallinka Autorytet
    Postów: 421 323

    Wysłany: 19 września 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olusia24 wrote:
    Mam nadzieje że TSH mam dobre bo nigdy nie miałam z nim problemu ale okaże się w poniedziałek a skierowanie dał normalnie mi ginekolog na NFZ musiałam jednak dopłacić 7zł to już nie wiem jak to jest z tymi darmowymi badaniami:/
    na TSH dała mi lekarka rodzinna, ale na t3 t4 i anty TPO już nie mogła dac skierowania trzeba robic prywatnie, chyba że by się miało chorobę przewlekłą

    201602031762.png
    200602041778.png
  • mallinka Autorytet
    Postów: 421 323

    Wysłany: 19 września 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olusia24 wrote:
    Mam nadzieje że TSH mam dobre bo nigdy nie miałam z nim problemu ale okaże się w poniedziałek a skierowanie dał normalnie mi ginekolog na NFZ musiałam jednak dopłacić 7zł to już nie wiem jak to jest z tymi darmowymi badaniami:/
    na TSH dała mi lekarka rodzinna, ale na t3 t4 i anty TPO już nie mogła dac skierowania trzeba robic prywatnie, chyba że by się miało chorobę przewlekłą

    201602031762.png
    200602041778.png
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 19 września 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny? Jaki powinnam mieć śluz dzień przed @? mam kremowy, lekko żółty, i jest go dosyć sporo. Nie obserwowałam wcześniej tak skrupulatnie śluzu i nie wiem jak go interpretować. Oj chyba zaczynam się nie potrzebnie nakręcać:(

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • mallinka Autorytet
    Postów: 421 323

    Wysłany: 19 września 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olusia ja Ci nie pomogę, niestety :/
    pierwszy miesiąc się obserwuję :)

    201602031762.png
    200602041778.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olusia24 wrote:
    Dziewczyny? Jaki powinnam mieć śluz dzień przed @? mam kremowy, lekko żółty, i jest go dosyć sporo. Nie obserwowałam wcześniej tak skrupulatnie śluzu i nie wiem jak go interpretować. Oj chyba zaczynam się nie potrzebnie nakręcać:(

    Przed @ to sucho chyba winno być.
    Aczkolwiek ja ostatnią normalną @ miałam w kwietniu, wiec kawał czasu temu.

    Ja miałam strasznie dużo tego śluzu jak byłam w ciąży na początku. Od groma. Wkładki 2x dziennie zmieniałam.
    Był biało - kremowy ale konsystencji nigdy nie badałam to Ci nie powiem.

    Ale pierwszym takim objawem ciąży w oby przypadkach bynajmniej u mnie były piersi. Rwące w dół, obolałe, ciężkie a później było jeszcze gorzej.

    To tak z mego doświadczenia. Nie chce narobić nikomu nadziei czy coś bo u każdej z nas możne być rożnie ale podzielę się doświadczeniem swoim skromnym. . :)


    A skierowanie na badania ft3 i ft4, nie wiem jak z przeciwciałami, ponoć endokrynolog może wypisać normalnie na nfz (tylko na wizycie na nfz).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2014, 15:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olusia24 wrote:
    Dziewczyny? Jaki powinnam mieć śluz dzień przed @? mam kremowy, lekko żółty, i jest go dosyć sporo. Nie obserwowałam wcześniej tak skrupulatnie śluzu i nie wiem jak go interpretować. Oj chyba zaczynam się nie potrzebnie nakręcać:(

    Ja w tym cyklu zaczełam mieć więcej śluzu na trzy dni przed @. Najpierw był kremowy a na drugi dzień lekko żółty.

  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 19 września 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aka81 wrote:
    Ja w tym cyklu zaczełam mieć więcej śluzu na trzy dni przed @. Najpierw był kremowy a na drugi dzień lekko żółty.

    to pewnie na @ mam taki, jestem pierwszy cykl po odstawieniu antykoncepcji więc to moją pierwsza miesiączka naturalna a nie z odstawienia więc wszystko jest dla mnie nowe i dziwne, natomiast w pierwszej ciąży dowiedziałam się o niej jak już poroniłam więc nie obserwowałam śluzu w ogóle! a co do objawów to ja miałam w 5 tyg dopiero nabrzmiałe piersi, wcześniej żadnych objawów oprócz braku miesiączki ale ciężko pracowałam, zmiana klimatu itp więc mnie to nie zdziwiło. No mam nadzieję że w następnym cyklu się uda:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2014, 15:25

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 19 września 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    Ale się rozpisałyście! :)

    Ja odetchnęłam, bo beta wykazała <0,1. Ufff!
    Czyli po prostu tak dziwnie zaczął mi się ten cykl. Tylko dotąd nie rozumiem skąd te silne bóle trzy dni przed @ i taka ilość śluzu, który nie był stricte kremowy, tylko jakby kremowo - rozciągliwy.

    Termometr i testy kupione i w tym cyklu przykładam się do notatek.
    Tempkę mierzycie też w czasie okresu?

    Co do badań tarczycowych to niestety trochę kosztują. Ja wszystko robiłam prywatnie, bo na wizytę też chodzę prywatnie i jak szłam na pierwszą to chciałam mieć komplet, żeby nie musieć zapisywać się na kolejną i znowu płacić tylko po to, by pokazać wyniki badań. Mnie całość (TSH, ft 3, ft4, antyTPO i antyTG) wyniosła 108 zł + badanie tarczycy 50 zł już u endo) + każda wizyta to 100 zł. Można zbankrutować. A na NFZ to mogę się zapisać na kwiecień... :/

    Tak, wiesołek to olej. Ja jednak chyba z niego zrezygnuję. I tak już łykam 3 tabletki + picie kisielu z siemienia, na więcej chyba nie mam ochoty.
    Tak, temo mierzymy przez caly cykl :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 19 września 2014, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie rozumiem czegoś:/ mam cykle 27 dni, czyli jak pierwszym dniem był 24 sierpnia, dniem owulacji 13dc 5 września a dziś jest mój 27 dc to nie powinna jutro dostać miesiączki? OF pokazuję że dzisiaj powinnam mieć@:/ dziwne

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja tylko melduję, że idę dziś na betę. I tak lecimy z mężem do Luxmedu, bo mi się rozchorował poważniej i miał dziś powyżej 38 stopni gorączki, więc jak już tam będę, to pobiorę krew. Dziś 7dpo, więc graniczna data, może już coś wykaże. Jak nie, to będę spokojnie czekać jeszcze kilka dni.

  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 19 września 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma powodzenia:)

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 19 września 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma trzymam kciuki :)

    20140607580117.png
‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ