X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż nie lubi obranych - próbowałam. Czy słonecznik czy dynie on lubi łupać, skubać, denerwować mnie tym. Ostatnio nam się to wysypało i trzeba było odkurzać... ;/

    Był cien cienia, ale bez zabarwienia kolorystycznego więc to się raczej nie liczy :(

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To robimy listę ? :D

    Obrane niedobre są .... też wolę skupać :P

    Ja bym jutro powtórzyła ten test :)

    A masz zdjęcie może jak wrzucić?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2014, 21:35

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2015, 16:37

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    28.03 - przedszkolanka, potforzasta, groszek

    potforzasta lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2015, 16:37

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zrobiłam zdjęcia, ale jeszcze nie wywaliłam testu, to zaraz wezmę tabletem zrobię fotkę. Znaczy nie wywaliłam - jest w koszu, w łazience, w pustym, to mogę wyjąć :P

    Listę jaką, czego i co? Bo ja powinnam mieć @ jakieś 7 dni, no najpóźniej 4 dni temu licząc moje opóźnienia spowodowane stresami itd.

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2015, 16:37

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    młoda listę testowania :) Ja @ powinnam mieć 27.03 a mam nadzieję że nie przyjdzie i będę mogła zatestowac w końcu mam 6 testów w domu :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mloda.Mama wrote:
    Nie zrobiłam zdjęcia, ale jeszcze nie wywaliłam testu, to zaraz wezmę tabletem zrobię fotkę. Znaczy nie wywaliłam - jest w koszu, w łazience, w pustym, to mogę wyjąć :P

    Listę jaką, czego i co? Bo ja powinnam mieć @ jakieś 7 dni, no najpóźniej 4 dni temu licząc moje opóźnienia spowodowane stresami itd.

    To dawaj a my zaraz zerkniemy :)

    A lista kiedy będziemy testować (czyli robić testy ciążowe:) to u ciebie np. wypada na 16-19 zależy kiedy ma @ byc :)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    młoda listę testowania :) Ja @ powinnam mieć 27.03 a mam nadzieję że nie przyjdzie i będę mogła zatestowac w końcu mam 6 testów w domu :D

    No to Cię poniosło :O ja mam jeden o czułości 25 : http://www.aptekainternetowa.co/index.php/test-ciazowy-bobo-test-plytkowy-1szt.html , ale chcę kupić ten po 6 dniach co niby wykrywa : http://archiwum.allegro.pl/oferta/test-ciazowy-strumieniowy-bobo-test-10-mlu-ml-i3365074228.html

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Młoda ja bym powtórzyła nawet nie jutro a za 2 dni. Jak coś będzie na rzeczy to wyjdzie a jak nie to choćbyś domalowała to ciąży nie będzie.

    W środę idę do ginekologa to może wytrzymam do tego czasu... Nie, nie wytrzymam. Zrobię test za 2-3 dni, albo betę w poniedziałek, by w środę mieć już wynik jak pójdę do ginekologa. To będzie najrozsądniejsza opcja :)

    Chciałam wam powiedzieć, że już mi się na tym forum podoba, naprawdę macie luźniejszą atmosferę. Na poprzednim forum niektóre kobiety miały pretensje jak napisałam, że świat jest niesprawiedliwy bo niektóre rodzą dzieci i piją i znów rodzą i zachodzą od razu i same nie wiedzą kiedy i nawet o te dzieci nie dbają. Napisałam, że mnie to razi, a ktoś od razu z pretensją, że życia nie znam by tak oceniać innych. Ja rozumiem, że każdy ma swoje zdanie i niektórzy się mogą nad takimi osobami litować. Ja mówiłam za siebie, że nie szanuje matek co zamiast dbać o dzieci to chleją i robią następne dzieci. Mam nadzieję, że na tym forum każdy ma prawo do własnego zdania i akceptujemy siebie mimo różnicy poglądów.

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Landryneczko :) co słychać? :)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie poniosło tylko mam jeden co leży już trochę w szafce a 5 dostałam z testami owulacyjnymi :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mloda.Mama wrote:
    W środę idę do ginekologa to może wytrzymam do tego czasu... Nie, nie wytrzymam. Zrobię test za 2-3 dni, albo betę w poniedziałek, by w środę mieć już wynik jak pójdę do ginekologa. To będzie najrozsądniejsza opcja :)

    Chciałam wam powiedzieć, że już mi się na tym forum podoba, naprawdę macie luźniejszą atmosferę. Na poprzednim forum niektóre kobiety miały pretensje jak napisałam, że świat jest niesprawiedliwy bo niektóre rodzą dzieci i piją i znów rodzą i zachodzą od razu i same nie wiedzą kiedy i nawet o te dzieci nie dbają. Napisałam, że mnie to razi, a ktoś od razu z pretensją, że życia nie znam by tak oceniać innych. Ja rozumiem, że każdy ma swoje zdanie i niektórzy się mogą nad takimi osobami litować. Ja mówiłam za siebie, że nie szanuje matek co zamiast dbać o dzieci to chleją i robią następne dzieci. Mam nadzieję, że na tym forum każdy ma prawo do własnego zdania i akceptujemy siebie mimo różnicy poglądów.



    Każdy ma prawo do swojego zdania:) u nas na poprzednim poszło mniej więcej o to samo dlatego założyłam ten wątek, tylko tam kilka chciało się poznać na fb a reszta uznała,że je zmuszamy i poszła wojna,ale już jesteśmy tu i mam nadzieję,że zawsze będzie tak miło :)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mloda.Mama wrote:
    W środę idę do ginekologa to może wytrzymam do tego czasu... Nie, nie wytrzymam. Zrobię test za 2-3 dni, albo betę w poniedziałek, by w środę mieć już wynik jak pójdę do ginekologa. To będzie najrozsądniejsza opcja :)

    Chciałam wam powiedzieć, że już mi się na tym forum podoba, naprawdę macie luźniejszą atmosferę. Na poprzednim forum niektóre kobiety miały pretensje jak napisałam, że świat jest niesprawiedliwy bo niektóre rodzą dzieci i piją i znów rodzą i zachodzą od razu i same nie wiedzą kiedy i nawet o te dzieci nie dbają. Napisałam, że mnie to razi, a ktoś od razu z pretensją, że życia nie znam by tak oceniać innych. Ja rozumiem, że każdy ma swoje zdanie i niektórzy się mogą nad takimi osobami litować. Ja mówiłam za siebie, że nie szanuje matek co zamiast dbać o dzieci to chleją i robią następne dzieci. Mam nadzieję, że na tym forum każdy ma prawo do własnego zdania i akceptujemy siebie mimo różnicy poglądów.
    Oczywiście każdy ma swoje zdania a my możemy się zgodzić z nim lub nie :D ja osobiście mam takie zdanie jak Ty co do tym pijących matek nie dbających o swoje dzieci.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Nie poniosło tylko mam jeden co leży już trochę w szafce a 5 dostałam z testami owulacyjnymi :)


    hehe, fajnie taki zapas :)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka i nie poruszamy tego tematu bo nie ma po co :D

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Cześć Landryneczko :) co słychać? :)
    Mam dołka ale tak to nawet nawet a jak u cb ?

  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja test zrobię jeszcze jeden w piątek 14 marca, możecie mnie wpisać, a następny to nie wiem, bo nie wiem kiedy @ przyjdzie. Oby nie przylazła.. ;)

    6 testów... Ja mam jeden jeszcze, bo dziś kupiłam dwa. Podziwiam posiadanie 6, ale ty tak te 6 od razu kupiłaś? Jak się sprzedawczyni patrzyła? Bo ja bym była w szoku jakby ktoś przede mną w aptece powiedział "sześć testów ciążowych proszę" :)

    Ja jestem nowa, to może napiszę coś o sobie, byście wiedziały z kim macie do czynienia. Jestem mężatką od ponad dwóch i pół roku, staramy się o dzieciaczka ponad rok. Pracuje, mam własną firmę... firemkę, taką maleńką, tyci tyci i chcę być pracującą matką, nie rezygnować z pracy, chyba, że to będzie konieczne, gdyby z ciążą coś było nie tak. Mój mąż ma synka, mały mieszka z nami już półtora roku, to właśnie dzięki niemu tak bardzo zapragnęłam dzieciaczka, bo wcześniej w ogóle nie przepadałam za dziećmi, do dzisiaj nie wszystkie dzieci lubię i nie każde mnie rozczula. Jednak wiadomo, że swoje się kocha, to się podchodzi inaczej i że własne zawsze rozczula.

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ