X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 21 lutego 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ufffff ogarnięte już na dziś wreszcie :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Madziulka Autorytet
    Postów: 2152 794

    Wysłany: 21 lutego 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sernik w piekarniku,podłogi pomyte,pranie zrobione i rozwieszone,teraz mam czas dla siebie póki mały się nie obudzi :P

    Zupa rano ugotowana a ja dopiero teraz zjadłam,zmykam się położyć chociaz na pół godzinki

    mizzelka lubi tę wiadomość



    relgh371ly1mtto9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sury wrote:
    my mamy w planie kupić Marysi z fisher price :) ale też się jeszcze zastanawiam bo czytałam, że są wywrotne :/
    polecam z fisher price, ja kupilam dla swojego chrzesniaka taki i uzywał do 2.5 roku :) http://allegro.pl/fisher-price-lezaczek-bujaczek-3w1-do-18kg-t4145-i5080197388.html (chodzi o to zeby płozy były duze i stabilne, te nowsze z pałąkami sa gorsze bo mniej stabilne) zabawe miał ekstra, dobra jest tez mata do zabawy z fihser price poruszajaca polinsensoryczne zmysły dziecka :) a takze mozna dziecko wtedy około 3-5 miesiecy ( w zaleznosci od rozwoju kłasc na brzuszek i dziecko sie czołga(dzieki temu cwiczy napiecie miesni i je wzmacnia).

    Gratuluję wszystkim mamusiom :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2015, 15:23

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 21 lutego 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 10:07

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 21 lutego 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobranoc <3
    cisza tu dziś ..

    Aga jak sytuacja ?

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 21 lutego 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez zmian. Silne skurcze,jutro dzwonie do lekarki..

    Dobranoc :*

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mon!ta^ wrote:
    z wapnem czyli kalcium? czy tam przez c pisane :P mozna to w ciazy

    hmm jeszcze tak sie zastanawialam w srode bralam pierwszy raz kapiel w wannie w ciazy i byl płyn do kapieli i zel ktorego nie uzywalam w ciazy - to moze byc to;
    albo u dentysty jak bylam w srode/czwartek co mi podawala jakies leki w czasie czyszczenia kanału; lub w srode jadlam truskawki a wczesniej ich nie jadlam

    ja nie stosowałam, ale lekarze pozwalają w ciąży pić jak jest jakaś wysypka, zapytaj lekarza jak nie przejdzie

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 21 lutego 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluberry wrote:
    ja nie stosowałam, ale lekarze pozwalają w ciąży pić jak jest jakaś wysypka, zapytaj lekarza jak nie przejdzie
    Ja mialam w szpitalu jak dostalam uczulenia na zel do ktg, to bezpueczne :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 22 lutego 2015, 04:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ciocie,informuję że dzisiaj o 2.16 na świat zawitała Pola <3 waży 2890 i ma 49 cm.! Nasza laleczka ślicznie już cyca piła,jest urocza i piękna jak na noworodka <3 jesteśmy w niej zakochani!

    Co do porodu to ok.23 tak mnie bolały skurcze i pojawiły się co 5 minut,stwierdziliśmy że jedziemy. Okazało się że jest 4 cm.rozwarcia i usłyszałam by tak wszystkie przyjeżdżały :)
    Zrobiono usg,lewatywe, no i ktg i badanie a tu 8cm!! Na zzo za pòźno,miałam mieć gaz ale byłam głodna i mi niedobrze było to zrezygnowałam chociaż bolało okropnie! Po kilku skurczach przyszedł lekarz i zaczęły się parte! Z 2h po przyjęciu! Same parte były chyba z 3 i nagle po wszystkim :o aa i dostałam kroplòwke bo skurcze pòźniej zwolniły i za kròtkie były ale nie wiem czy zleciała cała :o
    Mąż był przy mnie cały czas,dzielny mnie trzymał za rękę i głaskał...ah <3 pępowiny nie przeciął bo malutka była zawinięta :o ja mam małe nacięcie ;)
    Teraz prôbujemy spać bo za 2h karmienie :)

    Wybaczcie że chaotycznie ale nadal nie wierzę! :o

    Dobranoc ;)

    mizzelka, Lena87, Bluberry, Sury, XxMoniaXx, livia30, potforzasta, Anutka, Groszek, Maniuś, Madziulka, zizia_a, Z. lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 22 lutego 2015, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PORÓD MARZENIE! i oby tak wszystkim się trafiło :)
    Jeszcze raz kochana dla was Gratulacje! :)

    ekspresss :) ale fajnie że już masz to z głowy :)


    czekam z niecierpliwością na jakieś zdjęcie :) ciekawe jak wygląda :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 22 lutego 2015, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a moja własnie harcowała calutką noc, wyjątkowo... nie mogłam spać.. szczególnie okolo 1 i o 3... nawet wizyta w wc ją nie uspokoiło :D
    teraz juz wiem dlaczego :D :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 22 lutego 2015, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    To znaczy pomoglam im, piciagnelam zeby zobaczyc czy mocno trzymaja i w reku mi zostaly
    no ale już masz wszystkie wyjęte? :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 22 lutego 2015, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LENA ZABIJE CIE! HAHHAHA LEZE I KWICZE, MAŁA MA turbulencje hahahaha :D no nie mogę... zeszcze sie :D

    Lena87 lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 22 lutego 2015, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała po nocnych harcach śpi.. ale na szczęście się kręci teraz troszkę bo juz mnie stresowała :D

    Aguś dziękuję za cenne rady, kochana jesteś :*


    mama znalazła w domu u siebie poduszkę antyodleżynową, nieużywaną.. z dziurką w środku... aby ściąć ma na około żeby zrobić kółko :D bo tak to jest kwadrat :)
    i zrobi mi pokrowiec i jazda :) bd miała na połóg do siedzenia :)

    siostrze pykł samochod, dlatego trzymam jeszcze chwile zwieracze, ale jak naprawią to pokrzywa idzie w ruch :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 22 lutego 2015, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha to koło to dobry pomysł ;) zadek boli a cieczy jak ze świniaka :o
    Ej a wiecie że nawet się nie zmęczyłam i nie spociłam? :p ja to jakaś naprawde inna jestem jak nic :p
    Najważniejsze-pozytywne nastawienie dziewczyny!

    mizzelka, Lena87, Maniuś, Z. lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 22 lutego 2015, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie wczoraj o tym myslalam intensywnie i mama ma mi obszyć już i przygotować :) będę miała w domu chociaz troszkę wygodę :) dobrze ze wkładów duzo kupilam bo ja to jestem podatna na tą krew :D jak @ to leje się jak ze świniaka też :D a co dopiero po takiej akcji :D

    podziwiam naprawdę, także mam cichą nadzieję że mi się taki szybki poród udzieli od Cb bliźniaczko :)

    muszę doładować tel :D bo mi skurkobance poblokowali bo skonczyła sie wazność, no skurczysynki... a muszę w razie co informować :D ale co tam, zarąbie od męża tel... ma ponad stówę na koncie :D hahah :D
    ale chociaz dzieki temu wiem że nigdzie nie pisze :D :D

    ja już się nastrajam pozytywnie według twojej rady :D i robię kurs oddychania :D muszę to ogarnąć :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 22 lutego 2015, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia ale express :) zazdroszcze :)
    Nasze Maluchy maja identyczne wymiary, no to teraz szukaj wszystkiego na 50...bo Mała sie bedzie topić. Moj do dziś sie topi w tych najmniejszych :):)
    Agusia powodzenia, cierpliwości...bo będzie CI jej trzeba:)
    Ja mam wyrzuty sumienia bo w nocy podniosłam głos na Małego...juz mnie tak zdenerwował ze szok, przez 2h był co 5 min cyc...sutek mi odpadał, zreszta do teraz...w końcu tata GO wział, wział smoka do buzi i zasnał. Ma ogromne parcie na ssanie...no i Tatuś z fochem jak mogłam sie wydrzeć na dziecko, heh....a ja sie nie wydarłam tylko powiedziałam ze mnie zaraz szlak trafi jak sie nie uspoki...ehhhhh

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 22 lutego 2015, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takkkk....czekamy na zdjęcie:)

    mizzelka lubi tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 22 lutego 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasku nie dziwię ci się, masz prawo do flustracji, jesteś zmęczona.. wykonczona.. Mały widocznie lubi byc przy cycu.. i to bardzo..
    moze ten smoczek bd alternatywa choc na chwile.

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko poród Marzenie !! ..

    Gratulacje dla WAS <3

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

‹‹ 2230 2231 2232 2233 2234 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ