X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pogaduchy o dupie Maryni czyli o Wszystkim i o Niczym :P Zapraszam
Odpowiedz

Pogaduchy o dupie Maryni czyli o Wszystkim i o Niczym :P Zapraszam

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a zapomniałam Kasieńko Pani stomatolog "PPPPP tak maja hmm zeby mu tylko do głwy nie przyszło temu mojemu stomatologowi żeby je wyrwac ahah musiłaby mnie przywiazac do fotela i nafaszerować lekami , moze je sobie objerzeć tylko mammała szczeke i mi rosna te zęby w różne strony ,do tego ój stomatolog taki przystojny hmmm ostatnio dał mi recepte na lek na gardło bo miałam zapalenie gardła i mu kaszlałam podczas wizyty przystojny i troskliwy :PPPPP

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2014, 22:12

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 6 lipca 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe no tak to jest że rosną dziwnie przeważnie nie każdy ma taka szczenę jak ja i nawet nie wiem kiedy mi wyrosły :-)
    jak będę miały miejsce i nie sprawiały kłopotu można zostawić ale jak ciągle zapalenie i szczękościsk yto się z nimi żegnaj jak najszybciej :-)

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 6 lipca 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    która Kasia Landryneczko?? :-P

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak boje sie ta druga Kasia chyba nie ma sie czego bac :PPboje to mało owiedzian elandyneczko ja jestem cała mokra jak siedze na fotel mam uraz zprzeszłosci wyrywanie 6 bez znieczulenia i zropa ahaha pamietam ze jak mi wyrwał tego zeba zropa to mu zwymiotowaam na podłoge z bólu maakra dziewczyny jaki bólmuslałam ze umre i od tej pory boje sie stomatologa jak mi tylko wkłada te igiełki do ust to mi cisnienie skacze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2014, 22:16

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 6 lipca 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobranoc gdyby nie :-)

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 6 lipca 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia* idź sobie do dentysty który ma znieczulenie komputerowe np. The Wand, jest naprawdę super, zero - dosłownie ZERO bólu i cały strach szybko mija :)
    Oczy zamknięte, w myślach podśpiewuj ulubioną piosenkę, i ani się zorientujesz jak będzie po wizycie :)

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 6 lipca 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o to wspólczuję Kasia ale czasy już chyba trochę inne i dużo młodego pokolenia które chcę żeby dentysta nie kojarzył się z sadystą :-)

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie pozwole ich sobie wyrwac chybaże wnarkozie moge zapalcic obojetnie ile ale 4 zeby ja tego nie przezyje i to pewnie zrozcinaniem dziasla feee ja weim Kasiu że z punktu widzenia dntysty to jest tylko ekstrakcja ale ja jako pacjent juz chba bm wolała rodzic niz miec usuwanego zęba cociaz ostatnio dostalam mega mocne znieczulenie własciwie nic ie czułam ale i tak sie bałam ze zaboli

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 6 lipca 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co z Twoją @?? nadal nie ma?? a testowłaś??

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to fakt znieczulenie jest mocne to co ostanio miaam lae dal mi najmocniejsze jakie bylo smial sie ze mnie ze che znieczulenie do wypelninia kanalu przeciez tam juz nie ma pani co bolec ale ja chce znieczulenie ok dostanie pani , juz mam Kasiu @ od piatku i w jutro zaczynam brac clo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2014, 22:26

  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 6 lipca 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też kiedyś przerażały wizyty u stomatologa, a u mnie w dodatku odpada znieczulenie pod narkozą, bo mam bardzo niskie ciśnienie i prawie żaden stomatolog się na to nie godzi. Ale skorzystałam ze znieczulenia komputerowego i byłam zadowolona, nic nie bolało :) choć fakt, miałam jak Ty - przez całą wizytę myślałam, że zaboli. Pani dentystka widziała, że mam trochę strach, więc kazała położyć się i zamknąć oczy - i ani się nie obejrzałam, a było po wizycie :)

    Kasia * lubi tę wiadomość

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 6 lipca 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde ja też od piątku jakiś wysyp był jajcory się zmówiły dużo dziewczyn dostało w piątek @
    to zaczynamy od nowa powodzenia w końcu się uda :-)

    Kasia * lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki Kasiu no iza reszte dziewczyn oczywiscie tez

  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 6 lipca 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ ma być 15.07, mam głęboką nadzieję, że nie nadejdzie :)
    Akurat 15.07 będziemy mieć kolejną miesięcznice bycia razem, miły byłby to prezent, gdyby @ pojechała na 9 miesięczne wakacje :P

    Kaśka lubi tę wiadomość

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 6 lipca 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny uciekam do spanka :-)
    dobranoc niech moc będzie z wami :-P haha

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobranoc Kasiu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sana ja miłam ten cykl bezowulacyjny i zaczynam brac tabletki n aowulke wiec moze cos sie wykluje no mam nadzieje

  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 6 lipca 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia trzymam za nas wszystkie kciuki :)
    Oby te nasze skarby nie kazały nam za długo na siebie czekać :)

    Kaśka dobranoc, kolorowych snów ;)

    Kasia * lubi tę wiadomość

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no kochana wszytkie stoimy w kolejce po maleństwo i mam nadzije tak jka Ty że nie bedziemy musiały za dłgo czekac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2014, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez stara a mi zęby nadal rosną - dwa już wyrwane bo mnie cała szczęka bolała a dwie ósemki nadal w toku.

‹‹ 13 14 15 16 17
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ