X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    No własnie wierzę i to bardzo.
    A tem i tak wysoka jeszcze zanim wyregulowałam cykle to miałam 35,5 ale wtedy nie byłam systematyczna i tylko tydzień mierzyłam więc nie liczę tego. Ale przy tej 35,5 to jak mi dochodziło do 36,5 to już czułam że mam goraczkę wargi wysychały i dostawałam dreszczy teraz jest ok.

    ja sie tak zastanawiam czy z moją temp. nie jest coś nie tak że taka niska

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda mamo to ja ze świętokrzyskiego .
    A jak masz na imię . Może lepiej by nam się mówiło po imieniu co wy na to dziewczyny

  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzi mi o tą aplikacje jaką macie w podpisie "OvuFriend" - te mierzenia temperatur. Przepraszam za niejasność wypowiedzi, ale czasami tak mam, ja bardzo roztrzepana jestem.

    Landryneczko ile masz lat?

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wydaje mi się że ktoś już mi pisał o tych moich temp. że ma też niziutkie. Chyba że to byłaś Ty tylko w innym wątku??

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja jestem Beata :D
    A co do niskich temp to nie wydaje mi się żeby to było jakoś nie teges u mnie w domu wszyscy z niską temp a 2 siostry dzieciaki mają więc tym się nie martw.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Młoda mamo to ja ze świętokrzyskiego .
    A jak masz na imię . Może lepiej by nam się mówiło po imieniu co wy na to dziewczyny

    Do mnie nikt nie mówi po imieniu. Każdy mówi Młoda, nawet ostatnio się zdziwiono, że ja już na swoje imię nie reaguje. Ktoś mnie wołał na ulicy po imieniu, a ja szłam dalej, bo myślałam, że to nie do mnie. Ale mam na imię Angela.

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mloda.Mama wrote:
    A ja dziś upiekłam 5 chlebów - nauczyłam się dwa dni temu i się niepotrzebnie pochwaliłam. Ludzie poskładali zamówienia i się musiałam pochwalić zdolnościami i każdemu dać jeden. Przy okazji Młody mi pomógł i zrobiliśmy dwa placki - tort czekoladowy z bananem i ciasto kokosowe. Byliśmy też na zakupach, bo wymarzył sobie boks, i trzeba było rękawice kupić, bo od piątku będzie chodził na treningi. Jeszcze mnie księgowy ścigał za bałagan w fakturach (mówiłam już że ze mnie bałaganiara, prawda?). Aha i jestem z Wielkopolski :)


    Wow, jestem pod wrażeniem :) moi rodzice teraz w niedzielę mają 25 rocznicę ślubu i dla nich będę robiła ciasto krówkowe i babeczki :)
    A taki chlebek bym zjadła <3

    Landryneczko ja myślę że taka Twoja natura z tą tempką :)

    Mloda mamusiu chodzi Ci o wykresy ?

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja Aga :) a moja siostra to Angela :)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA moich nie wymieniam :D mam ich 6 do tego 4 braci 5 zmarł jak był malutki :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wiecie co, dopiero zauważyłam, że ten temat bardzo młody jest bo dopiero 27 strona :) A jak testy wyjdą pozytywne, to trzeba się wynieść do oczekujących na dziecko, czy zostajemy tutaj aż do końca, jako te zadomowione i razem czekamy na każdego dzieciaczka? W ogóle to wolicie chłopca czy dziewczynkę (wiem, najważniejsze by było zdrowe, ale jednak każdy ma jakieś wyobrażenia ile chce mieć dzieci i jakiej płci)? Ja bym wolała chłopca, ale z córy będę się równie cieszyć, a mąż wolałby córeczkę, bo on chce księżniczkę tatusia. A planujemy mieć troje.

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młody, młody :) oczywiście że zostajemy!! Pmagamy i wspieramy się nadal <3
    ja też chciałabym trójkę parkę i obojętnia,ale najważniejsze zdrowe:)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda ja 19 :P
    jeżeli chodzi o wykres to musi dodać cykl nowy :)

    Mloda.Mama lubi tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wszystko jedno poważnie ( byle nie bliźnięta) a mąż chciałby córcię :) A mnie powoli ćmi podbrzusze coś się zaczyna dziać pewnie. Ja planowałam 4 ale po prawie 4 latach starań zeszłam już do 2. A będzie co ma być.

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, chodzi mi o te wykresy.

    Ja ze strony mamy jestem jedynaczką, a mój ojciec to nieodpowiedzialny dupek, egoista i materialista co narobił dzieci i nawet z moim rodzeństwem nie mam kontaktu. Jedynie z mamą tej najmłodszej siostry... moja sistra ma półtora roczku i ma bardo oryginalne imię - Anielka :) A tak jest jeszcze Łukasz, Ania, Patryk i Kacper (tych dwoje ma wspólną matkę). Aha i jestem najstarsza z tej gromadki, z której prawie każdy ma inną matkę. Przykre, ale to nawet nie wina tych kobiet, a mojego ojca, co każdej obiecuje cuda wianki. A mój mąż ma dwóch braci i dwie siostry, ale on akurat pochodzi z pełnej rodziny.

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mloda.Mama wrote:
    Ale wiecie co, dopiero zauważyłam, że ten temat bardzo młody jest bo dopiero 27 strona :) A jak testy wyjdą pozytywne, to trzeba się wynieść do oczekujących na dziecko, czy zostajemy tutaj aż do końca, jako te zadomowione i razem czekamy na każdego dzieciaczka? W ogóle to wolicie chłopca czy dziewczynkę (wiem, najważniejsze by było zdrowe, ale jednak każdy ma jakieś wyobrażenia ile chce mieć dzieci i jakiej płci)? Ja bym wolała chłopca, ale z córy będę się równie cieszyć, a mąż wolałby córeczkę, bo on chce księżniczkę tatusia. A planujemy mieć troje.

    ja chce bliźniaki najlepiej parke
    ewentualnie bliźniaki 2 chłopców albo 2 dziewczynki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Ale wydaje mi się że ktoś już mi pisał o tych moich temp. że ma też niziutkie. Chyba że to byłaś Ty tylko w innym wątku??
    możliwe że ja ale nie pamiętam :P
    mam nadzieję ze tak jest pocieszyłaś mnie tym ze twoje siostry zaszły w ciąże z niskimi temp.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mloda.Mama wrote:
    Ale wiecie co, dopiero zauważyłam, że ten temat bardzo młody jest bo dopiero 27 strona :) A jak testy wyjdą pozytywne, to trzeba się wynieść do oczekujących na dziecko, czy zostajemy tutaj aż do końca, jako te zadomowione i razem czekamy na każdego dzieciaczka? W ogóle to wolicie chłopca czy dziewczynkę (wiem, najważniejsze by było zdrowe, ale jednak każdy ma jakieś wyobrażenia ile chce mieć dzieci i jakiej płci)? Ja bym wolała chłopca, ale z córy będę się równie cieszyć, a mąż wolałby córeczkę, bo on chce księżniczkę tatusia. A planujemy mieć troje.

    Ja myślę że zostaniemy tutaj :)

    a co do płci hmm mi to bez różnicy kiedyś chciałam dziewczynkę ale teraz to ważne by zdrowe było

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temp to nie problem więc nią się nie przejmuj :D Widocznie takie zimne z nas baby :D Chociaż nie wiem czemu mój mąż tego nie chce potwierdzić :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda to jeśli o wykresy chodzi to dodaj nowy cykl :) Dziwi mnie bo przy zakładaniu konta powinnas wpisać na początku

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Temp to nie problem więc nią się nie przejmuj :D Widocznie takie zimne z nas baby :D Chociaż nie wiem czemu mój mąż tego nie chce potwierdzić :)
    Mój mówi że ja gorąca i że tam też :D maskara hahah

‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ