X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    E ona to jest taka że ją to wali po prostu 3 wpadki z 1 próbowała poronić i rzucała się ze schodów brat całą ciąże musiał jej pilnować.
    Masakra :/ jak tak można wgl :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mało że nie zamierzam pić ani palić w ciąży to jeszcze chciałabym słodyczy nie jeść :P

    niegdy nie paliłam nałogowo, lubiałam sobie popalać ale od ponad roku nie miałam chyba papierosa w ustach, wole czekolade :P
    wódki od naszego pultru nie ruszam bo sie strułam
    winko lubie ale pije je może raz na 2 mies jak jest okazja
    znajoma ma cukrzyce w ciazy i przytyła 3kg a nie długo rodzi
    tez bym tak chciała

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2014, 22:37

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja skomentuję tak: rodziny patologiczne robią dzieci jak króliki a zdrowi odpowiedzialni ludzie mają takie problemy...

    co do imion to masakra, ja się tyle już w życiu dzieci naoglądałam (przedszkole,praktyki, praca w kinderplanecie)że ciężko z imieniem bo każde imię "swoje" znaczy i wszystkie np.Amelki są takie same itp.:P

    AnusiaM lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja nie palę nie piję i chodzę i żyję :P co tam potforzastam pewnie już szybkie numerki w przerwie między odpisywaniem :P

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    E ona to jest taka że ją to wali po prostu 3 wpadki z 1 próbowała poronić i rzucała się ze schodów brat całą ciąże musiał jej pilnować.

    Boże... a mnie to wkurza, że takie kobiety mają dzieci. Moja sąsiadka miała 4 synów, wszyscy zdrowi, śliczni, masywni tacy. Niedawno zmarła, też alkoholiczka, całe życie z MOPSu żyła, te dzieci jej potem do domu dziecka zabrali, o wiele za późno. Jednego rodziła będąc pijana, a i tak ze szpitala wyszła z dzieckiem... ja to się dziwiłam, że jej to dziecko oddali, bo powinni moim zdaniem od razu noworodka zabrać, a tak dzieciakowi tylko bólu narobili, bo zabrali go 2-3 lata później z patologi istnej, gdzie tylko alkohol i alkohol. Ona też całe ciąże piła i paliła. Dwójka tych młodszych jest w rodzinie zastępczej, ten chłopak rok de mnie młodszy niedługo sam zostanie ojcem (jedyny niepijący z całej rodziny, bo i babcie znam jego i wujka i wszyscy chleją), no i ten co był z 2-3 lata ode mnie młodszy to menel jest straszny, całe dnie po bramach wystaje. I pomyśleć, że ja się z nimi bawiłam na jednym podwórku kiedyś... co się z ludźmi nieraz robi to... aż szkoda gadać.

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka wziełaś ślub tydzien przede mną

    racja "rodziny patologiczne robią dzieci jak króliki a zdrowi odpowiedzialni ludzie mają takie problemy..." :(

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mloda.Mama wrote:
    No jesteś autorytet, jesteś. To może mi powiesz ile jest ogólnie dziewczyn w tym temacie, które się udzielają? Tak mniej więcej, nie musi być dokładni 10? 20? 100?

    ciężko powiedzieć, to nowy temat jeszcze dołączają a dlaczego pytasz?:)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak będziemy mieć córeczkę to będzie Nikola :)

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no my 8.06 i nam się dzień pogody trafił bo przed i już po cały czas lało :D

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Ja jak będziemy mieć córeczkę to będzie Nikola :)

    Nikole to grzeczne dziewczynki :)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Ja jak będziemy mieć córeczkę to będzie Nikola :)

    mężowi podoba się Liliana
    Mi nikola albo Lena
    a, że nosze pasek św Dominika to bedzie Dominik albo Dominika :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Nikole to grzeczne dziewczynki :)
    To mnie pocieszyłaś :) hihihi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    no my 8.06 i nam się dzień pogody trafił bo przed i już po cały czas lało :D
    pomyliłam w druga strone, tydzien po nas
    jednak ja pierwsza :D

  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do palenia, to ja dostałam zje.bę od własnego przyjaciela, ale to przypadek, bo ja trzymałam papierosa mojej matki, która pali jak jej się zachce (czyli paczka na rok), ona paliła właśnie czekając w kolejce w urzędzie skarbowym i była jej kolej i poprosiła mnie bym jej papierosa potrzymała a ten mnie zobaczył i z pretensją "dziecko chcesz mieć i palisz? Po co się znowu wciągać? Przecież ciężko ci było rzucić!". Dopiero potem mu wytłumaczyłam, że to nie moje, bo już chciał mężowi mojemu skarżyć, już mu normalnie smsa pisał by się pochwalić tym co widział.

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnusiaM wrote:
    mężowi podoba się Liliana
    Mi nikola albo Lena
    a, że nosze pasek św Dominika to bedzie Dominik albo Dominika :)
    A ten pasek ciągle nosisz miałam pytać właśnie ? I gdzie ? bo ja tylko jak się modle to go zakłądam a medlaik ma ciągle

  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do imion to my mamy wybrane dla dziewczynki - Amanda, chłopiec Seweryn (chyba). Podzieliliśmy się, że ja wybieram dla chłopca, mąż dla dziewczynki, on jak zwykle jest pewny swojej decyzji, a ja się miotam, że może jednak Nikodem, może Seweryn, a może Amadeusz... jak urodzę chłopca to wtedy się będę martwić. Teraz ważne by jakiegoś berbecia w ogóle spłodzić i donosić :)

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie dostałam medalika, pisałam o niego i drugi raz pasek dostałam
    cały czas nosze luźno na brzuchu po koszulką, czasem sciagne po kapaniu i zapomne na noc ubrac ale nie przesadzam jak przypomne sobie to rano go ubieram przy ubieraniu się

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnusiaM wrote:
    pomyliłam w druga strone, tydzien po nas
    jednak ja pierwsza :D

    haha a ja też się nie skapnęłam :P

    Lena ładne imię,moja kuzynka ma Lenkę :)

    Mi ostatnio Pola się podoba :)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Nikole to grzeczne dziewczynki :)

    A ja znam Nicole, nie Nikole i jest bardzo niegrzeczna. Ma 6 lat pisze po ścianach, u babci TV zrzuciła na podłogę, przez okno nawet wazonem rzuciła raz. Normalnie koszmarne dziecko, ale to też wina rodziców, wiecznie zajęci, a ona ciągle z babcią.

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka od kiedy sie starasz? jakby noc poslubna była udana to już były by malenstwa, mineło 9 miesiecy :(

‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ