Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak teraz najgorsze 2 tygodnie przede mną hahahaha :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 27 września 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sury_cat wrote:
    tak teraz najgorsze 2 tygodnie przede mną hahahaha :)
    oj tak - zawsze się to ciągnie jak 2 miesiące :P

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i co rano strach czy tempka nie spada ;P niech spadnie tylko raz i znów do góry ;)

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 27 września 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ;)

    Monia to tydzień Wam szybko zleci jak taki od lekarza do lekarza :)

    Marta piękna owulka! :o a tym serduchem to spokojnie,my mieliśmy dwa dni przed owu serducho tylko i się udało ;)
    A u Was przy tych <3 stawiam na chłopaczka :D

    My kończymy sprzątać,jeszcze T.podłogi umyje i ruszamy dalej ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Aga witam Cię w 20tc tak? :D połowa z głowy :D jak wrażenia? :D

    szczerze to bym wolała córcię, ale bolały mnie oba jajniki także kto wie, czy nie będzie parka hahaha ;) jeeeeju, żeby w ogóle się udało, a płeć to już nieistotna <3
    my zaraz do szwagierki na urodziny uciekamy ;P

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 27 września 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie 48% a połowa za tydzień ukończona ,ale 20 tydzień jest <3

    Jak już się uda to płeć w ogòle nie gra roli ;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 27 września 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, nie nadrabiam na razie, podaję wyniki badań.

    W nawiasie normy, podaję też jak było. Jest lepiej chyba. Prawda?

    Koncentracja plemników 18 M/ml (powyżej 15) - było 10
    Całkowita liczba plemników w ejakulacie 57 M (powyżej 39) - było 30
    Szybki ruch progresywny (А) 3 % (powyżej 25) - był 1%
    Wolny ruch progresywny (В) (8 %) j.w. - było 2%
    Ruch progresywny (А+В) 11 % (powyżej 30) - było 4%
    Prawidłowa morfologia wg WHO IV 31 % (powyżej 30) - było 23%
    Koncentracja prawidłowych plemników (wg WHO IV) 5 M/ml - było 2 M/ml
    Koncentracja plemników o szybkim ruchu progresywnym (A) 2 M/ml -było 0,5 M/ml
    Koncentracja nieruchomych plemników 16 M/ml - było 10 M/ml
    Całkowita liczba plemników o szybkim ruchu progresywnym ???(A)6 M - było 1 M Całkowita liczba plemników o prawidłowej morfologii (wg WHO IV)18 M-było 7 M Całkowita liczba plemników nieruchomych lub o ruchu nieprogresywnym 51 M - było 29 M
    Średnia prędkość plemników o ruchu progresywnym (A+B) 26 µm/sec - bez zmian
    Liczba prawidłowych morfologicznie plemników o ruchu progresywnym (SMI) 18637 (> 60 tys)- było 2566
    Ruch nieprogresywny (С) 15 % - było 5%
    Plemniki nieruchome (D) 77 % - 91%

    Prawidłowa morfologia wg WHO V 3 % >4 - tu było 6%

    Co sądzicie?

    przedszkolanka:), nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brawo, wyniki lepsze, dużo mieści się w normie! :D to teraz działać i czekać na rezultaty! :)

  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 27 września 2014, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze a musze jajco wyhodować. A to nie takie proste.

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 27 września 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota piękna poprawa <3 ulga co? :)
    a pamiętasz zasadę ? Że gorzej facetowi poprawić niż sobie? Więc i z Tobą dacie radę :)

    a my już po wizycie u babci T. i lodach w Mc donaldsie :D pora na odpoczynek :)

    Złota lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 27 września 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie znam tej zasady, ale zapamietam :)
    Ulga bedzie jak wyjde od gina w poniedzialek i bede miala PLAN... ;)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny ,

    Sury idziemy łeb w łeb .. ;)
    Moja owulka odbyła się bodajże dziś koło godz. 18:30 jajnik Mnie troszkę bolał prawy, zaciągnęłam Tomcia do <3 ..


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2014, 21:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane nic już z tego nie rozumiem... został mi jeden test owu i tak z głupia frant sobie zrobiłam i... wyszła druga kreska prawie taka sama jak ta pierwsza! o_O wtf się pytam grzecznie?!

  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 27 września 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena, co się stało?

    Sury, te testy są o kant tyłka rozbić. Mówiłam Ci.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no też tak mi się wydaje, że to pomyłka po 3 bladziochach nagle pozytyw? o_O ale kto to wie...

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 27 września 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a pokaż ten test :O

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 27 września 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka ale śliczny brzuszek :))

    Złota no powiem szczerze że poprawa konkretna... i to dość konkretna... ja cię kręcę :)
    a jajo się wyhoduje ;D

    ja jeszcze nie widzę jak się wypina, choć czasami mam schize że coś widzę, ale to może tylko moja schiza że coś się unosi.
    Marta hahah mistrz z tym obcym to dobre :D

    i oczywiście przyłączam się do słów Agi że Wszystkie to poczujecie :) innej opcji nie biorę pod uwagę <3

    Marto ładnie tempka ci skoczyła i to konkretnie i nie rob juz tych testów owu :D wpuść je w kąt :P
    najwazniejsze ze są serduszka ;)

    Lena a co tam? ajj tam z nimi to tak bywa.. i my niby mamy fochy nie? wczoraj z moim też się capnęłam :D norma..

    Anutka lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 27 września 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasku śliczne te ubranka :D Synuś będzie jak model :D
    a dziś siostra męża zapraszała do siebie i że na koniec Grudnia/ początek stycznia są super promocje w Smyku... i na basen bd miała za darmo z kartą ciąży :D


    Aguś nie czytaj i nie stresuj sie.. ja też nie wiem czy mam dobrą cytologię itp..
    ale siostra męża miała 2 kategorię i urodziła zdrowego synka.. w ponad 38 tygodniu... a całe życie nie spr cytologii.. więc luzik :) jak na USG wszystko ok i szyjka zamknięta jest za każdym razem to po co by miała się nagle otworzyć?
    i mialyby sie wody sączyć? a zakażenie na pewno by się wyczuło że coś jest nie tak..

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e7ad642a497538dfmed.jpg

    a proszę Cię bardzo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e7ad642a497538dfmed.jpg
    a proszę Cię bardzo ;P

‹‹ 1268 1269 1270 1271 1272 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ