Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • Mloda.Mama Autorytet

Wysłany: 12 marca 2014, 23:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Młoda uciekasz ?
    Dobranoc :*

Ja bym ubrała dziewczynkę całą na różowo ale z dodatkiem białego albo jakiegoś innego koloru

No to nie jest cała na różowo. Mnie chodzi o to, że np bluza różowa, body rózowe, spodnie różowe, a nawet czapka i buty różowe. - to mnie aż po oczach bije. Za to jak np dziewczynka ma bluzę różową i rżowe spodnie, ale już np białą czapeczkę z różowym akcentem i białą bluzeczkę i jest rozpięta, że tą bluzeczkę widać to już mnie nie bije po oczach. Podobnie jak chłopiec cały na niebiesko, wszystko w tym samym odcieniu nawet od stóp do głów, to też mnie tak bije po oczach, wolę jak są kolory ładnie mieszane.

bfaregz2oin7t22z.png

qb3cru1d676ftq9c.png

w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • Mloda.Mama Autorytet

Wysłany: 13 marca 2014, 00:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    mój zapalony rowerzysta za to :) a ja leniuch ;p

To mamy coś wspólnego, mój biega 3-6 razy w tygodniu, a ja... no ja to biegnę co najwyżej po doładowanie internetu jak mi się skończy, albo sok jakiś jak mnie ochota najdzie, a akurat coś w TV leci i jest reklama i trzeba się spieszyć.

przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

bfaregz2oin7t22z.png

qb3cru1d676ftq9c.png

w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • Mloda.Mama Autorytet

Wysłany: 13 marca 2014, 00:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Młoda uciekasz ?
    Dobranoc :*

Ja bym ubrała dziewczynkę całą na różowo ale z dodatkiem białego albo jakiegoś innego koloru

Jeszcze nie uciekam, pracuje przy komputerze tak do 1-2 w nocy, to czasami odświeżę forum, bo może któraś coś napisze to jej odpisze, a potem lulu idę i o 8-9 pobudka :)

bfaregz2oin7t22z.png

qb3cru1d676ftq9c.png

w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 marca 2014, 00:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde wpisałam sb teraz na wykresie ze jak by mi temp. skoczyła na 36,5 to owulacje mi wykryło na 26dc :/ linią nie przerywaną a wtedy nie było <3 wgl :/

• przedszkolanka:) Autorytet

Wysłany: 13 marca 2014, 00:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha,ja biegam do lodówki po jedzenie :D albo po pilota do tv;p

Mloda.Mama lubi tę wiadomość

Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

relg20mmmizyz3er.png

Wysłany: 13 marca 2014, 00:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Kurde wpisałam sb teraz na wykresie ze jak by mi temp. skoczyła na 36,5 to owulacje mi wykryło na 26dc :/ linią nie przerywaną a wtedy nie było <3 wgl :/

hmm,ale tak by się cykl wydłużył? Dziwne...

Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 marca 2014, 00:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm,ale tak by się cykl wydłużył? Dziwne...
    no właśnie tez mnie to dziwi :/ nie wiem co myśleć

• nick nieaktualny

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia a ty ilo dniowe masz cykle ?

• Mloda.Mama Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:

Ale zanim plemnik przebiegnie swoje (skoro już tak o bieganiu)... nie martw się, może ten twój ma leniwe plemniki i 48 godzin tak docierają co? Nam gin mówił, że nie powinno być przytulanek w dzień owulacji, a przed, bo jeszcze plemnik musi swoje przejść by dotrzeć

bfaregz2oin7t22z.png

qb3cru1d676ftq9c.png

w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 marca 2014, 00:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mloda.Mama wrote:
    Ale zanim plemnik przebiegnie swoje (skoro już tak o bieganiu)... nie martw się, może ten twój ma leniwe plemniki i 48 godzin tak docierają co? Nam gin mówił, że nie powinno być przytulanek w dzień owulacji, a przed, bo jeszcze plemnik musi swoje przejść by dotrzeć
    to nam i tak nic to nie da :(

Wysłany: 13 marca 2014, 00:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam 42 dniowe, ale mam tak od kiedy pamiętam... 36 najkrótszy po Chorwacji był i dwa razy 43..

Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

relg20mmmizyz3er.png
  • Mloda.Mama Autorytet

Wysłany: 13 marca 2014, 00:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    to nam i tak nic to nie da :(

A ile czasu się staracie? My już rok i miesiąc i od stycznia już tak na żywioł idziemy, bez spinania się, że kochamy się gdy mamy ochotę i może to się okaże najlepszą metodą.

bfaregz2oin7t22z.png

qb3cru1d676ftq9c.png

w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 marca 2014, 00:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    9 miesięcy ale już wcześniej się nie zabezpieczaliśmy ale staraliśmy się pilnować ale dziwi mnie że nic nie wyszło z tego i tak

Aga moze będe miała takie długie jak ty

Wysłany: 13 marca 2014, 00:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ale dziwne,że tu 18 a nagle 42?

uciekam kochane, rano ogarnę coś i przyjdę napewno tu :)

Dobranoc i do jutra :) :*

Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2014, 00:20

Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 marca 2014, 00:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ale dziwne,że tu 18 a nagle 42?
    ten miałam jeden taki krótki , wcześniejszy to 27 a listopadowy 36 straszne miałąm te 3 cykle

• Mloda.Mama Autorytet

Wysłany: 13 marca 2014, 00:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    9 miesięcy ale już wcześniej się nie zabezpieczaliśmy ale staraliśmy się pilnować ale dziwi mnie że nic nie wyszło z tego i tak

Aga moze będe miała takie długie jak ty

To prawie tak długo jak my... I też sie pewnie już nie możesz doczekać, co?

bfaregz2oin7t22z.png

qb3cru1d676ftq9c.png

w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 marca 2014, 00:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mloda.Mama wrote:
    To prawie tak długo jak my... I też sie pewnie już nie możesz doczekać, co?
    oj strasznie a co przechodzę po każdej nieudanej próbie to szok smutek i wielkie rozczarowanie i strach ze coś jest nie tak

• nick nieaktualny

Wysłany: 13 marca 2014, 00:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc Agusia :*

• Mloda.Mama Autorytet

Wysłany: 13 marca 2014, 00:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    oj strasznie a co przechodzę po każdej nieudanej próbie to szok smutek i wielkie rozczarowanie i strach ze coś jest nie tak

Znam to, mnie jest tym bardziej przykro, że była mojego męża Młodego "wyprodukowała" w dwa cykle, jeszcze bez jego wiedzy. Byli małżeństwem, ale odrzuciła tabletki bez jego zgody, bez poinformowania go. Zaczynam myśleć, że coś ze mną nie tak. Bo bezpłodność u kobiety może mieć różne objawy, a facet zbada spermę - jest ok, to jest ok i już się tym nie martwi.

bfaregz2oin7t22z.png

qb3cru1d676ftq9c.png

w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 marca 2014, 00:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mloda.Mama wrote:
    Znam to, mnie jest tym bardziej przykro, że była mojego męża Młodego "wyprodukowała" w dwa cykle, jeszcze bez jego wiedzy. Byli małżeństwem, ale odrzuciła tabletki bez jego zgody, bez poinformowania go. Zaczynam myśleć, że coś ze mną nie tak. Bo bezpłodność u kobiety może mieć różne objawy, a facet zbada spermę - jest ok, to jest ok i już się tym nie martwi.
    To prawda u mężczyzn jest prościej . Ja się boję ze albo ja albo on możemy być bezpłodni ;( nie wiem co ja wtedy zrobię .

Kochana porobisz badania będziesz wiedziała na czym stoisz . Wiesz chociaż że mąż ma wszystko jak trzeba a my tego nie wiemy i kolejne badania i wgl , już nie mam siły

‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego