Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie zaczęły się bóle żołądka - więc już jestem pewna, że @ lada chwila i cykl nieudany...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane :)

    Wczoraj wódeczka mnie rozluźniła trochę, wyspałam się dzisiaj :) i tak sobie pomyślałam, że może jeszcze ten cykl faktycznie nie jest stracony. Cycki nadal bolą, tempka w górze - chociaż przez chorobę jest zakłócona. No ale może faktycznie jeszcze jest jakaś nadzieja. Nie chcę sobie nic obiecywać, ale zobaczymy.

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 20 września 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma w którym dpo robiłaś betę ?

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 7, jeśli dobrze oznaczyłam owu - w sobotę byłam ok. kilkanaście godzin po niej, więc za do przyjmuję piątek.

    p.s. Bo to było tak:
    W sobotę o 13.30 potwierdzona owu ze śladem płynu w zatoce douglasa - ten płyn utrzymuje się od kilku do kilkunastu godzin po owu. Ale w nocy z piątku na sobotę bardzo bolały mnie jajniki, pulsowały i generalnie wtedy czułam, że mogła być owu, także myślę, że wtedy była.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2014, 19:33

  • qska Przyjaciółka
    Postów: 102 50

    Wysłany: 20 września 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma 7 dni to chyba mało. Bądź "nadziejna", jest szansa.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    8599hqvkfbce0bon.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jest ten graniczny okres, kiedy już by mogło coś wyjść, ale jeszcze nie musi.
    Właśnie przeglądam ciązowe wykresy dziewczyn z PCOS, jedna z nich miała negatywną betę w 12dpo! A była ciąża, potwierdziła się dopiero kilka dni później. Więc dobra, będę "nadziejna" :P ael tylko trochę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2014, 20:03

    nick nieaktualny, Anutka, monia91 lubią tę wiadomość

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 20 września 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma wrote:
    No to jest ten graniczny okres, kiedy już by mogło coś wyjść, ale jeszcze nie musi.
    Właśnie przeglądam ciązowe wykresy dziewczyn z PCOS, jedna z nich miała negatywną betę w 12dpo! A była ciąża, potwierdziła się dopiero kilka dni później. Więc dobra, będę "nadziejna" :P ael tylko trochę :)
    U mnie beta 12 dpo 183 :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u znacznej większości kobiet w 12dpo wychodzi beta dodatnia.

    Anutka lubi tę wiadomość

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 20 września 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma ja uważam że to jest za wcześnie ;)

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, nie chcę się przekomarzać, ale ja uważam, że Twoje testowanie jest za późno :D :D Dawno bym już test zrobiła i pewnie byłby +!!! :) Masz 17-ty dzień wyższej temperatury, przy 18 dniach i więcej ciąża jest już pewna. Na co jeszcze czekać?...

    monia91, Anutka lubią tę wiadomość

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 20 września 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro rano jak temp nie spadnie zrobie sikańca, a w pon na bete :) Robiłam test 16 i 17 września :) A wcześniej chodziło mi , że u Ciebie za wczesnie :)

    Anutka lubi tę wiadomość

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiem, że u mnie za wcześnie :P ale u Ciebie za to najwyższa pora! :) Trzymam kciuki kochana za sikańca i betę :-)))

    monia91 lubi tę wiadomość

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 20 września 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie nie dziękuję. W sumie to czekam na @ :)

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podziwiam Cię Monia91 za taki spokój, że sobie czekasz na okres, jak widać wyraźnie, że ciąża jest :)

    Anutka lubi tę wiadomość

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 20 września 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jeszcze nic pewnego, wiec wole zobaczyć @ niż jedną kreskę.

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam dzisiaj doła... mąż w pracy, weekend samotny, dzisiaj szkoła, jutro praca do wieczora. nie chce mi się. i niech już przyjdzie ta cholerna @@@@ :(

    olusia24, monia91, Anutka lubią tę wiadomość

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 20 września 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey mój niedawno wrócił po 3 dniach i juz zdarzył mi podnieść ciśnienie.

    olusia24 lubi tę wiadomość

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mój wystarczy, że zadzwonił i nie trafił w moment i już usłyszał co nie co. PMS!!

    olusia24 lubi tę wiadomość

  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 20 września 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wisielczy humor:-( @ mnie dzisiaj rozwalila psychicznie i fizycznie. 12h pracy. Poklocona z moim D. Chciaz polska prowadzi 2-0 z niemcami... mam dosc. Po dzisiejszej klotni chyba nie mam ochoty na dziecko:-( wszystko do dupy!!!!!

    monia91 lubi tę wiadomość

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo olusia jak dobrze, że jesteś!!!!!!!!!!!!!!!! czuje się dzisiaj identycznie!!!

    olusia24 lubi tę wiadomość

‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ