Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lepiej, lepiej :) mnie zawsze najgorzej męczy rano i wieczorem ;P tylko śpiąca jestem ;P a co do wódki to my oboje nie lubimy alkoholu ;P zajadam za to migdały co by dalej endo reperować :)

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4599

    Wysłany: 16 września 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizzi Dolargan to lek morfinopodobny, ledwo mi go wstrzyknęli a już odpłynełam :D Ale dopiero jak miałam rozwarcie 5cm, wcześniej na żywca wszystko... Na piłce skakałam i pod prysznicem byłam :D A później spałam na podłodze zwinięta w kłębek po Dolarganie :D

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Livia najgorzej jeśli jakieś sprośności gadałaś w tym znieczuleniu hehe ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    livia30 wrote:
    Mizzi Dolargan to lek morfinopodobny, ledwo mi go wstrzyknęli a już odpłynełam :D Ale dopiero jak miałam rozwarcie 5cm, wcześniej na żywca wszystko... Na piłce skakałam i pod prysznicem byłam :D A później spałam na podłodze zwinięta w kłębek po Dolarganie :D

    chcę to! :D na chwilkę zapomnieć o kłopotach ;/

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4599

    Wysłany: 16 września 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E tam, nic nie gadałam. Pamiętam, że ledwo oczy otworzyłam to pytałam jak wynik :D

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 16 września 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie w tym szpitalu też piłka itp.. co mogłabym sobie pomarzyc w starym szpitalu... położne to by mnie wyśmiały za takie wymogi... ale szkoda gadać..

    fajnie ze coś zapodali... ale na razie staram sie o tym nie myśleć :D co będzie to będzie, na razie mam jakieś głupie obawy że przez to że nie miałam cytologii to dziecko zatruwam albo że coś w moczu mam.. no szok.. po nocach nie śpie :(
    a nic mnie nie swędzi ani nic, no głupota mnie bierze konkretnie.

    Marta a moze wściekłe psy? piłaś? :D zajebisty drink a rozgrzewa i nie czuć wódki :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4599

    Wysłany: 16 września 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizzi wariatko, co Ty sobie wkręcasz! :D

    mizzelka lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 16 września 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta ja właśnie na bóle głowy sobie kupiłam olejek eukaliptusowy a baba mi coś podała z mentolem itp.. i to jest własnie do inhalacji Olbas Oil czy coś takiego :D poczułam się jak za dawnych czasów jak bylam mała :) jak mama wcierała mi taką maść jak byłam chora :) a może coś takiego wam się przyda? chociaż tak nie bd dokuczaćgardło po inhalacji.

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie piłam. Z alkoholu to lubię tylko szampana, czerwone słodkie wino i malibu ;P

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 16 września 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    livia30 wrote:
    Mizzi wariatko, co Ty sobie wkręcasz! :D
    ja nie idę już do gina.. ja musze iść ale do psychiatry :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 16 września 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sury_cat wrote:
    Nie piłam. Z alkoholu to lubię tylko szampana, czerwone słodkie wino i malibu ;P
    żałuj, ja nie nawidzę posmaku wódki ale to jest zajebiste... i uwierz mi połączenie tego jest tak proste a tak smaczne.. ja się bałam tego :D bo mówię blee wódka ale naprawdę smak dobry.. wódka + sok malinowy(syrop) + sos tabasco. Połączenie idealne :D

    musicie popróbować drineczki jak nie za wódką itp jesteście :D dopóki można jeszcze :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 16 września 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie chce gazu, chce na zywca :P (chyba) na dzien dzisiejszy i wczesniejszy :P
    zawsze byłam za naturalnoscia;)

    przy Dolarganie szybciej sie szyjka rozwiera...
    nie chce tego tez;p
    czasem dzidzia sie tez przy tym znarkotyzowana rodzi, no ale wiadomo, jak sie poród wydłuza i kobieta zmeczona, to czasem trzeba pomoc, jesli sie zgodzi i chce;)

    ja ewentualnie No-spe domiesniowo, to ostatecznie;p a tak to ide na żywioł, najwyzej sie przekrece albo mnie wyrzuca a potem sie ze mnie smiac beda i bede sie musiała zwolnic jak wiochy narobie;p ja- "bohaterka" :P

    ale czemu tak myslisz o tej cytologii i moczu swoim MIzzy?? cos sie dzieje??

    ja miałam cyto ostatnio, balam sie ze mi lekarz wjedzie za daleko do szyjki i przebije pecherz płodowy czy coś, wyobrazałam sobie, ze mnie ukłuje i odejda mi wody :O udusiłabym !! :O na szczescie nic sie nie działo, wynik prawidłowy...ale krocze mnie długo bolało :|

    Livka, czyli całkiem swiadoma byłaś :) wiedziałaś co sie dzieje;)

    relge6yd309xm1zq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze z tymi cytologiami Waszymi... ja miałam robioną rok temu, pierwszy raz i nic mnie nie bolało, aż się zdziwiłam! o_O

  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 16 września 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiedys piłam wsciekłe psy, pyszne... a jak rozgrzewaja :D mhmmmm :D

    mimo ze ja alkoholu nie bardzo :P

    Mizzy szaleńcze :P

    miałam taki inhalator na katar z eukaliptusem :D pamietam jak dzis jak sie tym "sztachałam" :P hehe :)
    a jeszcze maść z Tygrysem czy Kotkiem była chyba na katar :)
    o jak słodkow powspominać dzieciństwo :)

    mam faze na smalec ostatnio :D pychooota :)
    lubicie smalec laseczki??

    wczesniej miałam faze na ogorki kiszone i pomidory...

    relge6yd309xm1zq.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4599

    Wysłany: 16 września 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszku a dalej podają Dolargan przy porodach? No mi się przeciągało juz nieźle wiec dostałam a że szyjka szybciej wtedy sie rozwiera to chyba lepiej co nie? :D W każdym razie Majka po porodzie dostała jakiś zastrzyk i juz była "trzeźwa" :D

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 16 września 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po przygodzie Karoli jakoś mi się w głowie pieprzy... i sobie wmawiam niepotrzebnie.

    A cytologii nie miałam jeszcze, widocznie uznał że to nie potrzebne.
    Czułam coś zaraz po owulacji że mam infekcje, ale wydaje mi sie że wyleczyłam tą maścią i zapobiegawczo ją biorę co 3 dni.
    Śluz bezwonny i białawy z żółtymi nitkami rozciągliwego czyli jak bylo od początku. Swędzieć nie swędzi, wkładki zmieniam często i przed ciążą bo co chwile bawiłam się z zapaleniem pęcherza... i codziennie higena i wtf.
    Potem pamietasz jak cos mowilam ze parcie na pęcherz mialam 6 dni po badaniach a mialam spoko wyniki -.-
    wy pisałyście że to od macicy i musiało tak być a gin mowil ze nie -.-
    że nie od dziecka i zlecił skierowanie..
    i mam własnie czasami takie parcie raz na jakiś czas ale dziś zrobilam sobie ten test paskowy na bakterie i azotyny i nic nie mam -.-
    wiem, wiem, wyluzuj dupe.. luzuje :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 16 września 2014, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie cyto też nic nie boli :D
    aby lekkie ukłucie albo wcale nic nie czuje :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4599

    Wysłany: 16 września 2014, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nigdy nie piłam wściekłych psów - bałam się zawsze, że szybko mnie sponiewierają ale chyba czas spróbować :D

    Mnie nigdy cytologia nie bolała, raz dwa i po wszystkim. Ale ja chyba jakas odporniejsza na ból jestem :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2014, 16:03

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizzy to parcie może masz tak jak ja - od np zimnych nóg albo pleców? Ja nawet jak mam zdrowy pęcherz a zmarznę to zaraz mam takie uczucie kłującego pełnego pęcherza a załatwiam się normalnie, po prostu od zimna takie mam uczucie ;P a robiłaś usg nerek? możesz mieć kamulce ;P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    livia30 wrote:
    A ja nigdy nie piłam wściekłych psów - bałam się zawsze, że szybko mnie sponiewierają ale chyba czas spróbować :D

    Mnie nigdy cytologia nie bolała, raz dwa i po wszystkim. Ale ja chyba jakas odporniejsza na ból jestem :D

    ja się właśnie zdziwiłam, bo ja miękka dupa jestem o_O zero odporności na ból a jeszcze babka przed badaniem mówiła, że będzie mnie boleć a tu nic... leżałam rozkraczona czekam i czekam a ona do mnie "ale już zrobione" hahaha :D

    mizzelka lubi tę wiadomość

‹‹ 1193 1194 1195 1196 1197 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ