X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • klara22 Ekspertka
    Postów: 296 76

    Wysłany: 12 marca 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój nie,narazie nic mu nie każe brać :)

    f2w33e3k5rpiz20l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój brał axaren men :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój jak do tej pory też tylko na razie kwas foliowy ale to też ciężko jak mu wręcz do ust nie wsadzę to sam nie weźmie.. twierdzi że nie pamięta ;)

  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Można? Bo trochę się obawiam, że mnie wywalicie, mam przykre doświadczenia z jednym z Forum, gdzie staraczki miały o wszystko pretensje, dosłownie o wszystko. Więc teraz się trochę obawiam w ogóle zacząć uczestniczyć w jakieś dyskusji, by nie zostać wyrzucą, za to, że nie jest się sztywną. Jaki u was panuje klimat? Atmosfera jest bardziej rodzinna, czy raczej chamska?

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a biore Prenatal Classic i dodatkowo kwas foliowy Folic plus zdrowe odzywianie w miare mozliwosci :)

    Moj narazie nie bierze nic, ale powoli mysle o jakis suplementach

    Potforzasta, Przedszkolanka- ale fajnie z tym testowankiem :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2014, 20:35

    relge6yd309xm1zq.png
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gajka moj salfazin bierze, ale dopiero 2 dni wczesniej androvit :)

    nxbhnwz.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Mloda.Mama - u nas miło i rodzinnie, zapraszamy :-)

    Witajcie dziewczyny, jak humorki wieczorem? Przeszperałam trochę wcześniejsze wpisy i widzę, że pozytywnie :-)

    Co do witaminek dla mężczyzny to nam lekarz polecił AndroVit, łyka i zadowolony jest jak na razie ;-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mloda.Mama zapraszamy :) ja Cię witam, przyjmuje jak tylko potrafie ;-)
    Mam nadzieje, że z nami zapomnisz o przykrej przeszłości :-)
    Mysle ze atmosferka tutaj jest jak najbardziej rodzinna :D

    relge6yd309xm1zq.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gajka mój tak samo :P a teraz się pyta kiedy płodnych koniec bo ma ochotę na piwo i cole :PP tylko kwas daję narazie.

    Cześć młoda mamusiu :)) u nas rodzinna w pełni :)) my też po doświadczeniach już niektóre :PP

    Potforzasta i Groszek to co, 3 serduszka na koniec ? :P

    Cześć Livia :) my zawsze pozytywne :D

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • klara22 Ekspertka
    Postów: 296 76

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gajka wrote:
    mój jak do tej pory też tylko na razie kwas foliowy ale to też ciężko jak mu wręcz do ust nie wsadzę to sam nie weźmie.. twierdzi że nie pamięta ;)



    podajesz swemu kwas foliowy??? pierszy raz o tym słysze i dlatego jestem bardzo ciekawa???

    f2w33e3k5rpiz20l.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabraniacie swoim facetom pić piwka? Ja specjalnie pytałam ginekologa bo mój R. to piwosz i lekarz na jedno pozwolił, żeby biedny nie cierpiał zbytnio ;-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Livia ja dmucham na zimne,a jak przez dwa tyg.nie wypije to nic mu się nie stanie :P

    Klara ja daję kwas bo podobno poprawia jakość nasienia podobnie jak pomidory ,sosy ,soki czy zupy pomidorowe :) no i cynk- pestki dyni :)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mysle ze z mezykiem sobie dzis chlapniemy jakies winko na rozluznienie i bedziemy <3

    Przedszkolanka, było by miło, zielone kropki trzy :D na koniec marca :) ale a sie nie napalam, ostatnio sie przejechałam, wiec teraz juz traktuje to z dystansem (pewnie do czasu:P)
    Jesli chodzi o zylaki, to pewnie probucie naturalnie, jak tylko sie da i oby sie udało <3

    Ah Ci faceci, badac sie nie chca, witaminek brac nie chca.. o pobraniu badań to w ogole nie ma mowy :P:P hihi

    relge6yd309xm1zq.png
  • klara22 Ekspertka
    Postów: 296 76

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:

    Klara ja daję kwas bo podobno poprawia jakość nasienia podobnie jak pomidory ,sosy ,soki czy zupy pomidorowe :) no i cynk- pestki dyni :)


    czuje sie zaszokowana ,nie miałam o tym zielonego pojecia :) chyba to zastosować moge:)

    f2w33e3k5rpiz20l.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszek wiem o czym mówisz - ja swojego dość długo musiałam namawiać na badanie nasienia - że niby taki wstydliwy :D a wszystkie pielęgniarki tylko patrzą ile czasu będzie "pracował" w pokoiku... wariat jeden :D

    Na witaminki też się krzywił ale w końcu bierze. Stwierdził, że skoro ja mogę brać tyle leków to on jedna tabletkę tez może ;-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszek ja też luźno podchodzę,ale zawsze raźniej we trzy :)
    A uparci Ci faceci,że szok :P

    Klara to naturalne sposoby i witaminy więc napewno nie zaszkodzą:)

    Ja jak mojemu wspominam o badaniu nasienia to wie że tak trzeba, bo sam się boi żeby z tych żylaków nic się też nie narobiło :)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to mnie przekonałyście, zostaje! Tutaj wszystkie starające? My się staramy już ponad rok o Berbecia, jesteśmy zdrowi, nie ma przeciwwskazań, ale jakoś nie wychodzi. ;( Czy jest któraś w podobnej sytuacji?

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • klara22 Ekspertka
    Postów: 296 76

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mloda.Mama wrote:
    No to mnie przekonałyście, zostaje! Tutaj wszystkie starające? My się staramy już ponad rok o Berbecia, jesteśmy zdrowi, nie ma przeciwwskazań, ale jakoś nie wychodzi. ;( Czy jest któraś w podobnej sytuacji?


    siii jest nas takich sporo niestety

    f2w33e3k5rpiz20l.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie się starają i z tego co widzę chyba wszystkie w podobnym czasie testują ;-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Livia30 - Mój mąż sam zbadał nasienie, nie musiałam go namawiać, nawet nie wiedziałam, że poszedł się zbadać, bo jakoś tak nagle go naszło... Wysłał mi wyniki mailem, a ja w szoku byłam i z początku nie miałam pojęcia o co chodzi.

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ