X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 1 marca 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek wrote:
    dobry dobry :)
    Witam nowe DZiewczyny :)
    Stare tez witam :)
    Mizzi jak tam? dzieje sie cos?
    Monia, Monita, Lenka jak sie czujecie?
    Złita co tam?
    Livka pewnie gwałci męznego :)
    Przedszkolanka ale Ci córka pieknieje:) Ja mojemu też non stop fotki cykam, to niesamowite jak sie zmienia, z dnia na dzien :)
    Co u WAs??
    Moi chlopcy sie sobą zajęli wiec mam chwilke dla siebie :):)
    ale głowa mnie dzis boli strasznie :( nie wiem czy od pogody czy od nocnego niesoania, Maly co 2h chcial cyca a miedzy cycami oczy jak 5zł i zajmuj sie mną matka:)
    troszkę się może i dzieje..bo mam coraz częściej bóle miesiączkowe.. i lędźwie mnie napieprzają, ale ponoć do 3 marca mam nie rodzić..

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 1 marca 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    hej, ja się źle czuję dziś. Coś mnie kuje w boku, teraz mi niedobrze i boli mnie głowa. Idę się położyć. Do południa gotowałam, bo jutro koleżanki z pracy wpadają po pracy.

    Buziaki!
    uuu to będzie obiadek integracyjny :)
    trochę się rozweseli, ale żebyś aby się dobrze czuła :)
    ja też kiepawo się czuję, więc chyba dziś taki dzien mamy lichy...
    oby jutro było lepiej :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 1 marca 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobiłam herbatę z pokrzywy pierwszy raz ale nie wiem czy pić.. bo bóle na @ są..
    kut je wie :D

    Monita ale mi chęci narobiłaś na koktajl.. chyba męża zwerbuje żeby mi mleko przyniósł świeże i wezmę truskawki z zamrażalnika i bym sie napiła takiego koktajlu mmmm:)

    mon!ta^ lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 1 marca 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka29 wrote:
    Naali byc moze masz za wysoka prolaktyne i dlatego sa takie dlugie cykle.Ja mialam nieregularne @ i okazalo sie,ze mialam za wysoka prolaktyne i zaczelam brac Bromergon.
    I ja po takum leczeniu zaszlam w ciaze :-)

    Biedroneczka29 lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 1 marca 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 11:12

    mizzelka lubi tę wiadomość

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 1 marca 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka ile czasu sie staralas po Bromergon-ie??

    Ja dzis koktajl zrobilam z soku wyciskanego z pomaranczy,kiwi i ananasa oraz listki miety :)

    Przedszkolanka sliczna Polusia :)

    Dziewczyny kupilam siemie lniane czy Wy tez pijecie??moze podpowiecie jak przygotowujecie??

    Pozdrawiam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2015, 20:29

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 1 marca 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka29 wrote:
    Anutka ile czasu sie staralas po Bromergon-ie??

    Ja dzis koktajl zrobilam z soku wyciskanego z pomaranczy,kiwi i ananasa oraz listki miety :)

    Przedszkolanka sliczna Polusia :)

    Dziewczyny kupilam siemie lniane czy Wy tez pijecie??moze podpowiecie jak przygotowujecie??

    Pozdrawiam.
    Az 3 misiace :-)
    Zaszlam przy wyniku 7,52 jak dobrze pamietam :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2015, 21:30

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 1 marca 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wow super,oby u mnie poszlo tak szybko :)

    Anutka lubi tę wiadomość

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 1 marca 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2eun0ib.jpg

    Biedroneczka29, potforzasta, mizzelka, Z., XxMoniaXx, Maniuś, Madziulka, karolka22 lubią tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 1 marca 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka urocze sloneczko <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2015, 21:52

    Anutka lubi tę wiadomość

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 1 marca 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka29 wrote:
    Anutka urocze sloneczko <3
    Foto dla watpiacych ze sie nie uda :-). Jestem zywym przykladem na to ze sie da :-) 11 mcy staran :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 1 marca 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Mizzelka, wykres już zaczęłam prowadzić ale przyłoże sie do niego lepiej w kolejnym cyklu :) Bo w sumie zaczęłam pare dni temu. Temp nie mierze. Pracuje po nocach, kończę np. o 6 albo 8 rano więc bez sensu. Kiedy mam wolne czasami zmierzę, ale nigdy przed owu tylko po. Nie przykładam się do tego bo nawet gdybym chciała to u mnie jest to po prostu nie możliwe :) Faza lutealna. Hmmm... Waha sie biorąc pod uwagę poprzednie cykle, ale też nigdy nie przyglądałam się temu kiedy owu się kończy tylko kiedy zaczyna ;) Teraz wiem że obecnie trwa 12 dzień. Ale juz pogubiłam sie w tym wszystkim. Nie umiem tego obliczyc. Cycki znowu bolą, ale wiem doskonale że to także objaw @. Nie lubię czekać. Pogodziłam sie już z tym że czekam na okres:) I ten cykl dłuży mi się jak żaden inny do tej pory, a to dopiero 22 dc.

    Anutka a miałas jakieś problemy hormonalne czy tak się złożyło że dopiero po 11 miesiącach zaszłaś? My 10 miesięcy. Doganiamy Cię :)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 1 marca 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    Mizzelka, wykres już zaczęłam prowadzić ale przyłoże sie do niego lepiej w kolejnym cyklu :) Bo w sumie zaczęłam pare dni temu. Temp nie mierze. Pracuje po nocach, kończę np. o 6 albo 8 rano więc bez sensu. Kiedy mam wolne czasami zmierzę, ale nigdy przed owu tylko po. Nie przykładam się do tego bo nawet gdybym chciała to u mnie jest to po prostu nie możliwe :) Faza lutealna. Hmmm... Waha sie biorąc pod uwagę poprzednie cykle, ale też nigdy nie przyglądałam się temu kiedy owu się kończy tylko kiedy zaczyna ;) Teraz wiem że obecnie trwa 12 dzień. Ale juz pogubiłam sie w tym wszystkim. Nie umiem tego obliczyc. Cycki znowu bolą, ale wiem doskonale że to także objaw @. Nie lubię czekać. Pogodziłam sie już z tym że czekam na okres:) I ten cykl dłuży mi się jak żaden inny do tej pory, a to dopiero 22 dc.

    Anutka a miałas jakieś problemy hormonalne czy tak się złożyło że dopiero po 11 miesiącach zaszłaś? My 10 miesięcy. Doganiamy Cię :)
    Za wysoka prolaktyna, po 8 poszlam do gin i pi 3 mcach bromergonu zaszlam :-) :-) maz bral androvit na wzmocnienie chociaz wyniki mial w normie :-)

    W szczesliwym cyklu cyce bolaly jak zawsze, wszystko bylo jak zawsze tylko klulo i ciagnelo podbrzusze :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2015, 22:33

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 2 marca 2015, 05:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    Mizzelka, wykres już zaczęłam prowadzić ale przyłoże sie do niego lepiej w kolejnym cyklu :) Bo w sumie zaczęłam pare dni temu. Temp nie mierze. Pracuje po nocach, kończę np. o 6 albo 8 rano więc bez sensu. Kiedy mam wolne czasami zmierzę, ale nigdy przed owu tylko po. Nie przykładam się do tego bo nawet gdybym chciała to u mnie jest to po prostu nie możliwe :) Faza lutealna. Hmmm... Waha sie biorąc pod uwagę poprzednie cykle, ale też nigdy nie przyglądałam się temu kiedy owu się kończy tylko kiedy zaczyna ;) Teraz wiem że obecnie trwa 12 dzień. Ale juz pogubiłam sie w tym wszystkim. Nie umiem tego obliczyc. Cycki znowu bolą, ale wiem doskonale że to także objaw @. Nie lubię czekać. Pogodziłam sie już z tym że czekam na okres:) I ten cykl dłuży mi się jak żaden inny do tej pory, a to dopiero 22 dc.

    Anutka a miałas jakieś problemy hormonalne czy tak się złożyło że dopiero po 11 miesiącach zaszłaś? My 10 miesięcy. Doganiamy Cię :)
    z tego co czytałam w NPR, to w takiej sytuacji musisz mierzyć o jednej porze ale późno.. chyba wieczorem.. muszę jeszcze podczytać na ten temat..
    bo jak jednak masz nockę i pracujesz do 8... to rzeczywiscie bez sensu.

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 2 marca 2015, 05:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka ale ślicznota rośnie :) i jaki zaciesz! :) słodzinka <3

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 2 marca 2015, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry,

    Mizzy, ranny ptaszku ;)

    Miłego dnia wszystkim

    mizzelka lubi tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 2 marca 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizzy a Ty spać nie możesz?!! Dzień dobry wszystkim :-)
    Anutka prześliczna dziewusia :-)

    mizzelka, Anutka lubią tę wiadomość

  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 2 marca 2015, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry Wszystkim :)
    Wita sie z WAmi matka cyborg według mojego dziecka, nie potrzebuje jeśc, spać tylko zajmować sie Malym i wystawiać cyca :) Mlody pospał do 2 w nocy i zaczeło sie szaleństwo...i tak do teraz...bo po co spać:0
    Siedzi teraz w łozeczku i ciumka smoka..mam nadzieje, ze zasnie choć na godzinke:)
    Powiem, WAm, ze dłuzej tak nie pociagne, ledwo zyje..non stop mnie głowa i gałki oczne bolą- masakra jakaś :(

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 2 marca 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    idę dziś do lekarza bo już nie mam siły ... jak oddycham to mi świszczy w płucach coś czy cholera wie gdzie i ciężko mi sie oddycha :(

    mam nadzieje , że już dostane jakiś antybiotyk , ale mam też nadzieje, że nie zaszkodzę nim maleństwu !

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 2 marca 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Artur z kto poślubi mojego Syna jest w ukrytej prawdzie teraz :D :D :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
‹‹ 2283 2284 2285 2286 2287 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ