X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 20 września 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 20:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja testy dopiero zacznę stosować, nie mam żadnego doświadczenia, więc nie pomogę...

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 20 września 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 20:40

  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1574 1225

    Wysłany: 20 września 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Morwa :D my tez się staramy o pierwsze nie nastawiam sie zbytnio ale okaże się to za kilka dni jak przyjdzie @...

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, jak nie wiesz kiedy masz owulację, to bezpieczniej możesz brać wiesiołek np do 12 dnia cyklu. Ja tak robiłam, bo sama nie wiedziałam kiedy owulację mam

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 20 września 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem super podekscytowana! :D
    Kilka dni temu Ovu zaznaczylo mi, ze owulacja byla 9dc! SZOK! Jak moglam to przegapic?!W srode rano zdecydowanie czulam bol jajnika. Obserwacja siebie to najlepsza metoda! Dzis pojawil sie piekny rozciagliwy i troche wodnisty sluz. Zrobilam test w szklance wody, nie rozwala sie, nie tonie, tylko cudownie dryfuje :))) No i test owulacyjny wyszedl pozytywnie! :)) Pierwszy poranny: jedna ciemna, druga duzo jasniejsza. Kolejny w poludnie: widoczne juz sa bardzo dobrze dwie kreseczki.

    I teraz tak, jesli dobrze rozumiem, test owulacyjny wskazuje, ze wlasciwa owulacja powinna wyskoczyc od 24-48h.. czyli jesli probujemy skombinowac chlopca, to serduchowanie najlepiej jutro i pojutrze? :)))) Czy strzelac od razu dzis? :D

    Ach, jakiez emocje panuja we mnie :D

    Toxey, Sigma lubią tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah ja bym tam nie czekała, do roboty! :D

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 20 września 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey- no, Maz tez mnie pogania, ale musze myslec racjonalnie, zeby jak najbardziej zwiekszyc prawdopodobienstwo poczecia chlopca :) Chyba im blizej wlasciwej owulacji, tym lepiej. Radzic, radzic kochane! :D Oczywiscie, zeby nikt nie zrozumial mnie zle - jakby wyszla druga dziewczynka to zadnej rozpaczy nie bedzie, po prostu chcemy miec parke lobuziakow w domu ;)

    PS.
    sorry za brak polskich znakow..

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, które wcale nie mają dzieci będą Ci radzić, żebyś zaczęła już ;) Dla nas ważne byle było zdrowe :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie nie ma znaczenia czy byłby chłopak czy dziewczynka, najważniejsze, żeby dziecko było zdrowe

    Toxey lubi tę wiadomość

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 20 września 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtorze sie, nie zrozumcie mnie zle. Oczywiscie, zdrowie jest najwazniejsze. Ale jesli mam mozliwosc w jakikolwiek sposob wplynac na spelnienie naszych rodzinnych marzen to dla mnie duzy plus :) W zeszlym cyklu sie obserwowalam, teraz dodalam mierzenie temperatury i testy owulacyjne. Podejrzalam rowniez kalendarz chinski plci, i dla mnie to najlepszy czas, wiec chyba warto sprobowac zmajstrowac synka :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2014, 13:44

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah a Ty nie zrozum źle nas. Bardziej zrozumieją Cię kobiety, które w pierwszą ciążę zaszły z łatwością i teraz też mogą sobie planować...

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 20 września 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey- rozumiem, i dlatego doceniam kazda rade :)

    Milego dzionka ;)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 20 września 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie siedzę i myślę, czy wymrażanie nadżerki nie popsuło mi wytwarzania śluzu płodnego...Ubogo ostatnio u mnie pod tym względem...Jakby któraś miała podobne doświadczenia to podzielcie się :) Na razie stosuję siemię, ale chyba sięgnę po wiesiołka. Co do płci, pierwsze obojętnie, ale chyba fajniej byłoby mieć córę, żeby pomagała przy garach później :P Trzymam kciuki i życzę Wam zieloności, my się na razie wstrzymujemy ze staraniami...Ale obserwacje pełną parą :)

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrysku ja miałam zamrażaną nadżerkę. Nie zauważyłam później u siebie jakiś nieprawidłowości.

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 20 września 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aka81 a była malutka czy rozległa? Moja była bardzo duża..:(

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 20 września 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 20:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrysku duża była. Po jej zagojeniu miałam jeszcze przebijane pęcherzyki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje że owulka wyznaczona przez OVU w 13 dc nie okaże się dla nas pechowa:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) ja wczoraj się odstresowałam, dziś od rana sprzątałam mieszkanie, nawet okna umyłam korzystając z pięknej pogody :) i jeszcze odwiedziła nas kuzynka z 2,5 letnią Zosią więc się pobawiłam i o ile wczoraj i dziś podczas sprzątania wyluzowałam to po spędzeniu czasu z małą łobuziarą jeszcze bardziej zapragnęłam żeby się udało... skoro jesień taka płodna to może się uda jak nie teraz to przynajmniej do końca roku :) minus jest tylko taki, że po sprzątaniu prawie śladu nie ma, tylko okna czyste :P więc idę jeszcze ogarnąć :)

    Aka81 lubi tę wiadomość

‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ