X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne PODLASKIE - łączmy nasze siły tutaj
Odpowiedz

PODLASKIE - łączmy nasze siły tutaj

Oceń ten wątek:
  • mrulinka Przyjaciółka
    Postów: 96 43

    Wysłany: 10 marca 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny odświeżamy post i meldujemy co u nas, szybciutko....

    mrulinka
  • mrulinka Przyjaciółka
    Postów: 96 43

    Wysłany: 10 marca 2017, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pierwsza dziewczynka, która ma już 14 miesięcy, teraz pora na 2 podejscie. życzcie mi powodzenia podlasianki...jeśli w marcu nie wyjdzie jadę znów do Zbrocha...

    mrulinka
  • Trapa Przyjaciółka
    Postów: 91 30

    Wysłany: 11 marca 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, i ja witam Was :) Jestem z Białegostoku :)
    Od grudnia chopdze do doktora azurka do Medicovera prywatnie. jestem zniego bardzo zadowowlona. Prawdopodobnie nie mam owulacji, sprawdzilismy dopiero tak naprawde 2 cykle. Jeden był z CLO, wiec owu była potwierdzona, potem w tamtym miesiącu miałam troche problemów zyciowych wiec i CLO poszło w odstawkę i mierzenie tem tez tak samo. Teraz czekam na @, aczkolwiek jakos dzis miała byc ale nie ma jej, moze jutro bedzie. No i od nowego cykl;u znowu zaczynam z CLO :) a Wy brałyscie CLO?

    Ania

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ