X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Młoda uciekasz ?
    Dobranoc :*

    Ja bym ubrała dziewczynkę całą na różowo ale z dodatkiem białego albo jakiegoś innego koloru

    No to nie jest cała na różowo. Mnie chodzi o to, że np bluza różowa, body rózowe, spodnie różowe, a nawet czapka i buty różowe. - to mnie aż po oczach bije. Za to jak np dziewczynka ma bluzę różową i rżowe spodnie, ale już np białą czapeczkę z różowym akcentem i białą bluzeczkę i jest rozpięta, że tą bluzeczkę widać to już mnie nie bije po oczach. Podobnie jak chłopiec cały na niebiesko, wszystko w tym samym odcieniu nawet od stóp do głów, to też mnie tak bije po oczach, wolę jak są kolory ładnie mieszane.

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 13 marca 2014, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    mój zapalony rowerzysta za to :) a ja leniuch ;p

    To mamy coś wspólnego, mój biega 3-6 razy w tygodniu, a ja... no ja to biegnę co najwyżej po doładowanie internetu jak mi się skończy, albo sok jakiś jak mnie ochota najdzie, a akurat coś w TV leci i jest reklama i trzeba się spieszyć.

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 13 marca 2014, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Młoda uciekasz ?
    Dobranoc :*

    Ja bym ubrała dziewczynkę całą na różowo ale z dodatkiem białego albo jakiegoś innego koloru

    Jeszcze nie uciekam, pracuje przy komputerze tak do 1-2 w nocy, to czasami odświeżę forum, bo może któraś coś napisze to jej odpisze, a potem lulu idę i o 8-9 pobudka :)

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde wpisałam sb teraz na wykresie ze jak by mi temp. skoczyła na 36,5 to owulacje mi wykryło na 26dc :/ linią nie przerywaną a wtedy nie było <3 wgl :/

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 marca 2014, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha,ja biegam do lodówki po jedzenie :D albo po pilota do tv;p

    Mloda.Mama lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 marca 2014, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Kurde wpisałam sb teraz na wykresie ze jak by mi temp. skoczyła na 36,5 to owulacje mi wykryło na 26dc :/ linią nie przerywaną a wtedy nie było <3 wgl :/

    hmm,ale tak by się cykl wydłużył? Dziwne...

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    hmm,ale tak by się cykl wydłużył? Dziwne...
    no właśnie tez mnie to dziwi :/ nie wiem co myśleć

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia a ty ilo dniowe masz cykle ?

  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 13 marca 2014, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Kurde wpisałam sb teraz na wykresie ze jak by mi temp. skoczyła na 36,5 to owulacje mi wykryło na 26dc :/ linią nie przerywaną a wtedy nie było <3 wgl :/

    Ale zanim plemnik przebiegnie swoje (skoro już tak o bieganiu)... nie martw się, może ten twój ma leniwe plemniki i 48 godzin tak docierają co? Nam gin mówił, że nie powinno być przytulanek w dzień owulacji, a przed, bo jeszcze plemnik musi swoje przejść by dotrzeć

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mloda.Mama wrote:
    Ale zanim plemnik przebiegnie swoje (skoro już tak o bieganiu)... nie martw się, może ten twój ma leniwe plemniki i 48 godzin tak docierają co? Nam gin mówił, że nie powinno być przytulanek w dzień owulacji, a przed, bo jeszcze plemnik musi swoje przejść by dotrzeć
    to nam i tak nic to nie da :(

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 marca 2014, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam 42 dniowe, ale mam tak od kiedy pamiętam... 36 najkrótszy po Chorwacji był i dwa razy 43..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 13 marca 2014, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    to nam i tak nic to nie da :(

    A ile czasu się staracie? My już rok i miesiąc i od stycznia już tak na żywioł idziemy, bez spinania się, że kochamy się gdy mamy ochotę i może to się okaże najlepszą metodą.

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9 miesięcy ale już wcześniej się nie zabezpieczaliśmy ale staraliśmy się pilnować ale dziwi mnie że nic nie wyszło z tego i tak

    Aga moze będe miała takie długie jak ty

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 marca 2014, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ale dziwne,że tu 18 a nagle 42?


    uciekam kochane, rano ogarnę coś i przyjdę napewno tu :)


    Dobranoc i do jutra :) :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2014, 00:20

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Może ale dziwne,że tu 18 a nagle 42?
    ten miałam jeden taki krótki , wcześniejszy to 27 a listopadowy 36 straszne miałąm te 3 cykle

  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 13 marca 2014, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    9 miesięcy ale już wcześniej się nie zabezpieczaliśmy ale staraliśmy się pilnować ale dziwi mnie że nic nie wyszło z tego i tak

    Aga moze będe miała takie długie jak ty

    To prawie tak długo jak my... I też sie pewnie już nie możesz doczekać, co?

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mloda.Mama wrote:
    To prawie tak długo jak my... I też sie pewnie już nie możesz doczekać, co?
    oj strasznie a co przechodzę po każdej nieudanej próbie to szok smutek i wielkie rozczarowanie i strach ze coś jest nie tak

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc Agusia :*

  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 13 marca 2014, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    oj strasznie a co przechodzę po każdej nieudanej próbie to szok smutek i wielkie rozczarowanie i strach ze coś jest nie tak

    Znam to, mnie jest tym bardziej przykro, że była mojego męża Młodego "wyprodukowała" w dwa cykle, jeszcze bez jego wiedzy. Byli małżeństwem, ale odrzuciła tabletki bez jego zgody, bez poinformowania go. Zaczynam myśleć, że coś ze mną nie tak. Bo bezpłodność u kobiety może mieć różne objawy, a facet zbada spermę - jest ok, to jest ok i już się tym nie martwi.

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mloda.Mama wrote:
    Znam to, mnie jest tym bardziej przykro, że była mojego męża Młodego "wyprodukowała" w dwa cykle, jeszcze bez jego wiedzy. Byli małżeństwem, ale odrzuciła tabletki bez jego zgody, bez poinformowania go. Zaczynam myśleć, że coś ze mną nie tak. Bo bezpłodność u kobiety może mieć różne objawy, a facet zbada spermę - jest ok, to jest ok i już się tym nie martwi.
    To prawda u mężczyzn jest prościej . Ja się boję ze albo ja albo on możemy być bezpłodni ;( nie wiem co ja wtedy zrobię .

    Kochana porobisz badania będziesz wiedziała na czym stoisz . Wiesz chociaż że mąż ma wszystko jak trzeba a my tego nie wiemy i kolejne badania i wgl , już nie mam siły

‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ