X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne PODLASKIE - łączmy nasze siły tutaj
Odpowiedz

PODLASKIE - łączmy nasze siły tutaj

Oceń ten wątek:
  • ana90 Ekspertka
    Postów: 260 96

    Wysłany: 20 maja 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To akurat prawda ze trafiliśmy na beznadziejnych lekarzy najgorsze ze to takie renomowane kliniki ale nie łudźmy sie tam nie ma leczenia niepłodności ok powciskaja jakis kit przez kilka cykli a potem i tak zleca in vitro no w najlepszym przypadku inseminacje. Jak ktoś chce próbować sie leczyć to raczej trzeba szukać lekarzy prywatnych którzy sie na tym znają a nie pracują w tych klinikach które sa maszynkami do robienia pieniędzy . Ja ze swojej strony mogę polecić dr Gacutę wprawdzie mogę przyczepić sie do kilku rzeczy ale generalnie była moim najlepszym lekarzem tylko ze w pewnym momencie rozłożyła ręce i nie potrafiła nam pomoc ale wiem ze wielu parom pomaga. Przyjmuje prywatnie ale wszystkie badania np laparoskopia czy drożność robi w szpitalu na fundusz

    Reggina lubi tę wiadomość

    starania od lutego 2011
    6 lekarzy żadnej konkretnej diagnozy
    Czerwiec 2015 - naprotechnologia
    Grudzień 2015 - laparoskopia (PCO, endo, naprawa źle zbudowanej macicy)
    WALCZYMY !!
  • ana90 Ekspertka
    Postów: 260 96

    Wysłany: 20 maja 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda a Ty do jakiego endo chodzisz ??

    starania od lutego 2011
    6 lekarzy żadnej konkretnej diagnozy
    Czerwiec 2015 - naprotechnologia
    Grudzień 2015 - laparoskopia (PCO, endo, naprawa źle zbudowanej macicy)
    WALCZYMY !!
  • magdaM85 Autorytet
    Postów: 1262 475

    Wysłany: 20 maja 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę w Suwałkach do dr Molędy-Nowak.Po czterech miesiącach leczenia hormony mam unormowane. Teraz się zapisałam do gina, Pietrewicz. Z Białegostoku przyjeżdża i w Augustowie przyjmuje, no ale zobaczymy czy warto...w sumie teraz to ciężko znaleźć dobrego lekarza, bo każda z nas ma inne doświadczenia i jednych lekarzy sie chwali a innych juz nie do końca.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2015, 13:59

    dqprk6nlnzlsawwt.png
  • ana90 Ekspertka
    Postów: 260 96

    Wysłany: 20 maja 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda ze bardzo trudno znaleźć dobrego lekarza niby Białostockie kliniki sa takie znane ale tam sa nastawieni na in vitro a nie na szukanie problemu i leczenie. My z mężem próbowaliśmy juz wielu rzeczy od medycyny konwencjonalnej po metody naturalne. W drodze na Hajnówkę jest pop który jest zielarzem przyjeżdzają do niego ludzie z całej Polski i wiem ze wielu osobom i parom pomógł. Przepisuje on kuracje ziołami na 3 miesiące plus daje modlitwę która trzeba wspólnie odmawiać rano i wieczorem. Nam to niestety nie pomogło ale wierze ze innym moze pomoc tylko trzeba w to wierzyć :)

    starania od lutego 2011
    6 lekarzy żadnej konkretnej diagnozy
    Czerwiec 2015 - naprotechnologia
    Grudzień 2015 - laparoskopia (PCO, endo, naprawa źle zbudowanej macicy)
    WALCZYMY !!
  • magdaM85 Autorytet
    Postów: 1262 475

    Wysłany: 20 maja 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie z tymi klinikami tez jest różnie, znam osoby które jeżdżą do artemidy, bociana i są zadowolone. Owszem pada pytanie czy chcą naturalnie czy decydują się na in vitro. Mam znajomą która przez długi czas leczyla sie w bocianie, znaleźli przyczynę i zaszła naturalnie w ciążę. Więc myślę że tez nie ma co generalizowac. A słyszałaś jakieś opinie o tym Pietrewiczu?

    dqprk6nlnzlsawwt.png
  • ana90 Ekspertka
    Postów: 260 96

    Wysłany: 20 maja 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście w pełni sie z Tobą zgadzam ja przedstawiłam swoje doświadczenie i wiem ze sa pary którym udaje sie zajść w tych klinikach ale mam tez znajomych którzy starają sie 13 lat w Bocianie zostawili juz jakies 60 tys i dalej nic tylko ze oni sa przeciwni in vitro i walczą naturalnie. Tak samo na temat danego lekarza każdy bedzie miał inna opinie :) o dr Pietrewiczu nie słyszałam a on pracuje w jakiejś klinice ??

    starania od lutego 2011
    6 lekarzy żadnej konkretnej diagnozy
    Czerwiec 2015 - naprotechnologia
    Grudzień 2015 - laparoskopia (PCO, endo, naprawa źle zbudowanej macicy)
    WALCZYMY !!
  • magdaM85 Autorytet
    Postów: 1262 475

    Wysłany: 20 maja 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nie, z tego co wiem to w Białymstoku przyjmuje na Sienkiewicza w szpitalu ale nie wiem do końca czy na pewno. Znajome mi go polecily bo jeżdżą do Augustowa do niego prywatnie.

    dqprk6nlnzlsawwt.png
  • ana90 Ekspertka
    Postów: 260 96

    Wysłany: 21 maja 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warto próbować :) ja juz pózniej nie wahałam sie zmieniać lekarza nie pasował mi po 2-3 wizytach szukałam innego bo czasami mozna majątek stracić i nic z tego nie wyjdzie :) ale jesli znajome Ci go polecają i wiesz ze zajmuje sie leczeniem osób które maja problem z zajściem w ciąże to ja najbardziej trzeba iść :)

    starania od lutego 2011
    6 lekarzy żadnej konkretnej diagnozy
    Czerwiec 2015 - naprotechnologia
    Grudzień 2015 - laparoskopia (PCO, endo, naprawa źle zbudowanej macicy)
    WALCZYMY !!
  • magdaM85 Autorytet
    Postów: 1262 475

    Wysłany: 25 maja 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam na wizycie u dr Pietrewicza, póki co muszę go pochwalić. Wizyta trwała ok. 45 minut. Zebrał dokładny wywiad, pospisywał wszystkie moje wyniki badań, do tego dał jeszcze sporo skierowań na kolejne badania, trochę zmodyfikował leki i plus duży jest taki, że wyniki mam mu mailowo wysłać i wtedy ewentualnie coś jeszcze zaleci przed kolejną wizytą. Zobaczę jak będzie dalej, ale na razie pozytywne odczucia co do samego lekarza.

    dqprk6nlnzlsawwt.png
  • ana90 Ekspertka
    Postów: 260 96

    Wysłany: 26 maja 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda to super, że tak podszedł, że zobaczył wasze wyniki :) Trzymam kciuki, żeby się udało :)

    starania od lutego 2011
    6 lekarzy żadnej konkretnej diagnozy
    Czerwiec 2015 - naprotechnologia
    Grudzień 2015 - laparoskopia (PCO, endo, naprawa źle zbudowanej macicy)
    WALCZYMY !!
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana90 a byłaś u Wasilewskiego? Ponoć dobry gin.

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • Sylika Autorytet
    Postów: 584 696

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też jestem z podlasia :) witam






    synek 6lat
    synek 5lat
    aniołki bliźniaki chłopcy 17tc [*][*]
    aniołek 8tc [*]
    aniołek 5tc [*]
    aniołek 7tc [*]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2015, 15:40

    Malenq lubi tę wiadomość

    201604075381.png
    Bliźniaki dwujajowe córcia 2100g 50cm i synuś 2600g 52cm urodzone SN 34 tydzień
  • mrulinka Przyjaciółka
    Postów: 96 43

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny długo mnie tu nie było. Ale wracam z dobrymi wiadomościami i informacją że dopiero w Artemidzie się udało, u Zbrocha. Po roku starań i "leczenia" na własną rękę i u innych konowałów, nareszcie udało się. Doktor Zbroch po 2 cyklach sprawił że się uśmiechnęłam - w końcu. Więc albo to tak właśnie miało być albo to jego zasługa....Polecam i dziękuję julicie która mi go poleciła i która za niedługo doczeka się na tym świecie córeczki.

    julita, moremi, Reggina, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    mrulinka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrulinka brawo:-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr Pietrewicz same pozytywny słyszałam, nigdy nie byłam, ale podobno jest ok, tak jak Zbroch

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 3 września 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrulinka wrote:
    Dziewczyny długo mnie tu nie było. Ale wracam z dobrymi wiadomościami i informacją że dopiero w Artemidzie się udało, u Zbrocha. Po roku starań i "leczenia" na własną rękę i u innych konowałów, nareszcie udało się. Doktor Zbroch po 2 cyklach sprawił że się uśmiechnęłam - w końcu. Więc albo to tak właśnie miało być albo to jego zasługa....Polecam i dziękuję julicie która mi go poleciła i która za niedługo doczeka się na tym świecie córeczki.

    dziewczyny mi właśnie udało się dopiero w Artemidzie u dr Zbrocha, dzięki jego wiedzy i doświadczeniu zaszłam w upragniona ciąże i w ciągu tygodnia zostanę mamą :) bardzo ale to bardzo polecam Artemidę i dr Zbrocha :)
    życzę wszystkim powodzenia i przechodźcie szybko na fioletową stronę <3

    moremi, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 1 listopada 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrulinka super :) Gratuluję :)

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrulinka i jak tam?

  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 3 listopada 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z czystym sumieniem mogę polecić dr Pietrewicza. Nam udało się po 1,5 roku starań. W S-kach ciężko mi było znaleźć konkretnego ginekologa. Bo to PCOS to cukrzyca i sarkoidoza i najlepiej wg nich żebym dzieci nie miała. A ty proszę mój synuś ma już 9msc ;)

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • słodka Przyjaciółka
    Postów: 109 159

    Wysłany: 15 listopada 2015, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęłam leczenie u dr. Zbrocha i jak narazie wywarł na mnie i na na mężu pozytywne wrażanie. W obecnym cyklu chce u mnie wykonać IUI, jednak nie skierował mnie najpierw na sprawdzenie drożności jajowodów ani innych zalecanych badań przed IUI. Zastanawiam się czy to jest norma u lekarzy? Hormony mam wporzadku zaś mąż ma nie najlepsze wyniki nasienia.

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ