X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak jest potforzasta! Nie poruszamy, bo już po temacie:)

    A ja Landryneczko zrobiłam test i wyszła mega gruba testowa :D tylko że strasznie mnie jajnik zakuł przed <3 i nie wiem czy to pękal czy jeszcze nie...

    Nie smutaj kochana :* czytałaj co u Moni?

    Mloda mama a ja nie byłabym w szoku bo pewnie bym pomyślała,że ktoś nie może uwierzyć ze jest pozytywny;p tak bym pomyślała w pierwszej chwili :P

    ojej to szybko panią domu zostałaś :) a mogę zapytać skąd jesteś? Miasto,bądź województwo ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2014, 21:51

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Mam dołka ale tak to nawet nawet a jak u cb ?
    A co się dzieje mamy wyciągać z doła??

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko to do dzieła :)
    I powodzenia może tb się chociaż uda ;)

    Młoda mamo witaj :) Bo się jeszcze nie witałyśmy :)
    Mogę spytać ile masz lat bo ja też młoda ;D

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mloda.Mama wrote:
    No to ja test zrobię jeszcze jeden w piątek 14 marca, możecie mnie wpisać, a następny to nie wiem, bo nie wiem kiedy @ przyjdzie. Oby nie przylazła.. ;)

    6 testów... Ja mam jeden jeszcze, bo dziś kupiłam dwa. Podziwiam posiadanie 6, ale ty tak te 6 od razu kupiłaś? Jak się sprzedawczyni patrzyła? Bo ja bym była w szoku jakby ktoś przede mną w aptece powiedział "sześć testów ciążowych proszę" :)

    Ja jestem nowa, to może napiszę coś o sobie, byście wiedziały z kim macie do czynienia. Jestem mężatką od ponad dwóch i pół roku, staramy się o dzieciaczka ponad rok. Pracuje, mam własną firmę... firemkę, taką maleńką, tyci tyci i chcę być pracującą matką, nie rezygnować z pracy, chyba, że to będzie konieczne, gdyby z ciążą coś było nie tak. Mój mąż ma synka, mały mieszka z nami już półtora roku, to właśnie dzięki niemu tak bardzo zapragnęłam dzieciaczka, bo wcześniej w ogóle nie przepadałam za dziećmi, do dzisiaj nie wszystkie dzieci lubię i nie każde mnie rozczula. Jednak wiadomo, że swoje się kocha, to się podchodzi inaczej i że własne zawsze rozczula.
    Nie nie ja ich nie kupowałam w aptece tylko na allegro zamówiłam owulacyjne i dostałam 5 ciążowych. a 6 mam już ze 4 miesiące w domu.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    A co się dzieje mamy wyciągać z doła??
    hehe no mogłybyście ;P
    teścior jedna krecha niestety :/ zaczynam wątpić czy wgl była owulacja

    Mloda.Mama lubi tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech ale wiesz że przed Tobą kolejny cykl i wierzę że będzie lepszy i zakończony na zielono :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ta godzina a ja głodna jestem :(

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okay, to nie poruszamy przykrych tematów... :)

    Kto ma doła i dlaczego?

    Potforzasta - Robisz testy owulacyjne? Zadowolona z nich jesteś.

    Ja nie mam Fb, kiedyś miałam, potem usunęłam i chciałam znów założyć, ale w ogóle już tam nic nie ogarniam. Na NK też już nie wchodzę. Z takimi znajomymi z reala chyba wolę się normalnie spotykać niż w sieci, a jak pisać to na GG, czy tel :) Jednak nie wykluczam np spotkania i poznania was, jeśli któraś mieszka niedaleko, może kiedyś da się np zorganizować takie większe zbiorowisko staraczek, czy już brzuchatek i usiąść razem w kawiarni na kawce, czy ciachu, ale to jak się lepiej poznamy :)

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Ech ale wiesz że przed Tobą kolejny cykl i wierzę że będzie lepszy i zakończony na zielono :D
    Dziekuję kochana że chociaż ty w to wierzysz :*
    widzę że ty też masz niską temp. jak ja

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczko mloda mama ma 21 lat :)

    a masz w domu owulacyjne? Jak tak to możesz zrobić a jak nie to nowy cykl z testami i będzie Wasz:)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mloda.Mama wrote:
    Okay, to nie poruszamy przykrych tematów... :)

    Kto ma doła i dlaczego?

    Potforzasta - Robisz testy owulacyjne? Zadowolona z nich jesteś.

    Ja nie mam Fb, kiedyś miałam, potem usunęłam i chciałam znów założyć, ale w ogóle już tam nic nie ogarniam. Na NK też już nie wchodzę. Z takimi znajomymi z reala chyba wolę się normalnie spotykać niż w sieci, a jak pisać to na GG, czy tel :) Jednak nie wykluczam np spotkania i poznania was, jeśli któraś mieszka niedaleko, może kiedyś da się np zorganizować takie większe zbiorowisko staraczek, czy już brzuchatek i usiąść razem w kawiarni na kawce, czy ciachu, ale to jak się lepiej poznamy :)

    Ja mam :) hihi dołka :D
    a skad jesteś ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2014, 21:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Landryneczko mloda mama ma 21 lat :)

    a masz w domu owulacyjne? Jak tak to możesz zrobić a jak nie to nowy cykl z testami i będzie Wasz:)
    nie mam ale jutro zamawiam :D bo już nie mogę normalnie ;D

    e to ja młodsza :D hihi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2014, 21:56

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnusiaM wrote:
    ta godzina a ja głodna jestem :(

    ja mam ochotę na grejpfruta :P przed chwilą parówki pożarłam :P

    Landryneczko ja wiem,że Wam się uda! Jesteście tacy fajni młodzi :)

    mloda mama nikt nie wyklucza takiej opcji :) każda chyba i tak w różnych miejscach mieszka :P

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    hehe no mogłybyście ;P
    teścior jedna krecha niestety :/ zaczynam wątpić czy wgl była owulacja

    Nie martw się, jak ma się udać, to się uda, a uda się na pewno, trzeba tylko próbować. Jest takie mądre zdanie, zawsze jak mam doła to mąż mi je powtarza - "Marzenia się nie spełniają, marzenia są po to by je spełniać. Jak czegoś zechcesz, będziesz nad tym pracować i wierzyć że się uda, to zawsze osiągniesz ten cel jaki sobie wyznaczysz" - właściwie to dwa zdania, ale to już jest jego mantrą życiową, albo czymś takim :) Może cię to trochę z dołka podniesie - wiara, nadzieja i starania i się uda, bo musi :)

    Ja mam 21 lat, mąż 30, a jego synek prawie 7 ;D - No to przedstawiłam całą rodzinkę.

    Widzę, że masz OvuFrends - jak to działa? Może mnie nauczysz, objaśnisz na priv?

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [QUOTE=Widzę, że masz OvuFrends - jak to działa? Może mnie nauczysz, objaśnisz na priv?[/QUOTE]


    kto ja ?

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    kto ja ?

    właśnie też się zdziwiłam o co chodzi :P

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mloda.Mama wrote:
    Nie martw się, jak ma się udać, to się uda, a uda się na pewno, trzeba tylko próbować. Jest takie mądre zdanie, zawsze jak mam doła to mąż mi je powtarza - "Marzenia się nie spełniają, marzenia są po to by je spełniać. Jak czegoś zechcesz, będziesz nad tym pracować i wierzyć że się uda, to zawsze osiągniesz ten cel jaki sobie wyznaczysz" - właściwie to dwa zdania, ale to już jest jego mantrą życiową, albo czymś takim :) Może cię to trochę z dołka podniesie - wiara, nadzieja i starania i się uda, bo musi :)

    Ja mam 21 lat, mąż 30, a jego synek prawie 7 ;D - No to przedstawiłam całą rodzinkę.

    Dziękuję Kochana za te słowa .
    Ja staram się tak myśleć ale kolejne nieudane próby mnie dobijają

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mloda.Mama wrote:

    Potforzasta - Robisz testy owulacyjne? Zadowolona z nich jesteś.
    Robię robię tylko czy jestem zadowolona to nie powiem bo to mój 1 cykl z mierzeniem temp. i testami.
    Landryneczka wrote:
    Dziekuję kochana że chociaż ty w to wierzysz :*
    widzę że ty też masz niską temp. jak ja
    No własnie wierzę i to bardzo.
    A tem i tak wysoka jeszcze zanim wyregulowałam cykle to miałam 35,5 ale wtedy nie byłam systematyczna i tylko tydzień mierzyłam więc nie liczę tego. Ale przy tej 35,5 to jak mi dochodziło do 36,5 to już czułam że mam goraczkę wargi wysychały i dostawałam dreszczy teraz jest ok.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    właśnie też się zdziwiłam o co chodzi :P
    no właśnie bo nie wiem też o co chodzi jaki ovuFriends :D

  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś upiekłam 5 chlebów - nauczyłam się dwa dni temu i się niepotrzebnie pochwaliłam. Ludzie poskładali zamówienia i się musiałam pochwalić zdolnościami i każdemu dać jeden. Przy okazji Młody mi pomógł i zrobiliśmy dwa placki - tort czekoladowy z bananem i ciasto kokosowe. Byliśmy też na zakupach, bo wymarzył sobie boks, i trzeba było rękawice kupić, bo od piątku będzie chodził na treningi. Jeszcze mnie księgowy ścigał za bałagan w fakturach (mówiłam już że ze mnie bałaganiara, prawda?). Aha i jestem z Wielkopolski :)

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ