Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 8 września 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jakie ceny tych butów, kurtek... ja mam problem z butami bo mam małą nogę :P a z kurtką czekam, dopiero pojawiają się :)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 8 września 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    a w ogole mizzle to oznacza kapuśniaczek po ang :D hahahah :D :D :D

    no i dzisiaj znowu Cię zjem, bo teściowa kapuśniak robi :D

    mizzelka, Groszek lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    u mnie też mięsni :D ja za to jaieś warzywka sałatkę :D a oni łupa mięcha i starczy :D
    ja uwielbiam sałatki i mój P. też ma bukiet 3 sałatek: żeberko, schabowy i udko ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2014, 10:54

    mizzelka, przedszkolanka:), Groszek lubią tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 8 września 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja mama ma urodziny w ten weekend i chce kupić jej sokowirówkę... bo cos mi o niej mowiła, ale jest tyle na allegro ze nie ogarne tego :(

    podoba mi się ta np: http://allegro.pl/potezna-niemiecka-sokowirowka-1000w-clatronic-3532-i4537860035.html
    i nie wuem czym je odróżniać, od siły? to są lepsze? czy na coś jeszcze warto zwrócić uwagę?

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 8 września 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ohoho :D dobry jestem towar :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    no i dzisiaj znowu Cię zjem, bo teściowa kapuśniak robi :D


    coś często masz ostatnio kapuśniak :)

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 8 września 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta padłam z tym bukietem surówek hahah :D dobre :D

    nick nieaktualny, Groszek lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 8 września 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    a jakie ceny tych butów, kurtek... ja mam problem z butami bo mam małą nogę :P a z kurtką czekam, dopiero pojawiają się :)
    ajaki rozmiar? i pewnie szczupłą co?

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizzy chyba siłą, mocą, ile prądu żre, ile ma cięć czy obrotów na minutę takie rzeczy... Ja mam sokowirówkę przedpotopowa jeszcze taką ogromna i głośną ale działa i to się liczy ;)

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 8 września 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizzelko poczytaj opinie na necie o każdej :)

    Marta no teściowej raz wystarczy wspomnieć że mam na coś ochotę :P to póżniej co tydzień to mam,jak jesteśmy :P ale nie narzekam bo kwaśne dobre jest :D

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 8 września 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    ajaki rozmiar? i pewnie szczupłą co?

    no dziecięcą :P niby mam 34-36, zależy jakie buty... baleriny, szpilki sandały to 34 góra 35 a jesień/zima 36 bo skarpetki pod to , nieraz podwójne :P

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no... też bym zjadła takiego kwasidła jakiegoś.... ostatnio nie mogę w ogóle mojej ukochanej czekolady jeść, bo zaraz mnie mdli ;(
    a największą ochotę od jakiegoś czasu mam na sowę (grzyb) zasmażaną mmmmm ;)

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 8 września 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    włąśnie my też mamy przedpotopową :D i działa dalej :D ale coś mi gadala że chciałaby taką zgrabniejszą... bo tam ta to jak mały telewizor.. i by np sok z buraków zrobiła itp.. i własnie patrzę że w tej jest duży otwór na owoce itp, nieźle wygląda..

    muszę się śpieszyć żeby siew yrobic do weekendu :)
    ale dzis lece do babci... wiec znow strace czas ale wieczorkiem popatrze
    Miłego dnia dziewczyny :) i smacznych obiadków życzę :*

    dzięki za poradę może to ogarnę :) najwyzej wrzucę linka co mi się spodoba i ostatecznie może mi pomożecie np wybrać z trzech :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 8 września 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sury_cat wrote:
    no... też bym zjadła takiego kwasidła jakiegoś.... ostatnio nie mogę w ogóle mojej ukochanej czekolady jeść, bo zaraz mnie mdli ;(
    a największą ochotę od jakiegoś czasu mam na sowę (grzyb) zasmażaną mmmmm ;)

    ooo ja też... wczoraj właśnie mówiłam,że bym taką z patelni zjadła <3

    oki Mizzelko, damy radę wspólnie coś wybierzemy :P
    miłego dnia :*

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 8 września 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja zawsze przed @ miała chcice na jogurty hahah :D teraz mi zbrzydły -.-
    ale jem dalej z musu.

    a ja bym zjadła sałatkę makaronową z kilkoma plastrami ananasa, ogórka zwykłego, papryka czerwona surowa i pora. jeny jakie to dobre z majonezem <3

    Groszek lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 8 września 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka, nie nadazam za Wami, prosze tempo zwolnic;p

    hihi;p

    Martusia, trzymam kciuki :) jakkolwiek bedzie, pamietaj ze jestesmy tutaj :)

    a co z Livka, wszystko ok?? bo od jakiegos czasu tez nie pisze nic :(

    Mizzy, co ten Twój małż..jakoś dziwnie, jakby sie wstydził mowic o ciazy i o "tych" sprawach. No zobaczysz, jak to bedzie...

    a ja dzis jade na spotkanie z kumpela :P bedzie obczajac brzusio pewnie;p

    mój agencik obudził mnie o 4 rano i miałam po spaniu, z lewego na prawy bok...wierciłam sie nie miłosiernie;p i kota, ktory spi u nas na poscieli "wysadziłam" w powietrze kopniakiem w kołdre...małż sie obudził i mowi "O, latający kot" :P

    bylismy wczoraj w galerii, ale nic nie wyhaczyłam. chciałam 2 pary leginsów z new yorkera, ale potem sie rozmysliłam. Okazało sie, ze w galerii w jednym z pasazy bylo przedstawienie dla dzieci wraz z konkursami...przystanelismy na chwile, moj agencik mały chyba wiedział gdzie jest, bo zaraz zaczął się wiercić, chyba był chętny do zabawy :D a potem sie popłakałam... ze szczęscia chyba, sama nie wiem :P

    biedna ta dziewczyna ze styczniowek :( ja nie wchodze na forum fioletowe...jedynie na czerwcowe/lipcowe testerki... musimy urodzic zdrowe dzieciaczki, ja tez sie boje strasznie! ale musi byc przeciez dobrze!

    Rudasek, Mały sie widze z Wami bawi :P hihih

    Mizzy, to bulgotanie, to moze byc "to" i te motylki:) na poczatku spokojnie to odczuwasz i z dnia na dzień coraz mocniej...a potem kopniak:D
    "haaa! jestem tu, mama" :D
    i wiesz, ze to było to:D pamietam jak na poczatku myslałam, ze to już ruchy, a to tylko moje jelita pracowały:P a pozniej do nich przemawiałam:P

    my z wczoraj obiadek bedziemy miec prawdopobnie... mielone, ziemniaczki, suroweczka

    wczoraj przed snem strasznie plecy mnie bolały, myslalam ze umre...ale dzis juz dobrze póki co;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2014, 11:03

    przedszkolanka:), mizzelka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    relge6yd309xm1zq.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 8 września 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to znow nogę mam długą a szczupłą i tylko wojas mi podpasował z butami, wydałam kasy, ale warto, szybko sie nie rozwalają już teraz im minie 3 sezon zimowy :) i są spoko :) a czasami sie trafia na przeceny :D ja tak kupiłam że zamiast 270 to kupiłam za 190 :D mam taki dobry sklep i mają właśnie z tej firmy :D bo w oryginalnym wojasie bym zapłaciła 330.. (facetka katalog mi pokazywała z ceną bo jej nie wierzyłam) jakąś marżę biorą potężną a przecież to samo... -.-


    no idę bo nie mogę się z wami rozstać jeszcze raz miłego dnia <3

    Groszek lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Groszku :)
    dzięki za kciuki, ale jak już pewnie przeczytałaś, zakupiłam 2 tony podpasek i czekam na Armię Czerwoną ;P i dzięki, pamiętam, że mogę na Was liczyć ;*
    Mizzy miłego dnia, wracaj do nas szybko ;*
    Livia musi chyba odpocząć, załamała się @, a serio byłam pewna, że się jej udało...

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 8 września 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha, latający kot! <śmieję się w głos> :D

    Livia sobie odpoczywa narazie :)

    mm mielone w środę będę robić :)
    fajnie że już tak kopie, też bym chciała by mieć pewność że wszystko jest dobrze :)
    Ciebie plecy a nas brzuchy i tak w kólko :P

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co? Ja mam 4 października urodziny, to muszę dostać jakiś prezent co nie? To nie ma bata, w sobotę musi wyjść pozytyw! ;) chociaż spóźniony prezent urodzinowy 15.10 też chętnie przyjmę ;P

    przedszkolanka:), Groszek lubią tę wiadomość

‹‹ 1130 1131 1132 1133 1134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ