X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 19 marca 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gajka cisza :(

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta remoncik się szykuje? zazdroszczę bo masz co remontować i swój kącik.. my się borykamy z problemem kupić dom czy budować swój nie wiem co tańsze ;/

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 19 marca 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no remoncik tylko przy tym małym remonciku okazuje się że będzie coraz większy remont na całego :/

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale z drugiej strony i tak i tak kredyt brać trzeba więc to chyba bez różnicy bo i tak kupa kasy :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta no niestety zawsze tak wychodzi no ale pomyśl jak pięknie i świeżo potem bedzie :)

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 19 marca 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak czy tak wydatek.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 19 marca 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Gajka :) musisz się rozeznać po ile chodzą mieszkania itp. :) ja to podziwiam,że te kredyty bierzecie...

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 19 marca 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gajka wrote:
    potforzasta no niestety zawsze tak wychodzi no ale pomyśl jak pięknie i świeżo potem bedzie :)
    Będzie ale wszytko muszę sama robić bo mąż do pracy pójdzie wróci wieczorem to mi nic nie pomoże.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 19 marca 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    cześć Gajka :) musisz się rozeznać po ile chodzą mieszkania itp. :) ja to podziwiam,że te kredyty bierzecie...
    JA nie biorę zarobiła odłożyłam i teraz wydaję :D

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    cześć Gajka :) musisz się rozeznać po ile chodzą mieszkania itp. :) ja to podziwiam,że te kredyty bierzecie...

    bez kredytu ani rusz niestety :( i powiem strasznie się go boję ale nie jesteśmy wstanie zebrać tyle kasy żeby postawić dom i wykończyć chyba bym musiała 30 lat zbierać i do tego na nic nie wydawać a niestety na życie idzie kupe kasy.. domy i mieszkania u nas chodzą mniej więcej w takich samych cenach dom taki do zamieszkania od zaraz to koszt około 450 000 tys (najtańszy) mieszkania 3 pokojowe tyle samo, okolice Warszawskie są strasznie drogie działki też, ja sie nie nadaję do mieszkania w bloku mąż też więc odpada :) szukamy taniej działki małej i chcemy dom z bala stawiać i składać podanie o kredyt na dom energooszczędny panstwo daje około 50 000zl na drodze nie leży

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 19 marca 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe :) my całe szczęście już po remontach :) kolejny jak bobas będzie miał być ;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gajka podziwiam Cie, kredyt na tyle kasy to straszne odsetki poza tym jak rata wzrosnie, a bywa ze wrasta w jednym roku o 100% to bedzie niewesolo. Lepiej juz kupic male mieszkanie...

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 19 marca 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie drogo jest... ale bez mieszkania to ani rusz teraz..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w Wawie mam swoje mieszkanie, ale jak patrze na znajomych co kupili 4 pokojowe za 500 tys w tym ponad 250 kredytu i rata 1600 to masakra. A mieszkaja we dwojke...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Gajka podziwiam Cie, kredyt na tyle kasy to straszne odsetki poza tym jak rata wzrosnie, a bywa ze wrasta w jednym roku o 100% to bedzie niewesolo. Lepiej juz kupic male mieszkanie...

    wiem, ale jak mówiłam u nas mieszkania są w takich samych cenach jak domy więc to już wolę dom który ma minimum te 4 pokoje za kawalerki sobie życzą bajońskie nawet 300 000zl!! to jest straszne

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaja troche chyba przesadzasz w Wawie kawalerke mozna juz za 200 tys kupic, 2pokojowe 250-270, pod Waraszwa taniej, tylko trzeba poszukac :) Zeby dobrze zyc z kredytem to trzeba zarabiac ona 4 tys i on z 8 tys na reke inaczej lipa.
    Wlasnie popatrzylam w necie np Piaseczno 60 m2 za ok 260 tys.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2014, 20:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wiesz mi mieszkam pod warszawą niedaleko jeszcze dziś przeglądałam ogłoszenia gdzie za kawalerki ceny chodzą 260 000zl w górę kuzynka męża za mieszkanie 3 pokojowe na ursynowie zaplaciła 460 000

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2014, 20:31

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ceny są różne jak bym mogło kupiła bym tam gdzie można tanio, ale niestety na to sobie pozwolić nie mogę bo mąż ma prace tu a zmienić nie może

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bo Wawie drozej. Takie ceny niestety. Jedyna nadzieja to wygrana w totka :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo tak tylko w tym trzeba mieć szczęście albo dobry system :) ja nie gram szkoda mi kasy czasem rzucę chybił trafił jak jest duża kumulacja, jak głupia myśląc a może trafię :)

    aszka lubi tę wiadomość

‹‹ 146 147 148 149 150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ