X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    No ja mam nadzieję że już niedługo będziemy wszystkie kupować ciuszki wózeczki itp. itd.
    Też mam taką nadzieję :)
    Młoda ja nie widzę nic na tym teście ze wszystkich stron patrzyłam i nic

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusia przykro mi bardzo :( a ile lat miał jeśli mogę spytać?

    Podobno się nie kupuję i nie zbiera ciuszków itp. przed ciążą..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mloda.Mama wrote:
    A mnie się Marcel podoba, bo jest niespotykane, i byłam za granicą tam mówią "Marsel", był taki mały chłopczyk o tym imieniu, miał loczki takie, taki opalony, słodziak. I od tamtej pory mi się zaczęło to imię podobać. Swojego dziecka bym tak nie nazwała, nie wiem w sumie czemu, po prostu nie, ale u innych czemu nie :)
    NAsz też miał loczki dopóki go nie obcięli teraz taki poważny się zrobił bardziej jak nie półtora roczne dziecko :/

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mloda.Mama wrote:
    test z około 17-18 jest, a 4-7 dni po, bo ja mam różne cykle...

    To za szybko,za tydzień będzie pewne :)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Anusia przykro mi bardzo :( a ile lat miał jeśli mogę spytać?

    Podobno się nie kupuję i nie zbiera ciuszków itp. przed ciążą..
    też o tym słyszałam . My mamy kilka tylko . NIe mogliśmy się oprzec . Kupiliśmy kiedyś body z kubusiem puchatkiem żółte za uwaga 160zł :D to był szczyt hehehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka w piatek skonczylam liceum a w niedziele sie zabił a ja miałam mature pozniej do zdania :(
    18 lat miałam

    7dpo nic nie pokaze
    ja jestem 8dpo jutro rano jaby cos było to moze juzby test wykazał?

    tez mam ciuszki od kuzynki dla dziewczynki a mama mówi że nie mam juz niczego znosic bo ona tez bedzie chciała cos wnukowi kupic

  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bo mówiłam, że na tym teście to jest cień, a nie odcień, w sensie bez zabarwienia. Czekam na @ i tyle... a potem znowu starania :)

    To że się nie zbiera rzeczy to zabobon, znam takich co nawet wózek od kogoś wzięli zaraz po ślubie i jakoś rok po było baby, więc to bez znaczenia moim zdaniem. Ja się ciesze, że mamy właściwie całą wyprawkę, bo to jednak koszta tak kupić wszystko na raz, a np jak bym musiała w ciąży leżeć to już w ogóle... tylko jedna wypłata... firma zawieszona, nie wiadomo kiedy by na nogi stanęła i by zaczęła przynosić dochód, tak więc kierowaliśmy się zasadą, że jak dają, to bierz, tym bardziej że te rzeczy naprawdę są śliczne wszystkie, jak nowe, zadbane, po 1-2 dzieci.

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    160 zł body? To mój mąż zniósł do domu komplet, już zaplanowane "w tym jak urodzisz to odbierzemy malucha, no nie mogłem sie oprzeć, nie gap się tak" i to są żółte body, kremowe półśpiochy i kremowa bluzeczka z tygryskiem i czapeczka dobrana pod kolorek, taka brązowo-pomarańczowa. Zresztą jak chcecie to wam zdjęcie wrzucę... a i do tego mam kocyk z Kubusiem i poszewkę do jaśka bo mu wcisnęli za pól ceny to wziął.

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusia, ale testy można robić 7 dni po @, wtedy powinno już wykazać, prawda? Po @ której nie było oczywiście... :)

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My oboje pracujemy u rodziców mieszkamy nic im nie dajemy to kasa na dziecko jest tylko dziecka nie ma :(
    narazie na leki dla siebie wydaje
    femoston 50zł, antybiotyk, bromgeron, witaminy
    ale jak kuzynka dawała to ubrania brałam a co :) zawsze sie przyda :)

    młoda nie koniecznie
    zarodek ma 12 dni na zagnieżdzenie a po zagnieżdzeniu w ciagu 48h wzrasta hcg wiec powinno robic się 14dpo bo to na 100% wynik

    na op testów to ściema
    mozna robi juz w 6 dniu ciazy a skad kobieta ma wiedziec kiedy nastapiło zagniezdzenie bo wlasnie od wtedy jest ciaza

    Ty jestes 7 dni po spodziewanym terminie @?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2014, 23:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no przesadziliśmy z tą ceną a teraz są za 40zł ;D

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    też o tym słyszałam . My mamy kilka tylko . NIe mogliśmy się oprzec . Kupiliśmy kiedyś body z kubusiem puchatkiem żółte za uwaga 160zł :D to był szczyt hehehe

    Wow, szaleństwo:)

    Anusia tulę <3
    myślę że 8 za szybko jeszcze 10-12 prędzej.. ale jak masz testy to zrób nie zaszkodzi :)

    Jej to Wy wyprawki już macie? :O ja dopiero po 3 miesiącu będę o tym myśleć :)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnusiaM wrote:
    My oboje pracujemy u rodziców mieszkamy nic im nie dajemy to kasa na dziecko jest tylko dziecka nie ma :(
    narazie na leki dla siebie wydaje
    femoston 50zł, antybiotyk, bromgeron, witaminy
    ale jak kuzynka dawała to ubrania brałam a co :) zawsze sie przyda :)

    My sami mieszkamy, właśnie remont dokańczamy. Została nam już tylko kuchnia na wymiar (najdroższe ze wszystkiego), no a łóżko i komody już zamówiliśmy dla nas to tego już nie liczę, bo już zapłacone tylko czekamy aż kurier przyniesie i zmontujemy. Na pieniądze też nie narzekamy, ale strasznie dużo nam na życie idzie - na jedzenie, nie tak na opłaty. W ogóle wszystko w tych sklepach coraz droższe jest, a pensje stoją w miejscu.

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnusiaM wrote:

    Ty jestes 7 dni po spodziewanym terminie @?

    Tak 7 dni po spodziewanym terminie.

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale Anusia młoda ma nieregularne to najlepiej zrobić po tym najodleglejszym terminie :)

    Landryneczka to widzisz,dlatego się nie kupuje by nie przepłacać :P

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sama czasem coś w lumpku kupię :D Lubię tam kupować czasem nawet nowiutkie z metkami są.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Wow, szaleństwo:)

    Anusia tulę <3
    myślę że 8 za szybko jeszcze 10-12 prędzej.. ale jak masz testy to zrób nie zaszkodzi :)

    Jej to Wy wyprawki już macie? :O ja dopiero po 3 miesiącu będę o tym myśleć :)

    My mamy wyprawki bo nam dano wyprawkę, to co mieliśmy powiedzieć "wywalcie, nie chcemy". Jeszcze jak brałam ślub jako 18 latka, to wszyscy myśleli w większości że w ciąży jestem i niektórzy się zagalopowali... jak np mój młodszy szwagier i kupił maskotkę, to nam dał jak wpadł w odwiedziny, nie wiedzieliśmy co z tym zrobić tak szczerze mówiąc, schowaliśmy (właśnie taki pluto jak mam w avatarku, to będzie pewnie taka pierwsza przytulanka mojego dziecka)

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to masz racje że na jedzenie dużo idzie
    obiady jemy z rodzicami a jak jedziemy do biedronki to raz w tygoniu ok 150zł
    zawsze cos jeszcze jest w koszynku, jakies skarpety, budzik, patelnia czy tabletki do zmywarki
    mąż uwielbia siłownie więć je je i je
    piers z kurczaka po znajomości załatwia bo je ponad pół kg dziennie

  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    A ja sama czasem coś w lumpku kupię :D Lubię tam kupować czasem nawet nowiutkie z metkami są.

    To ty jak moja mama i ona nam własnie tak naznosiła tych rzeczy najwięcej no i brat męża po swoich córach, ale też chłopięce rzeczy bo część dostali po jakimś chłopcu z rodziny jego żony, poza tym kupowali uniwersalne, by w razie czego było na kolejne dziecko dobre, nie przewidzieli, że będą mieli tylko córki ;)

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnusiaM wrote:
    to masz racje że na jedzenie dużo idzie
    obiady jemy z rodzicami a jak jedziemy do biedronki to raz w tygoniu ok 150zł
    zawsze cos jeszcze jest w koszynku, jakies skarpety, budzik, patelnia czy tabletki do zmywarki
    mąż uwielbia siłownie więć je je i je
    piers z kurczaka po znajomości załatwia bo je ponad pół kg dziennie

    No mój mąż też na siłownie chodzi i biega i też je i je... on w ogóle ciągle coś podjada, jak nie paluszki, to krakersy, jak nie krakersy to ciastka i uwielbia placki. Ja mu 2-5 razy w tygodniu piekę i on prawie sam blachę zjada. No i my jeszcze mamy malucha na utrzymaniu 6 letniego. U nas średnio na dzień idzie 10-40 zł bo to doładowanie do tel, to małemu 2-10 zł do szkoły, to jakieś kino, basen, a do tego jeszcze właśnie takie tygodniowe zakupy za 100-300 zł.

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ